3076 Mira z Plejádské nejvyšší rady: Vzkříšení Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2022-09-08

Zdravím vás, jsem Mira z Plejádské nejvyšší rady. Dnes k vám promlouvám s upřímnou láskou a vděčností. Ukazujeme cestu ke vzkříšení veškerého života na Zemi.

Skutečně se nacházíte v rychlém procesu vzestupu, který byl urychlen, protože jste prošli mnoha zkouškami a nyní jste připraveni na svůj krásný Nový svět. Víme také, že mnozí z vás se dožadovali pobytu na Zemi v této době a vybralo si to svou daň. Jste unavení a zasloužíte si mnohem víc. Stará pravidla již neplatí a budete žít podle nových pravidel a principů vyššího vědomí, které uzdraví vaše srdce a pomohou vám žít v radosti a hojnosti.

Život ve světle je povznášející. Když žijete tímto způsobem, vaše srdce zpívá a vaše tělo se vznáší každou minutu, kdy jste na zemi v nové realitě. Je to, jako by vaše duše šuměla radostí a bublala v novém stvoření plném překvapení a kouzel. Budete komunikovat na mnoha různých úrovních vnitřně i navenek. Odpovědi na vše k vám budou proudit a vy budete vedeni v říši pravdy, lásky a světla.

Není třeba dodávat, že se zbavujete starého a staré se od vás uvolňuje. Ve všech praktických smyslech již staré nepotřebujete. Vaší zálohou je vždy vaše víra ve Zdroj a důvěra, že o vše bude postaráno. V mnoha ohledech se život stane jednodušším a přirozeněji plynoucím. Budete silnější a mocnější, než jste kdy tušili, že můžete být. Budete stát na straně světla, lásky a pravdy, které budou neochvějné. V Novém světě vám nebude nikdo diktovat život. Vše bude vycházet z vašeho srdce, protože budete žít ve světle.

Učinili jste mocný pokrok a právě to vám umožní stát se tím, kým skutečně jste. Měli byste být hrdí sami na sebe a na všechnu práci, kterou jste vykonali, abyste se právě teď dostali na toto místo. Jste respektováni a milováni. Máte mnoho následovníků ze všech světelných říší, včetně galaktických, andělů a archandělů, Mistrů a celé vaší duchovní rodiny. Mnozí z nich jsou nyní zde a již probíhají oslavy. To by vám mělo napovědět něco o tom, jak je to blízko.

Žádáme vás, abyste důvěřovali tomuto procesu, věděli, že Stvořitel má vše na starosti a že vše je součástí Božského plánu. Čeká vás několik překvapení. Vše je pro dobro života na planetě a celého stvoření.

Miluji vás a posílám vám kouzla, dary a zázraky, Mira

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/09/03/mira-from-the-pleiadian-high-council-resurrection/

Zpět