3065 Hakann: Hudba a tanec A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-30

Q: Jaké jsou vaše zkušenosti s hudbou? Zajímalo by mě, jakou hudbu posloucháte a jaké máte/používáte nástroje ze souhvězdí Plejád a jaká hudba vytvořená na Zemi vás oslovuje? Chápu, že rádi tančíte a naše rodina Plejád dost ovlivnila hudbu v 80. letech, a tak by mě zajímalo, jestli jsou nějaké pozemské kapely, které se vám líbí od 80. let až po současnost?

A: Jaká rozkošná otázka! Rád mluvím o hudbě. Svou partnerku jsem vlastně potkal na tanečním parketu. Okamžitě mě zhypnotizovala svým pohybem. Občas to dělá dodnes. Teď se k tanci nedostanu tak často, jak bych chtěl, ale až budou pozemšťané volní, rád bych dohnal ztracený čas. Bylo by úžasné, kdyby Plejáďané a Pozemšťané sdíleli naši hudbu a tančili spolu.

Vskutku rádi tančíme. Nechodíme do tělocvičny a necvičíme cviky, které nemáme rádi. Místo toho rádi děláme se svým tělem příjemné věci, jako je tanec, plavání, milování nebo běh. Jsme méně soutěživí než vy. Obvykle neděláme velké divadlo ze soutěží jeden na jednoho, i když například naši vojáci se do soutěží jeden na jednoho zapojují. Obvykle soutěžíme buď sami se sebou, například s vaší jógou. Nebo děláme něco společného, například společně hrajeme hudbu.

Kdyby skupina Plejáďanů společně tančila, pravděpodobně bychom si řekli: ʺPáni, to je ale skvělá atmosféra a energie! Jaká spousta energie se tu vytváří!". Pravděpodobně bychom nepřemýšleli ve smyslu ʺona teď tančí nejlépe, zatímco jeho tanec stojí tak trochu za prdʺ. Tančíme od srdce, a cokoli z toho vyjde, je krásné, i když to nejsou dokonale choreograficky zvládnuté pohyby.

Většina Plejáďanů je stará stovky let. Poslouchali byste stovky let jen jednu kapelu? Nejspíš ne. Takže se obecně méně zabýváme tím, abychom si našli jeden druh hudby, který se nám líbí, a pak poslouchali jen ten, protože to po několika desetiletích omrzí. Místo toho si ceníme rozmanitosti. To platí i pro jídlo. Rádi bychom poslouchali téměř jakýkoli druh hudby na Zemi, pokud ovšem nesnižuje vibrace. Bohužel celá řada moderní hudby se stala disharmonickou a zdraví škodlivou. Možná jste slyšeli, že dříve byla hudba naladěna na zdravých 432 Hz, ale nyní je naladěna na nezdravých 440 Hz. To je bohužel jen jedna její část. Jako hrubé vodítko bychom se my, Plejáďané, vyhnuli jakékoli současné mainstreamové hudbě. Jinak nás zajímá.

Pokud jde o to, jakému druhu hudby dáváme přednost konkrétně, z velké části to závisí na naší náladě a na tom, jakou činnost chceme vykonávat. Je to trochu jako ptát se, co chceme jíst. No, dostanete tři různé odpovědi ve tři různé dny.

Když si na Youtube vyhledáte plejádskou taneční hudbu, pak tam najdete hudbu, kterou bychom si sami s radostí pustili. Dva druhy hudby, které máme rádi, jsou hudba, na kterou se dá tančit, a hudba, na kterou se dá milovat. V posledním případě někdy používáme hudbu, která je trochu meditativnější, než byste si spojovali s milováním. I když se samozřejmě nevěnujeme pouze milování v meditativní energii.

Hudbu používáme také jako nástroj ke změně vlastní nálady nebo perspektivy. Je docela kouzelné, jak moc se vaše nálada může změnit pouhým poslechem určité hudby, že? Hudbu používáme jako jednu ze synergických složek léčení. Pokud půjdete k plejádskému léčiteli nebo duchovnímu učiteli, je pravděpodobné, že hudba bude jednou z věcí, které vám pomohou. A hudba bude ručně vybrána tak, aby pro vás byla optimální.

Určitou pozemskou hudbu jsem skutečně používal jako jednu ze součástí výcviku svých vojáků, aby se aklimatizovali na pozemské energie.

Obecně se více staráme o energii, která je v hudbě obsažena, než o text. Bohužel je na Zemi více utrpení než téměř kdekoli jinde, ale malou výhodou je, že Země produkuje velmi jedinečnou hudbu. Plejáďany neuvidíte dělat srdceryvnou hudbu, protože upřímně řečeno obecně neprožívají srdceryvné emoce. Takže smutná hudba je jedním z druhů pozemské hudby, kterou bychom rozhodně rádi zažili naživo. Mohla by nám dokonce pomoci v rozvoji naší duše, protože nám upřímně řečeno chybí zkušenost s temnotou a pozemská hudba by nám ji mohla přiblížit. I když opravdu smutné písně by pro nás mohly být trochu náročné. Žijeme v utopii už příliš dlouho.

Máme taky většinu pozemských nástrojů. Odkud myslíte, že se vzaly některé vaše nástroje? Máme některé plejádské nástroje, které ještě neznáte. Na některé nástroje se nehraje fyzickým dotykem, ale vysíláním energie. Tímto způsobem můžeme také hrát společně na jeden nástroj.

Máme také nástroje, které nevytvářejí zvukové vlny, ale vydávají telepatické zvuky. To je výhodné, pokud chce jedna osoba slyšet živé vystoupení, ale někdo jiný ve stejné oblasti ne. A hudbu lze dokonce vyladit tak, aby ji každý člověk přijímal trochu jinak podle svého osobního vkusu. Předpokládám, že téhož můžete dosáhnout i se sluchátky. I když sluchátka nečtou vaše myšlenky a pak automaticky optimalizují hudbu pro váš osobní požitek.

Nakonec se někdy zapojíme do jakéhosi společného telepatického zpěvu. To je něco jako hudba. Těším se na den, kdy se budeme moci fyzicky setkat, vyměňovat si hudbu a společně tančit.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/30/hakann-music-and-dance/

Zpět