3033 Vyšší já je nová technologie Dr. Shavi M.Ali

[ Ezoterika ] 2022-08-23

I když některá vědecká technologická zařízení hlásí, že počty neutronů jsou podprůměrné a že index KP hodnotí aktivace polí naší planety jako ʺklidnéʺ, magnetosférické grafy ukazují něco jiného. Částicové plazma v okolí Země/Gaia je stále, stejně jako po mnoho dní, husté a natlakované. Objevily se také zprávy, že nová sluneční skvrna s číslem AR3085 rychle roste. To by mohlo naznačovat, že vznikají silné sluneční erupce. Sluneční vítr dosahuje rychlosti téměř 600 km/s. Za posledních 24 hodin bylo zaznamenáno 91 zemětřesení. V Indonésii došlo k zemětřesení o síle 5,5 stupně. Na různých místech světa dochází k bouřím a záplavám, což obvykle svědčí o tom, že došlo k výronu koronální hmoty (CME). Pokud se CME pohybuje pomalu (například exploduje v určitý den, ale na naši planetu dorazí až následující den nebo o několik dní později, jeho pomalý pohyb naznačuje, že je velmi silný). CME jsou plazmové částice elektromagnetismu - toky protonů i elektronů -, které aktivují tektonické desky a vnější aurické pole naší planety.

Jak již bylo naznačeno dříve, Země/Gaia je všechno, jen ne ʺticháʺ! Její vibrační frekvence a amplituda jsou denně aktivovány na vysoké úrovni. Tyto úrovně stoupají, protože se jí dostává stále více Světla, zatímco se pohybuje Fotonovým pásem a rychleji se otáčí kolem své osy. Mnoho lidí hlásí, že posledních několik nocí nemohou spát; extrémní vyčerpání, nevolnost, průjem, závratě a další. Jde o světelné aktivační zážitky neboli Symptomy vzestupu, které se stupňují od doby, kdy vědci začali zpočátku pozorovat obrovskou aktivitu ve vesmíru, která se neshodovala s jejich univerzitními učebnicemi v moderní době již v roce 1961. Lidstvo tyto mocné kosmické události postupně pociťovalo nebo vnímalo fyzicky, mentálně i emocionálně. Někteří lidé, kteří si nejsou vědomi vlivu, který mají kosmické síly na naši planetu, protože lidstvo různými způsoby využívá svou svobodnou vůli, přisuzují své symptomy pouze 3D situacím. Jedna paní se mi právě před několika hodinami svěřila, že její zvýšený krevní tlak je způsoben jednáním určité vysoce postavené politické osoby (která nebude jmenována) v USA. To u ní vyvolalo stres. Šla tedy ke svému lékaři a nyní užívá léky na krevní tlak, i když si uvědomuje, že mohou způsobit problémy s ledvinami. Nechápe, že jak naše planeta stoupá výš a pohybuje se rychleji, molekuly lidské fyzické schránky se také točí rychleji a nervový systém se přepojuje, stejně jako DNA v každé buňce. Když jí bylo řečeno o přírodních bylinách, které mohou uklidnit nervový systém a zmírnit stres, a tím snížit krevní tlak, její reakcí bylo, že její lékař je proti přírodnímu léčení, protože koliduje s chemickými léky. Ona i její Lékař jsou křesťané, a proto je jejich svatým textem Bible. Je zajímavé, že oba ignorují Boží prohlášení, které říká: ʺDal jsem vám každou bylinu, která nese semena, k jídlu a k léčení národůʺ.

Musíme však být vděční za mnohé lékaře, kteří skutečně respektují léčivou sílu přírody a odmítají nadále předepisovat nebezpečné léky. Když je fyzická nádoba unavená a zažívá další nepříjemné pocity, když jsou emoce rozbouřené a když je mysl zatížená, to jsou znamení, že je čas pečovat o sebe, zpomalit a umožnit Zdroji, aby vyslal Světlo, které tuto říši očišťuje a osvětluje. Musíme si uvědomit, že proces je následující: Světlo proudí z Velkého Centrálního Slunce do Slunce naší sluneční soustavy a pak na naši planetu; Světlo proudí do našeho aurického pole, meridiánů, čaker, buněk, molekul, atomů, subatomárních částic apod. Aklimatizujeme se nebo přizpůsobujeme Světlu. Tento třístupňový proces se často nazývá porod znovuzrození. Někteří lidé zažívají aktivace (symptomy) před příchodem kosmických událostí, někteří lidé je zažívají po jejich příchodu, ale každý se na ně aklimatizuje v určitém okamžiku poté, co kosmické síly vstoupily do naší sféry. Ne každý má všechny aktivace ve stejnou dobu nebo ve stejné síle. Nicméně každý - ať už to ví a přijímá, nebo ne- nyní dostává dávky Světla. Podle mnoha duchovních i tradičních vědců, kteří studují vesmír, je na obzoru hlubší globální událost. Snad jsme na tuto eventualitu připravováni. Vyšší Já - Duše - Božský otisk je technologie, která nám může poskytnout skutečné pochopení našeho Nyní a naší budoucnosti. Zůstaňte ve Světle.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/08/the-higher-self-is-new-technology-dr.html

Zpět