3021 Skupina: Probuďte se STeve Rother

[ Ezoterika ] 2022-08-22

Jsem Pozorovatel a vidím z dálky, abych přinesl vize posílení. Vidím pouze energii srdce, světlo a lásku. Vidím energie, se kterými pracujete každý den, ale obvykle si je neuvědomujete. Celá myšlenka toho všeho spočívá v prolínání. Ano, je to velmi obtížné, protože když se prolínáte, máte pocit, že nějakým způsobem ztrácíte část sebe sama. Zejména empatikům to může připadat, jako byste ztráceli sami sebe. Ale my vám říkáme, že tomu tak není, protože ve skutečnosti svým prolínáním vytváříte více krásy. Když začnete pracovat těmito způsoby, vytváříte formy krásy, které tam předtím nikdy nebyly. Naprosto úžasné! Sledujte a identifikujte věci, které mají tendenci vás odlišovat od ostatních; ukáže se, že většina z nich jsou vaše systémy přesvědčení. Sdílíte planetu společně se všemi ostatními duchy, kteří se snažili hrát tuto hru předstírání, že jsou lidé. Vnímejte je přesně tak, drazí.

Léčebný kruh
Otevřeme nyní léčebný kruh. Na samém začátku otevřete své srdce a vneste do něj veškerou energii, kterou můžete nést. Nejprve se zaměřme na samotnou planetu Zemi. Ta se velmi rychle mění a všichni lidé samozřejmě pociťují důsledky této změny. To, čemu říkáte ʺglobální oteplováníʺ, je součástí evolučního procesu. Je to něco, co bude ještě nějakou dobu pokračovat a zhoršovat se, ale tato část evoluce neznamená konec čehokoli. Znamená to však, že existují další kroky a nové souvislosti, takže začněme.

Časová bublina
Nejprve se všichni chytneme za ruce a vytvoříme nádhernou časovou bublinu, aby se k ní později mohl připojit každý, kdo bude chtít. Časová bublina bude držet otevřený tento prostor, aby se jejich energie mohla přidat k té vaší a k tomu, co se odehrává právě teď. Zhluboka se tedy nadechněte a natáhněte ruce. Energeticky se chopte rukou ostatních, kteří tento léčebný kruh v různých částech zeměkoule provádějí. Smíchejte toto světlo a lásku, smíchejte je všechny a pracujte v harmonii.

Země
Lidské srdce vyvažuje Zemi více, než si možná myslíte. Nyní vezměte tuto smíšenou lásku, kterou jste právě vytvořili, a pošlete ji na planetu Zemi. Ta se velmi rychle mění, což způsobuje situace, se kterými se vám velmi těžko žije. Významným problémem je přerozdělování vody. Do některých oblastí se dostává příliš mnoho vody a do jiných oblastí se jí nedostává již mnoho let. Problémy s distribucí vody spolu s rostoucími teplotami způsobí rozšíření požárů tam, kde se již dlouho nevyskytovaly. Ještě nějakou dobu bude Země hledat novou rovnováhu. Pokud si však právě teď uděláte čas a ponoříte se do hloubky svého bytí, můžete navázat stejné spojení splynutí se Zemí. Vnímejte uzemnění Země ve svém vlastním fyzickém těle. Dotýkejte se chodidly země a čerpejte energii skrze tuto esenci do své fyzické bytosti. Dovolte Matce Zemi, aby byla v tomto okamžiku vaší součástí, a vězte, že změny, kterými prochází, jsou změny, kterými jste prošli i vy. Tím, že ji budete jednoduše držet za ruku, jí můžete usnadnit cestu, ale také vám to výrazně zjednoduší život. Nadechněte se, drazí, kouzlo je na dosah ruky. Odehrává se mnoho věcí, které za závojem nevidíte. Dochází k vyrovnávání a některá dosáhnou kritického množství. Také vám říkáme, že je po ruce pomoc, která právě probíhá.

Shromažďují se mistři léčitelé
Před časem jsme vám řekli, že planetu předčasně opustí mnoho lidí. Nyní se shromáždili na druhé straně závoje, aby pomohli Mistrům léčitelům vytvořit věci, které dokáže jen velmi málo lidí. Mistři léčitelé na druhé straně závoje se spojují a mísí svou energii, aby další kroky lidstva byly pro ducha, který se vydává za člověka, mnohem snazší a pohodlnější. Nadechněte se, drazí. Dobrá práce. Říkáme vám, že nikdy nejste sami, sledujeme vás každý okamžik každého dne. Ano, vidíme, jak šlápnete vedle a špatně nasměrujete energii. A také vás občas vidíme šlápnout do bahnité louže. Ale hlavní věc při šlápnutí do kaluže je nenechat se zastavit, jít dál. Je toho mnohem víc, než si myslíte. I když sledujeme, jak děláš to, čemu říkáš ʺchybyʺ, vždy je tam láska. A popravdě řečeno, žádné chyby neexistují, jen ve vaší mysli. Každý krok vás může dovést k dalšímu vývoji vaší vlastní lidskosti. I přes všechny obtíže máte právě teď na planetě Zemi dostatek příležitostí, abyste to v mnoha ohledech zažili. Napněte se a nechte je, aby vás našly, přitáhněte k sobě tuto energii. A když k vám přijde, vězte, že se na ni stačí soustředit a problémy se rozptýlí.

Hlavní přísadou je láska
Síla vaší lásky rozpustí mnohé problémy, a to i na planetě Zemi. A pokud se na tuto lásku zaměří dostatečný počet z vás, změníte tuto planetu znovu. Vítejte doma, drazí. Čekali jsme na vás a teď jste tady. S největším potěšením vás všechny žádáme, abyste se k sobě chovali s úctou, pečovali jeden o druhého při každé příležitosti a dobře si spolu hráli. To je jeden z klíčových prvků toho, kam směřujete, naučit se dobře hrát spolu. Espavo, drazí. Já jsem Pozorovatel. . a rád se dívám.
__________________________________
Zdravím vás, drazí. Já jsem Merlia.

Mužská hra o moc
Dnes se k vám přidávám s takovou hrdostí, neboť vaše spojení se Zemí se zvýšilo a vy jste již posunuli velkou část energie. Je to jako velký nákladní vlak, který se řítí po kolejích rychlostí tisíc mil za sekundu. Když se otočíte, zpočátku chvíli trvá, než se projeví účinky této změny směru. Ale jsme velmi rádi, že vám můžeme ukázat, že se přesouváte do ženské energie. Ačkoli k tomu dochází každý den, není to to, co vidíte ve svých zprávách. Místo toho sledujete sílu, která je typicky mužskou energií, a právě teď to můžete vidět v ruské agresi proti Ukrajině. Pochopte prosím, že nemluvíme o ruském lidu, i když ten má jedinou skutečnou sílu to změnit.
Samozřejmě zde také nemluvíme o mužích versus ženách. Naštěstí existuje mnoho mužů, kteří v sobě nesou krásnou směs mužské a ženské energie. A jsou také ženy, které se nebojí nést sílu mužské i ženské energie. Většinou byste však mužskou energii mohli popsat jako SÍLU, protože tak byla celá vybudována. Mladým chlapcům se říká, že budou velcí, silní a mocní; je to první tělesný oblek, který si mladí muži zkoušejí.
Paradigma mužské energie se předává od počátku této hry: Kdo je nejsilnější? Zjišťujete, že mnozí z těch, kteří právě teď řídí váš svět, v sobě nesou přesně tuto energii, a Putin je jedním z nich. Jednoduše řečeno, právě teď je 11 milionů lidí vysídleno kvůli mužské energii. Putin chce násilně převzít zemi a nazvat ji svou, což pro něj není nic nového. Tuto agresi plánuje již delší dobu, ale původně jeho plány zahrnovaly i ovládnutí celé Ukrajiny. Blíží se konec jeho života a je si toho vědom, takže to byla Putinova velká hra v mužské síle. Cítí, že má navrch, protože Rusko disponuje jaderným arzenálem a obrannými systémy, které jeho zemi ochrání, pokud ostatní zasáhnou. Původně se na převzetí moci měly podílet Spojené státy, ale byl zvolen nový prezident, který to nedovolil. V případě potřeby se měly zúčastnit také Čína a Írán, ale nyní je na ně upřeno příliš mnoho očí. Neradi se nechávají vidět na veřejnosti, jak používají sílu, pokud ji ovšem nemohou prodat Rusům jako obranné systémy. Je jasné, že nic z toho není ženská energie. (pozn.ještě že mají amíci toho uvědomělého Bideta)

A co zbraně?
Další zajímavou věcí, kterou vidíte, je to, co se děje ve Spojených státech. Vyrostlo to z Divokého západu, kde nejrychlejší zbraň byla vždy nejrespektovanější. Přestože téměř 75 % Američanů chce tyto útočné zbraně vytvořené pro masové ničení stáhnout z trhu, nemůžou, protože Kongres byl podplacen. Všechno je to o penězích. Drtivá většina z vás chce nějakou kontrolu, ale nemůžete tyto změny prosadit ve svých systémech. Pozorně sledujte ty, kteří hlasovali určitým způsobem, protože nakonec máte svými hlasy kontrolu. Právě teď dochází ve Spojených státech ke dvěma masovým přestřelkám denně. Žádnou z těchto masových střeleb neprovedla žena, ani jednu. (pozn. mám pocit, že víc takových článků, a bude to jinak)
Návrat ženské energie pomáhá vyrovnávat mnoho energií planety Země a navrací je do harmonie. Ne vyvažování prostřednictvím síly, ale prostřednictvím harmonie. Prolomit hranice, které byly stanoveny silou, je přinejmenším náročné. Ale nyní nastal čas a vy už nemáte tolik času. Pokud hrajete hru ʺvítěz bere všeʺ, pak nikdy nikdo nemůže vyhrát. Vidíte, jak obtížným se stává život s pravidly, která máte v současné době zavedená. Nemluvíme jen o zbraních nebo válce, ale o mužské energii síly, která vládne vaší planetě. Až s tím konečně skoncujete, je tu další energie, která je připravena převzít vládu, a to nikoli silou. A to je ta zajímavá část, která je tu nyní. Jste připraveni na změnu, a ta už zjevně přišla. Za nedlouho bude Země rozhodovat o svých dalších krocích. Znovu si vzpomeňte, že až lidstvo dosáhne hranice 8 miliard, budou se činit rozhodnutí.

Výzva k akci
Tyto změny se nestanou ze dne na den, nic se nestane. Ženská energie byla příliš dlouho v pozadí. Je naprosto na čase povstat a převzít svou moc v ženské energii. Nezáleží na tom, zda jste muž nebo žena. Mužská energie se na vaší planetě zcela vymkla kontrole. Je čas probudit se ze snu a udržet si svou moc, aby vaše děti a děti jejich dětí měly kde skutečně vyrůstat s podobnými svobodami, jakým jste se těšili vy. (pozn. opět jsem mimo já, nebo Steve)
Podělte se o část nádherné energie planety, kterou jste dostali, když jste přišli na toto magické místo. Nyní nastal čas, uchopte svou sílu a soustřeďte se. Znamená to, že se teď všechno změní? Ne, je to nákladní vlak jedoucí neuvěřitelným tempem, ale budou to jedny z posledních příležitostí, které máte, než se ženská energie uzavře. Je čas vyslyšet výzvu, abyste vstoupili do své síly, ať už vypadá jakkoli, a říkali svou pravdu. Mnozí svou pravdu neříkají, protože se bojí, co si o nich ostatní pomyslí. Nyní je však čas otevřít ústa, protože když budete mlčet, nic se nestane. Máte ve své pravdě vždy pravdu? Ne, samozřejmě že ne. Vyvíjíte se stejně jako každý člověk.
Vítejte doma. Už jste tu byli, a to říkáme proto, že jste multidimenzionální planeta. V tomto okamžiku existuje každého z vás v podstatě jedenáct. Děláte různé věci a dokonce vystupujete pod různými jmény. Všech 11 v sobě nese část vašeho ducha a má různé zkušenosti; různé vztahy, spojení a zaměstnání. Existují také části planety Země v jiných dimenzích, které provedly tento posun, takže nejsou zcela ovládány mužskou silou. A nejde ani o ovládání pomocí ženské energie. Bylo by to stejně nevyvážené, jako jste právě teď. Skutečná rovnováha je možná.

Ženská energie ve hře
Tento posun, o kterém hovoříme, již na jedné z vašich dimenzionálních úrovní planety Země nastal a na jiné se chystá. Budete třetí dimenzionální úrovní, která se přesune, a kde bude planeta Země ve vaší dimenzi? Zařadíte se jako jedenáctý? Nebo budete jedním z těch, kteří se předčasně probudí ze snu a vtáhnou do své reality rovnováhu, o níž jste možná dříve neuvažovali?
Ženská energie má mnohem větší moc, ale není to silou. Nyní je čas spojit se s ostatními, mluvit svou myslí a srdcem a sdílet vše od svých obav až po své výhry. Když obavy vyložíte, můžete je rozpustit. Následujte srdce a vlastní harmonie, uplatňujte je ve světě kolem sebe. V každém okamžiku každého dne a začnete pozorovat, jak se planeta Země mění, posouvá se směrem k mírnějšímu místu a přestává bojovat o přežití. Některé části vaší planety již tuto změnu provedly. Je to tak krásné a klidné. Ve vaší dimenzi ani nevíte, jak vypadá mír.
Ano, už je to dlouho. Až budete připraveni, jednoduše následujte své srdce. Všechno tam na vás čeká, protože jste ti největší andělé, kteří kdy žili. A s tím vás prozatím opouštíme a nyní je to ve vašich rukou. Vytvořte ten nejvyšší potenciál, který můžete vytvořit. Jste velmi milováni, neboť Mistři léčitelé nyní stojí za vámi se svou láskou a vedením. Na této straně závoje jsou miliardy duší přímo za vámi a povzbuzují vás, abyste vstoupili do své magie.
Vítejte doma, drazí. A s tím vás nyní opouštíme. S největší ctí vás takto zdravíme a žádáme vás, abyste se k sobě chovali s úctou, pečovali jeden o druhého a dobře si spolu hráli.
Jsem Merlia, ženský aspekt Merlina, a mám vás vroucně ráda. Přijďte se na mě někdy podívat.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/22/the-group-wake-up/

Zpět