3015 Životní gobelín: Nové vy na steroidech Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2022-08-23

Možná se divíte, kam se poděla vaše jiskra, vaše radost? Nic. Protože přeskakujete mezi časovými liniemi, dimenzemi a frekvencemi, jste příliš vyčerpaní na to, abyste si všimli, jak se váš osobní svět mění. I když už nejste závislí na ostatních, co se týče vaší radosti, nejste si jisti, jak si vytvořit vlastní štěstí. Trochu jako poprvé na pískovišti. Nevěděli jste, co si počít s kyblíkem na písek ani s pískem. Přestože jste měli naprostou volnost při vytváření pískových struktur, nechápali jste, co je to písková struktura. Nyní máte více volnosti, ale ještě nevíte, jak si s touto volností hrát. Tato nejistota vás podněcuje vrátit se k tomu, co znáte, ale už vás nebaví. Nebuďte znepokojeni. Právě začínáte chápat, jak svobodní jste. Jak zábavné je objevovat nové dimenze a frekvence. A jak nepodobní svému dřívějšímu 3D bytí s pravidly a povinnostmi jste se stali. Dovolte si objevovat nová místa. Objevování toho, kým jste v těchto nových prostředích, je proces. Kojenec hned nepochopí rozdíl mezi postýlkou a pískovištěm. Stejně tak je to i s vámi. Učíte se, jak být novým já s několika souběžnými dobrodružstvími - což způsobuje, že jste roztěkaní a unavení. Ale i když vaše bytost pláče, že je toho na vás moc; nové možnosti vás vzrušují. Vaše dobrodružství, hry, aktivity a interakce jsou nové, což způsobuje, že přehnaně přemýšlíte o své připravenosti a hladině energie. Podobně jako když jste se učili řídit automobil. Jako student řidičství jste si nedokázali představit, že byste bezpečně řídili a přitom poslouchali rádio a mluvili se spolujezdci.

Během několika dní se budete divit, jak vám mohlo být nové poznávání obtížné. Váš nový svět je plný jisker, zábavy a nových výtvorů. Je to vaše nové já na steroidech. V prvních měsících pozemského života se dítě naučí více než kdykoli jindy během své pozemské zkušenosti. Kojenci potřebují hodně spánku, aby se zregenerovali, znovu se spojili se svou univerzální bytostí a pustili se této univerzální bytosti, než plně přejdou do 3D života. Vy se nacházíte v téměř opačném procesu. Propouštíte svůj vnější 3D život a znovu se spojujete se svým Univerzálním bytím. Vaše fyzické bytí se tedy musí zregenerovat, protože posun mezi dvěma extrémy 3D a Univerzálním bytím je tak významný, že je téměř nepochopitelný. Vaše Univerzální sny a činy zůstávají uzavřeny ve fyzickém těle, které znají přátelé a rodina. Vaše univerzální vylepšení nejsou viditelná pro nikoho, včetně vás. Přesto váš vnitřní svět žije a hledá nová dobrodružství, interakce a výtvory. Vnitřní svět, který před ostatními většinou skrýváte, když zkoumáte svůj nový svět. Rozdíl mezi vámi a 3D kojencem je ten, že kojenec nepotřebuje skrývat svůj vývoj a nikoho nepřekvapuje jeho fyzický, intelektuální a emocionální růst. Vy oproti tomu máte potíže s pochopením svých posunů a necítíte se dobře, když o těchto změnách s většinou lidí mluvíte.

Váš rychlý vývoj může v následujících dnech vyvolat pocit strachu, protože už nemáte svá 3D pravidla - a vaše svoboda vám připadá příliš extrémní. Můžete také potřebovat více spánku než obvykle nebo pociťovat nečekané bolesti. Ne proto, že by se vaše fyzická bytost rozpadala, ale proto, že během svého zkoumání používáte nové části své tělesnosti. Vše se během několika dní rozptýlí. Jste v novém světě a objevujete části, které jste nikdy neprozkoumali, když jste byli ve 3D. To je samo o sobě vyčerpávající. Přidejte osamělost při hledání nových kousků vašeho já bez podpory, kterou poskytují 3D kojenci, a pochopíte, proč se cítíte rozladěni. Tato fáze je krátká. Fáze, ve které se naučíte, že už nepotřebujete, aby vás ostatní povzbuzovali, nebo že jste tak odlišní od ostatních pozemských bytostí, že se musíte izolovat. Během několika dní vše splyne do správného směru. Strach nebo obavy tento proces neurychlí ani nezpomalí. Vyvinuli jste se za hranice 3D vědění do nového univerzálního člověka. Hybrid, který nikdy předtím neexistoval. A něco, o čem se bude ve vašich pozemských dějinách diskutovat navždy. Stejně jako se před stovkami let cítili evropští průzkumníci, i vy máte trochu strach z toho, co při svých průzkumech najdete. Pocity, které se rozplynou, až najdete nové světy, které se stanou radostným shledáním s vesmíry a vším, co k tomu patří. Ať je to tak.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/23/how-to-use-convergence-points-to-quantum-leap-realities/

Zpět