3013 Tunia z Plejád: GESARA A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-27

Q: Můj dotaz se týká peněz - někteří navrhují získat zlato, stříbro a kryptoměnu. Chápu, že se přesouváme do 5D. Máme v 5D ještě hodnotu stříbra, zlata a kryptoměny? Co si o těchto návrzích myslíte?
Nesara a Gesara - jsou skutečné a člověk by s nimi měl počítat? Pokud ano, proč potřebujeme stříbro, zlato a kryptoměnu? Někteří říkají, že Nesara & Gesara jsou komplikované a lidé dostanou uživatelsky přívětivější peníze. Přijde to, mohli byste to blíže rozvést?
A: Většinou, když dostaneme otázku, buď já, nebo Hakann chceme odpovědět. Tentokrát se poprvé stalo, že chceme odpovědět oba. Naštěstí byl Hakann natolik laskavý, že mi dovolil, abych se této otázky ujala já. Sedí vedle mě a podle potřeby nabídne svůj příspěvek.
Nejprve nabídnu několik obecných poznámek o penězích. Jak už jste možná slyšeli, považujeme je za formu otroctví. Kdybychom se vás zeptali: ʺMáte dostatek cihel a dostatek volné půdy a dostatek nezaměstnaných, abyste mohli postavit domy pro všechny,ʺ pak je zřejmé, že odpověď zní ano. Ale pokud se vás zeptáme ʺmáte dostatek peněz, abyste mohli postavit domy pro všechnyʺ, pak je najednou odpověď ne.

Kdybychom se vás zeptali ʺv USA jsou v zemědělství zaměstnána jen asi 2 % obyvatel. Myslíte si, že s ohledem na tuto skutečnost má smysl, aby celá dospělá populace trávila většinu bdělých hodin a většinu své energie prací, kterou nenávidí, aby se společnost udržela v chodu?ʺ. Pravděpodobně byste řekli: ʺNe.ʺ Ale kdybychom se vás zeptali: ʺMůžeme si dovolit založit ekonomiku na dvacetihodinovém pracovním týdnu?ʺ, pak by odpověď náhle zněla: ʺNe, na to nemáme dost peněz.ʺ A vy byste se na to zeptali: ʺCo si můžeme dovolit?

Existuje zde rozpor, protože neuvěřitelně velké množství peněz je nenápadně odčerpáváno z reálné ekonomiky a mizí na tajných bankovních účtech. Skuteční nejbohatší lidé na vašem světě nejsou těmi, o kterých se vám říká, že jsou, a tito lidé jsou mnohem bohatší než současný takzvaný nejbohatší muž, totiž Elon Musk. Zlí lidé se vás často snaží ovládat tím, že vám říkají, abyste o realitě přemýšleli v modelech, místo abyste přemýšleli přímo o skutečné realitě. Obecně je často lepší dívat se přímo na realitu, než se dívat na modely reality.

Například přemýšlíte-li ʺmáme dostatek cihel a volné půdy a nezaměstnaných lidí, abychom postavili domy pro všechnyʺ, pak přemýšlíte v termínech skutečné reality. Pokud přemýšlíte o tom, kolik peněz by to stálo, pak uvažujete v termínech modelů reality. Jednou z možných budoucností pozemšťanů je, že se vaše pozitivní armáda vzpamatuje a začne zatýkat padouchy. Pokud to neudělá, další možnou budoucností je, že se běžní pozemšťané v určitém okamžiku rozhodnou, že společnost se stala natolik toxickou a absurdní, že z ní prostě odejdou. Začnou žít svůj vlastní život mimo systém a zejména mimo současný peněžní systém. Jakmile to udělá dostatečný počet lidí, současný systém se rozpadne a připraví se cesta pro něco lepšího.
Vědomí roste každým dnem, takže každý den se jeden z těchto scénářů přibližuje víc a víc.

To jsou tedy konvenční peníze. Co je tedy kryptoměna?
V zásadě je přitažlivost kryptoměn pro emitenta v tom, že je mohu vyrobit z ničeho. Pak mohu své nic prodat za něco. Kryptoměny jsou tedy jen dalším peněžním kouzelnickým trikem. Často je nějaký padouch vytvoří z ničeho a pak je za něco prodá. A pak se většina běžných občanů začne prát o získání těchto tokenů, které mají přirozenou hodnotu nula. Padouchům to připadá vtipné. Zlí hoši chtějí, abyste utráceli své peníze za věci, které neexistují, takže nebudete vlastnit nic. A chtějí, abyste měli svou pozornost pevně zaměřenou na videohry a virtuální světy a porno a na to, jak je druhá politická strana špatná.🍇 🍓 🍇 🍓

Takže běžné peníze můžete považovat za podvod špatných lidí a drtivou většinu kryptoměn můžete považovat za další podvod stejných špatných lidí. Kryptoměny jsou jako řízená opozice. Zbohatli lidé na kryptoměnách? Ano. Ale mějte na paměti, že kryptoměny samy o sobě bohatství negenerují. Pokud Tom vydělává na Bitcoinu, pak matematicky v určitém okamžiku musí o stejnou částku přijít i jiní lidé. Ano, pokud je Tom krát chytřejší v obchodování s kryptoměnami než Anne, pak možná Tom může získat část Anniných peněz. Ale mají pozemšťané jako kolektiv prospěch z toho, že Tom i Anne efektivně hrají hru s nulovým součtem obchodování s kryptoměnami proti sobě? Ne tak docela.

Ano, vím, že někteří průměrní lidé na kryptoměnách zbohatli. To nepopírám. Ale přesto to bude nevyhnutelně znamenat, že v určitém okamžiku jiní lidé o stejnou částku peněz přijdou. Společnost jako celek z toho neprofituje. A doby, kdy jste mohli triviálně vydělat pouhým nákupem a držením Bitcoinu, jsou za námi. Neříkám, že v roce 2022 není možné dosáhnout zisku na kryptoměnách, ale je to těžší, pokud nejste podvodník. Všimněte si, že giniho koeficient, který je měřítkem nerovnosti bohatství, je u kryptoměn obrovský. Takže kryptosložky vlastně nejsou tím nástrojem, který by průměrnému člověku umožnil vymanit se z chudoby. Je to jen další nástroj, pomocí kterého mohou bohatí a podvodníci tahat peníze z obyvatelstva.

Mějte také na paměti, že vaše mainstreamová média o kryptoměnách zpravidla informují neutrálně až pozitivně. Myslíte si, že by o kryptoměnách mluvili tímto způsobem, kdyby to skutečně byla cesta obyčejného člověka k bohatství, svobodě a osvobození od bank? Pokud by kryptoměny opravdu takové byly, pak by vaše mainstreamová média dbala na to, aby běžný pohled na kryptoměnové nadšence nebyl takový, že jsou to cool a chytří a hiphopoví lidé. Místo toho by se mainstreamová média postarala o to, aby běžný pohled na kryptoměnové nadšence byl takový, že jsou to podivínští sklepní obyvatelé, nerdi incelové, kteří jsou nebezpeční, nevyrovnaní a možná alt-right nebo zločinci. Netvrdím, že tento pohled je přesný. Tvrdím, že kdyby kryptoměny skutečně byly cestou obyčejného člověka z finančního otroctví, pak by mainstreamová média kryptoměny a kryptoměnové nadšence pomlouvala.

Ano, vím, že teoreticky mají kryptosystémy využití, ale kolik běžných lidí skutečně kryptosystémy k něčemu použilo? Jediné skutečně efektivní případy využití kryptoměn jsou zatím podvody na lidech, obcházení sankcí a kriminalita. Je pravda, že pokud žijete v obzvlášť autoritářských zemích, kde je opravdu těžké koupit určité legální zboží, může být Bitcoin skutečně užitečný. Pokud se vám kryptoměny líbí, položte si následující otázku. Předpokládejme, že by neexistoval žádný způsob, jak vydělat na obchodování s kryptoměnami, a žádný způsob, jak si za ně koupit nelegální věci, ale přesto byste mohli dělat takové věci, jako je zaznamenávání nákupů v blockchainu a kupování šálků kávy nebo lístků na koncert za kryptoměny, i když drahým a oklikou. Byli byste v takovém případě stále zapálení pro kryptoměny? Pokud ne, pak máte rádi kryptoměny, nebo se vám líbí myšlenka zbohatnutí bez většího úsilí?

Ve skutečnosti neodsuzuji touhu zbohatnout bez velkého úsilí. Ve skutečnosti se z jednoho pohledu každý Plejáďan narodí bohatý bez velkého úsilí. Nemáme měnu, ale prostě dostávám od komunity vše, po čem mé srdce touží, a nemusím komunitě přispívat příliš velkou prací. Takže vás neodsuzuji za to, že chcete mít pohodlný život bez velkého úsilí. Já to chci také. Vlastně jsem se pro takový život narodila. Ale pokud máte kryptoměny a chcete, aby si je kupovali i ostatní lidé, protože to zvyšuje hodnotu vašich vlastních tokenů, tak k tomu buďte upřímní. Prostě řekněte: ʺUpřímně si myslím, že byste si měli koupit tyto kryptoměny, ale abych byl transparentní, pokud si je koupíte, pak se mé vlastní tokeny stanou také hodnotnějšími. Mám tedy finanční motivaci vám říct, abyste si je koupili.ʺ A tak to udělejte.

Líbilo by se vám, kdybych vám doporučila, abyste si něco koupili, aniž bych zmínila, že z vašeho nákupu budu mít finanční prospěch? Nemyslíte si, že si zasloužíte tuto informaci znát? Jako vždy nabízím pouze svůj pohled na věc. Pokud se mnou nesouhlasíte, je to v pořádku. Nepovažujte mě prosím za vševidoucí věštkyni, která vždy říká jedinou objektivní pravdu, protože taková nejsem. Nejsem dokonalá, mám své vlastní předsudky. Jako vždy doporučujeme každému, aby použil vlastní rozlišovací schopnost k určení toho, co je pravda a co lež. Zde vám může pomoci Hakannovo poselství ʺJak poznám, co je pravdaʺ. Vaše vlastní duše vám vždy poradí lépe než já.

Existují nějaké formy kryptoměn, ke kterým nejsem skeptická? Ano, ty, které jsou kryté skutečnými fyzickými reálnými aktivy. V takovém případě se nejedná o žádný peněžní kouzelnický trik, kdy se něco vytvoří z ničeho a pak se to prodá za něco reálného. Peníze jsou tedy kouzelnický trik a podléhají inflaci. Kryptoměny jsou kouzelnický trik a jsou ovládány opozicí temných sil. Akciový trh je nadhodnocený. Předpokládejme, že nejsme nijak zvlášť zdatní obchodníci, kteří by dokázali vydělávat i za těchto podmínek. Kam by měli průměrní lidé ukládat své úspory?🍇 🍓 🍇 🍓 🍇 🍓

Vím, že máte zvláštní pravidla o neposkytování finančních rad. Následující řádky tedy nejsou finančním poradenstvím. Pouze se podělím o to, co udělal channeler. Channeler má většinu svých úspor ve stříbře (a kdyby byl dost bohatý, aby si mohl dovolit zlato, koupil by si hlavně stříbro a trochu zlata). Přinese stříbro v krátkodobém horizontu dobrý zisk? Velmi pravděpodobně ne. Bude stříbro přinášet dobrý zisk ve střednědobém horizontu? Možná ano, možná ne. Přinejmenším je to v tomto inflačním prostředí dobrá zásoba bohatství.

Channeler také nakoupil nějaké irácké dináry a vietnamské dongy. Mohlo by se stát, že tyto měny budou v budoucnu mnohem cennější a každá z nich bude mít hodnotu jednoho nebo několika amerických dolarů. V té chvíli channeler doufá, že bude moci tyto měny prodat se ziskem.

Skutečně se irácký dinár a vietnamský dong stanou hodnotnějšími? Já, Tunia, si tím skutečně nejsem jistá. Někteří lidé na tomto cíli pracují a spřádají plány, ale tyto plány se nemusí uskutečnit. Jak již bylo řečeno, plusy jsou zde velké a mínusy malé.

Další možností je začít přemýšlet: ʺCo pozemšťané potřebují a jak jim mohu pomoci?ʺ nebo ʺJak mohu sloužit Bohu?ʺ nebo ʺCo bych chtěl, aby se na tomto světě dělo více?ʺ. Tento způsob uvažování vás může dovést k tomu, že si uvědomíte, že můžete založit společnost, která bude lidstvu prospěšná. V takovém případě můžete investovat své peníze do vlastní společnosti. Nemusíte nutně ukládat své peníze v nějaké ʺzaseknutéʺ formě a doufat, že se časem zhodnotí. Můžete je také použít k vybudování něčeho, co je prospěšné světu.

A konečně, co GESARA? Pro lidi, kteří o GESARA nevědí, je to zákon, který zahrnuje zrušení nelegálního dluhu, což je většina dluhů vydaných bankami a vládou a hypotečních dluhů. Ruší daň z příjmu a nahrazuje ji rovnou daní z prodeje nových nepotřebných věcí. Zvyšuje dávky pro seniory. Vytváří světový mír a uvolňuje velké finanční částky a potlačené technologie, aby mohly být použity pro humanitární účely. A dělá několik dalších dobrých věcí. GESARA můžete považovat za klíč k ekonomice nového světa.

Dojde ke GESARA a NESARA? Je docela pravděpodobné, ale ne jisté, že se něco takového jednou uskuteční. Nemyslím si, že je superpravděpodobné, že bude realizováno něco, co se doslova jmenuje GESARA a že to bude mít přesně ty samé odrážky, které kolují na vašem internetu. Ale něco trochu podobného GESARA, možná s jiným názvem? Ano, to je pravděpodobné, i když to opět není jisté a opět není jasné, kdy k tomu dojde.

Moudře se ptáte, zda zlato, stříbro a kryptoměny budou mít hodnotu i v 5D. V naší plejádské společnosti nepoužíváme zlato, stříbro ani kryptoměny jako měnu nebo bohatství. Nemáme měny. Naši společnost můžete považovat za svého druhu libertariánskou, protože nikdo není nucen dělat něco, co nechce. Jen dobrovolně věnujeme svůj čas ve prospěch komunity, a to nám stačí. Dokud nikomu přímo neubližujeme, můžeme si dělat, co chceme. Máme jen velmi málo zákonů. To znamená, že sice máme osobní věci, ale nikdo nevlastní výrobní prostředky ani kousky lodi, na které jsme. To by nám bylo divné. A proč bychom po tom toužili? Už teď dostáváme všechno, co potřebujeme, jednoduše tím, že si o to řekneme.

V tomto smyslu byste také mohli naši společnost považovat za komunistickou, protože vše, co chceme, dostáváme od společenství. A většina z nás je nakloněna tomu, aby komunitě dobrovolně přispívala. Přitom nad námi neexistuje žádná kontrola shora, jakou komunistické společnosti ve vašem světě vykonávaly nad svými lidmi. Tato společnost nám vyhovuje, protože máme dostatečně vysokou úroveň vědomí, takže nikdo této situace nezneužívá. Proč by to dělali, když už teď mohou dostat vše, po čem touží, jen když si o to řeknou? Nemáme lidi, kteří by měli nenasytnou úroveň chamtivosti, protože naši rodiče milují své děti natolik, že jejich srdce jsou naplněna láskou, a tak se nestávají chamtivými.

Ačkoli je na vás, jak chcete budovat svou společnost, myslíme si, že je pravděpodobné, že i vy takovou společnost vybudujete. A v té chvíli nebudete potřebovat zlato, stříbro ani kryptoměny. Ale tento bod je ještě nějakou dobu vzdálený. V současné chvíli mají zlato a stříbro, peníze a kryptoměny stále své využití. A v nadcházejícím mezidobí, kdy přecházíte ze starého systému na nový, budou mít zlato a stříbro a peníze a krypto ještě nějakou dobu využití. Doufám, že vám to pomůže. Slibuji, že přijdou lepší časy, ale není jisté, kdy přesně přijdou. A bohužel přímá budoucnost může být náročná. Jste však velmi silní, krásní a schopní. Máte na to. Mám vás moc ráda.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/27/tunia-of-the-pleiades-gesara/

Zpět