2991 Hakann: Zůstaneme na Zemi? A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-17

Dotaz: Jaký je stav Hakana? Až bude vytvořena naše 5D společnost založená na lásce, budeme stále žít na této Zemi, ale už ne v této 3D společnosti založené na odloučení? Pokud ano, vím, že to bude dobrý pocit, ale jak je to s hygienou, budeme stále používat zubní kartáček na čištění zubů nebo používat zbytky šamponu, který jsme používali ve 3D?
A: V tuto chvíli jsou vlastně stále otevřené tři hlavní možnosti. Nejpravděpodobnější z nich je, že až většina lidstva dosáhne vědomí lásky 5D, zůstanete žít na Zemi. Společnost a lidé v ní však budou jednoduše mnohem láskyplnější. Také dobrotiví mimozemšťané budou chodit mezi vámi a vy nás můžete kdykoli navštívit na našich planetách nebo lodích.

Mnozí z nás by se rádi setkali s našimi pozemskými bratry a sestrami. Můžeme se s vámi o mnohé podělit, a to jak z hlediska příběhů a historie, tak i technologií a duchovna. Můžeme se od vás také hodně naučit, protože jen málokdo z nás prošel tím, čím jste prošli vy. Jsme velmi zvědaví, jaké to pro vás bylo, a upřímně si myslíme, že nás toho můžete hodně naučit.

Také bychom se s vámi rádi pobavili. Rádi bychom zažili vaši hudbu v reálném životě. Někteří z nás mají skutečně konkrétní pozemšťany, které pozorovali a s nimiž by se rádi setkali a buď se s nimi spřátelili, nebo s nimi navázali romantický vztah, pokud o to pozemšťan také stojí. Existují také skvělá jídla a nápoje, o které bychom se s vámi rádi podělili, a vaše planeta překypuje potravinami, které bychom rádi ochutnali. Navíc jste ještě neviděli naše taneční pohyby!

Další možností je, že Pozemšťany pozveme na nějaký čas na palubu našich lodí a pak je pozveme, aby se usadili na jiném krásném nezemském světě. Třetí možností je kombinace obou možností: ti nejmilovanější Pozemšťané zůstanou na Zemi. Zbytek je pozván na naše lodě a poté je pozván, aby se usadil na jiném světě. Která z těchto možností nastane? To záleží na rozhodnutích, která učiní pozemšťané, a na rozhodnutích, která učiní Gaia.

Pokud to bude možné, chtěli bychom, aby co nejvíce Pozemšťanů mohlo žít na Zemi v míru, lásce a harmonii s otevřeným pozváním k návštěvě kterékoli z našich lodí a světů, kdykoli budou chtít. Otázka však zní: jak se odtud dostaneme tam? Pravděpodobně víte lépe než já, že spousta lidí v současné době ještě není příliš kompatibilní s životem ve světě založeném na lásce. Neodsuzuji vás za to, dost možná bych se sám ukázal jako člověk sloužící sobě, kdybych se narodil na Zemi.

Úroveň vědomí pozemšťanů velmi rychle stoupá (i neviditelnými způsoby) a my máme z vašeho pokroku velkou radost. Díky tomu jste skutečně každým dnem více a více kompatibilní s životem v civilizaci založené na lásce. Pokud uvažujeme o scénáři, kdy by úroveň vědomí pozemšťanů přestala stoupat tak rychle, bylo by možná nejlepším řešením pozvat některé, nebo všechny pozemšťany přímo na naše lodě, abychom je mohli přímo léčit, a doufat, že se inspirují, až uvidí, jaká je naše společnost založená na lásce.

Nicméně jedním z úskalí pouhého přenesení, uzdravení a umístění do společnosti založené na lásce je to, že se to nemusí "udržet", jakmile pozemšťané opustí lodě a budou opět mezi pozemšťany. Dáváme přednost scénáři organičtějšího růstu, kdy úroveň vědomí lidstva stále roste tak, jak je tomu v současnosti, a pozemská společnost se jednoduše vyvine v 5D společnost založenou na lásce a v určitém okamžiku můžeme otevřeně přistát a chodit mezi vámi. Dalším úskalím je: musíme vás požádat o svolení, abychom vás mohli přenést, abychom neporušili vaši svobodnou vůli. Co se stane s lidmi, kteří odmítnou naše pozvání na palubu našich lodí a kteří také ještě nejsou kompatibilní se společností založenou na lásce na Zemi?

Nebo pokud se budete vyvíjet docela rychle, ale ne příliš rychle, možná bude nejlepší, když ti pozemšťané, kteří jsou připraveni, vybudují na Zemi společnost založenou na 5D lásce a část ostatních pozemšťanů pozvou na naše lodě. Ale opět se to nemusí "udržet". Ideální by bylo, kdyby všichni Pozemšťané společně vybudovali na Zemi 5D společnost.

Také by se mohlo stát, že se Gaia v určitém okamžiku rozhodne udělat něco, čím způsobí takové záplavy, že téměř všichni na planetě zemřou, což by nás donutilo přistoupit na scénář "pozvat všechny Pozemšťany na naše lodě". V takovém případě budete jednoznačně pozváni na naše lodě dříve, než k tomu dojde. Je to velmi dramatický scénář, ale pokud k němu dojde, dostanete včas pozvání na naše lodě.

Co se týče hygieny: Téměř veškerou vaši vodu a potraviny bychom považovali za znečištěné. Pokud budete v 5D nadále jíst znečištěné potraviny, budete si muset čistit zuby, jinak riskujete zubní kaz. K dispozici však budete mít i chutné a zdravé potraviny, které není nutné následně čistit kartáčkem. Já si zuby nečistím ani nedělám nic, co by tomu odpovídalo. Nepoužívám ani šampon. Nepotřebuji to k tomu, abych měl vlasy, které byste považovali za dokonalé, a nepotřebují to ani mé sestry a bratři. Právě teď vaše tělo obsahuje spoustu toxinů a poškození. Jakmile se vaše těla uzdraví, velmi vám to pomůže.🍁🍁🍁🍁

Udržovat se v čistotě je pro nás docela snadné, protože obvykle nosíme velmi užitečné obleky, které se o sebe starají a také se starají o naše těla.

Naše ženy v plodném věku mají stále své měsíční cykly, i když ty jsou mnohem méně nepříjemné, a navíc jim v tom pomáhají i obleky. Tyto cykly vlastně považujeme za požehnání a zdroj síly, protože jejich neodmyslitelnou součástí je výzva a připomínka, abychom se zvnitřnili. Tyto cykly také pomáhají propojit ženy s přírodou.

Neodsuzujeme vás, ale někteří lidé v naší společnosti byli zděšeni, když se dozvěděli, že tak trochu nutíte ženy pracovat během části jejich měsíčního cyklu, kdy jdou dovnitř. Abychom to však uvedli na pravou míru, nikoho nenutíme pracovat, bez ohledu na pohlaví. Mnoho úkolů je automatizováno a na těch pár věcí, které je třeba udělat, je spousta dobrovolníků. Uznávám tedy, že zde mluvím z privilegované perspektivy.

Ženy považujeme za mocnější než muže. Ne hodnotnější - společnost vzkvétá jen tehdy, když muži a ženy mají svou moc a pracují společně a oba mají možnost se podílet na tom, jak by věci měly vypadat. Ale ano, mocnější. Jsem prakticky založený muž, přesto věci, na které se specializuji a ke kterým přispívám, nejsou tak mocné a důležité jako láska.

Moji bratři a sestry se ale rádi koupou a sprchují, protože tekoucí voda má uklidňující a energeticky očistný účinek. Navíc často najdeme někoho, kdo se nám líbí (ať už platonicky, nebo sexuálně či romanticky), aby se koupal nebo sprchoval s námi. To je ve společnosti, kde každý neustále čte energii a myšlenky všech, poměrně snadné, takže záměry a přání každého jsou jasné. Nikoho by ani nenapadlo dělat něco, co ten druhý nechce, protože bychom cítili jeho nepohodlí nebo bolest.

Lidé kolem nás také milují všechny a všechno, pokud to druhému přímo neubližuje. To znamená, že necítíme stud, což znamená, že nám nevadí, že nám někdo neustále čte myšlenky. Nemáme pojem o soukromí. Typická reakce našeho druhu na poznání pojmu soukromí je: "Proč? Není to osamělé?".

Doufám, že vám to pomůže. Děkuji za vaši otázku. Vážím si možnosti s vámi hovořit. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se zeptat.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/17/hakann-will-we-remain-on-earth/

Zpět