2945 ʺVakcínyʺ mRNA COVID-19 způsobují rakovinu Joel Smalley

[ Realita ] 2022-08-09

Homologní rekombinační cesta opravy DNA je jedním z mechanismů, které tělo používá k tomu, aby zastavilo rakovinu buněk v reakci na environmentální stres.
Jednou z nejdůležitějších součástí této dráhy je nádorový protein P53, ʺstrážce genomuʺ. Chrání naše buňky před poškozením buněk. Při buněčném stresu naskočí p53 do činnosti, reguluje genovou expresi, aby řídil opravu DNA, buněčné dělení a buněčnou smrt. Je to nejčastěji mutovaný gen u rakoviny.
V říjnu 2021 měli dva uznávaní vědci, jménem Jiang a Mei, po vzájemném hodnocení v MDPI [6] zveřejněnou práci , která ukazuje, že spike protein SARS-Cov-2 vymazal mechanismus opravy DNA v lymfocytech.

Virový spike protein byl pro tuto dráhu tak toxický, že jej vyřadil z 90 %. Pokud by se celý protein dostal do jádra (ve vaječnících) a byl by ho vyprodukován dostatek a působil by dost dlouho, než by se ho tělo dokázalo všeho zbavit, způsobil by rakovinu. Naštěstí v případě přirozené infekce je to nepravděpodobné.

Bohužel experimentální mRNA toxshot indukuje produkci spike proteinu (plná délka spike přesně odpovídá aminokyselině) a kolem buněčného jádra a je produkován po dobu nejméně 60 dnů a téměř jistě déle. ʺOvěřovatelé faktůʺ řekli, že virový spike protein se do jádra nedostane, přestože vědci prokázali, že ano.
spike protein (zelená) proliferující buněčné jádro (modrá)
Orgány veřejného zdraví a regulační orgány uvedly, že vakcinační spike protein se nedostane do jádra, přestože výrobci mRNA jim předkládají obrázky, jak to dělají v rámci své aplikace pro nouzové použití.
Dostane se do jádra, ale oficiální příběh říká, že nezůstane v těle déle než několik hodin. Obrovská studie jedné z nejrespektovanějších molekulárně biologických skupin na světě na Stanfordské univerzitě však ukázala, že mRNA (produkující vakcinační hrotový antigen) byla v těle stále přítomná a aktivní i po 60 dnech.

Jiang a Mei zcela logicky a rozumně varovali, že spike protein mRNA bude mít pravděpodobně stejný účinek jako virový spike protein na p53, a proto způsobí rakovinu.
Dva měsíce poté, co na toto odhalení upozornil můj přítel, byl dokument Jiang a Mei stažen kvůli falešným ʺvyjádřením znepokojeníʺ (EOC) ohledně metod studie, přestože jde o standardní praxi.
Kromě toho je autor EOC Eric Freed šéfem amerického Národního institutu zdraví (NIH), který financoval společnost Moderna, držitele patentu COVID mRNA a Oliver Shildgen je redaktor časopisu, který tento článek původně přijal. Ani jeden z nich neohlásil střet zájmů. I přes stažení má vrcholový protein cirkulující ve velkém množství v přímé blízkosti buněčného jádra po dlouhou dobu stále potenciál vyvolat rakovinu v buňkách (vaječníky, slinivka, prsa, prostata, lymfatické uzliny). Rakoviny se mohou vyvíjet roky, a tak je možné, že po dobu 5 nebo 10 let nevidíme bezpečnostní signály.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/09/the-covid-19-mrna-vaccines-cause-cancer/

Zpět