2938 Znovuzrozená Země Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2022-08-08

Konečná budoucnost této planety, Nová Země a rozptýlení Staré, je již přítomna tady a teď. Toto bylo zapouzdřeno již před mnoha tisíci pozemskými lety a tak to nemůže nic a nikdo změnit. Včera v hluboké meditaci mi bylo jasně ukázáno toto zapouzdření. Kromě toho mi bylo jasně ukázáno, že Nová Země je mnohem větší než současná a že se již vytvořila kolem té staré. Stará se zmenšuje, protože se nyní rozpouští. Co je pozoruhodně zajímavé: Stará energetická centra, posvátná centra a Světelná pavučina Staré Země se nyní spojují s Novou Zemí - takže Nová Země pohlcuje starou, nyní plně probuzenou, spící. Energetická centra a spící energetická zařízení) byla nyní znovu aktivována. Jsou absorbovány, transformovány do energetických center Nové Země a tak se znovu rodí.

Sluneční skvrny jsou pouze energetickými impulsy, které přinášejí znovuzrození na nejvyšších stupních způsobem, kterému naše lidská mysl nerozumí. Prostě nemáme technologii ani vědu, abychom to pochopili, ale hluboko v našich srdcích a duši to víme. Celý Vesmír je ve stavu znovuzrození a obnovy, stejně jako tato galaxie a tato sluneční soustava a také naše Slunce. Ve skutečnosti se planeta pohybuje mimo tuto sluneční soustavu a vrací se na své původní dráhy v jiné sluneční soustavě, kde byla původně stvořena, a spojuje se s jiným Sluncem. Jsme znovu připojeni přes Sirius k 7. centrálnímu slunci osvícení. Není se čeho bát, ale jen víc obejmout.

Každá duše je nyní plně zodpovědná za své vlastní svobodné volby: Vyvinout se a vzestoupit, nebo zůstat na Staré Zemi, a pak se nakonec vyvinout prostřednictvím dalších procesů evoluce zvoleným způsobem. Žádná duše není nikdy ztracena, ani není nic odepřeno. Je pouze na vlastní volbě duše, kterou evoluční cestou se rozhodne vydat - nebo úrovně stvoření, do kterých se rozhodne vystoupit nebo sestoupit.

V Celku stvoření není nic, co by bylo nemístné, na nesprávném místě nebo cokoli jiného. Vše je dokonalé, celistvé a kompletní. To, co často vidíme jako nedokonalost, je dokonalé ve formě, ve které se aktuálně prezentuje. Přesto se tato forma může každým okamžikem proměnit v něco úplně jiného, protože vše je energetické. Jakmile nastane prázdnota - vesmír se bude snažit ji okamžitě zaplnit. A co víc, vaše duše současně existuje v mnoha časových liniích a prostorech - fyzická existence na této planetě je pouhou iluzí. Je to jen jedna jediná zkušenost vaší duše v rozšířeném kvantovém prostoru. Přesto má každá existence nebo projev vaší duše v jakékoli formě, kterou si zvolíte, dominový efekt na celek.

Když to čtete, vynechejte svou mysl. Dovolte svému srdečnímu centru, aby se otevřelo a aby se spustily paměťové banky vaší duše a vaše Vševidoucí oko. Ve skutečnosti existuje pouze jeden jediný Stvořitel a jedno jediné stvoření a jedna jediná existence, protože Božství žije a existuje s námi všemi a s každou částí a částicí Všeobecného verše. VŠE JE JEDNO. To, co nás učí, je převzít plnou zodpovědnost za svou vlastní duši a to, co spoluvytváří každý jednotlivý okamžik zde na planetě Zemi, a udržovat se disciplinovaní a soustředění na plnění našeho vlastního zvláštního úkolu na Zemi, s velkým lásku a oddanost. To, co dělají nebo nedělají ostatní, nás ve skutečnosti neovlivní, pokud to sami nedovolíme.

Všechno je jen vesmírná cesta s Božským Srdcem a cesta čisté lásky. Láska je všemohoucí, všudypřítomná a skutečně vševědoucí. Vaše duše je nesmrtelná, na jediné vesmírné cestě, zde na planetě Zemi na jediné mrknutí ve Věčnosti a Nekonečném prostoru.

Zdá se, že Vesmír řve, je čas ukončit popírání, vyléčit a uvolnit minulost, vyčistit mylné a dezinformace a postoupit vpřed ve vzestupné spirále vzestupu. Už nemáme ten luxus popírání. Všichni máme představy o sobě, ale odpovídají správnému jednání? Odpovídaly správnému jednání v minulosti? Sloužili jsme sobě nebo druhým? Naše vize o tom, kým skutečně jsme, a o tom, co si nalháváme, že jsme, bude zničena. Nedostatek správného jednání v minulosti bude mít své karmické důsledky. Nefunkční obraz a popření budou odstraněny. Dá se to udělat elegantně nebo bolestivě. Pokud chcete pokračovat ve svém těle bolesti, je to stavba, která padne. Pokud chcete pokračovat v popírání a dysfunkci, budou odhaleny.

Uvidíme to na osobní úrovni, v politických, obchodních a náboženských institucích nezůstane žádná skála na kameni. Věda nebo mechanika za tím jsou jednoduché. Vyšší vědomí a energie dovnitř, odpad ven. Země stoupá ve frekvenci ze svého středu a z příchozích energií. Slunce je extrémně aktivní se slunečními erupcemi a výrony koronální hmoty. Se světlem přichází vědomí a energie. Univerzální zákon je ve světle, vyšší vědomí a energie zaplavují galaxii. Centrální Slunce aktivovalo síť sluncí v celé galaxii. To má vliv na další dimenze, zejména na spodní 4., kde také sídlí spousta neviditelných negativních vlivů.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2022-08-08-earth-born-anew.php

Zpět