2931 Tunia: Q&A: Posmrtný život a plameny dvojčat A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-06

Q: Jaké jsou možnosti, které by mohla mít Tunia v budoucnu? Můžeš se podělit o svůj pohled na posmrtný život? Před více než pěti lety jsem přišla o matku. Jsi jasnovidná, nebo se dokonce ty a ostatní Plejáďané můžete pomocí své technologie skutečně dostat do duchovního světa?.
A: Je mi velmi líto, že tvá matka zemřela. Dovedu si představit, že to muselo velmi bolet. Je mi také líto, že pozemšťané nemají příliš velký přístup k dobrým informacím o posmrtném životě, protože tyto informace by jim mohly ulehčit život a zabránit zbytečnému utrpení. Proto jsem ráda za tuto otázku. Doufám, že přinese užitek i ostatním.

Především si všimněte, že všechno má vědomí, ať už se podíváte na jakoukoli úroveň.

Každá z vašich jaterních buněk má vědomí. Vědomí mají i samotná vaše játra. Soubor orgánů ve vašem těle má vědomí. Vědomí máte i vy. Pozemšťané mají vědomí. Celé lidstvo (které zahrnuje pozemšťany i nás, Pleidiany) má vědomí. A vše, co existuje, má vědomí. Vše, co existuje, je často označováno jako Bůh, Prvotní Stvořitel, Zdroj atd.

Proč je všude kolem vás vesmír? Protože Bůh stvořil bytosti, které stvořily vesmír. Proč Bůh (nepřímo) stvořil vesmír? Protože samotná existence v nekonečné prázdnotě není sama o sobě příliš zajímavá. Proto Bůh oddělil části sebe sama, primárně proto, aby mohl poznat sám sebe, a sekundárně proto, aby si mohl hrát sám se sebou. Hra však není příliš vzrušující, pokud hrajete na obou stranách šachovnice. Také je zábavné, pokud hráči postupem času rostou a vyvíjejí se.

Proto většina bytostí, které se oddělí od Boha, začíná na velmi nízké úrovni vědomí. Pak se možná vtělí jako kámen nebo jako trocha vody na nějaké planetě (které také mají malé množství vědomí). Učí se být kamenem a po dlouhé době absolvují a mohou se začít inkarnovat jako zvíře. Jakmile se naučí lekce z bytí zvířetem, mohou se například začít inkarnovat jako pozemšťané. A tak dále, dokud se bytost nenaučí všechny lekce, které vesmír nabízí, a opět se nesplyne s Bohem. V textu ʺZákon jednohoʺ (materiál Ra) je tento proces podrobně popsán. Tento text může být obtížné číst a youtuber Aaron Abke má velmi dobrý úvod do tohoto textu.

Během každého kroku tohoto procesu vývoje vědomí má vaše duše svobodnou vůli. Vaše duše se rozhoduje, kdy a kde se narodí a kterým rodičům. Každý pozemšťan se rozhodl narodit se na Zemi. A duše mohou svobodně odejít, kdykoli se rozhodnou - pro duši je snadné nastavit situaci, kdy člověk přechází (ʺumíráʺ). Pak si mohou na nějaký čas odpočinout a začít další život.

Svou duši tak můžete považovat za režiséra svého osobního filmu. To, co považujete za svůj život, je film, který tento režisér právě produkuje. Režiséři nemají úplnou kontrolu - herci jsou nezávislí lidé, kteří se mohou do jisté míry rozhodovat sami, a pokud chce režisér natočit pravou pouštní scénu, ale v okolí žádná poušť není, pak má smůlu. Ale režiséři - vaše duše - mají nad vašimi životy velkou kontrolu. A vaše duše jsou samozřejmě vaší součástí a chtějí pro vás to nejlepší. Obecně je prospěšné, když se film (to, co považujete za sebe) nesnaží bojovat proti režisérovi (to, co považujete za svou duši). Ve skutečnosti, pokud se naučíte přímo komunikovat se svou duší tím, že si jednoduše pomyslíte ʺduše, co bych měl dnes udělatʺ, pak je to úžasné. Pokud to ještě neumíte, radost a intuice také pochází z vaší duše, takže řídit se jí je také dobrý nápad.

Vaše duše / tento režisér je nesmrtelný. Ano, tento film skončí, ale v tu chvíli si režisér vezme dovolenou a pak začne režírovat další film. Jakékoli škody a hrozné věci, které se během vašeho života stanou, nejsou škody, které se dějí vaší duši / režisérovi, dějí se pouze uvnitř filmu. Režisér nemůže být poškozen. Většina režisérů nevytváří filmy, ve kterých jsou lidé neustále šťastní a nejsou v nich žádné konflikty ani dramata. Z takových filmů / takových životů se toho nedá moc vyčíst. Nebo jinak řečeno, většina duší dává přednost životům se spoustou ponaučení před pohodlnými šťastnými životy. Mohli jste si vybrat, že se narodíte jako Plejáďan a prožijete šťastné a pohodlné životy. Ale vy jste si vybrali narodit se na Zemi, protože tady na Zemi je to nejlepší, pokud chcete růst duše.

Vašim duším a Bohu samotnému/sobě záleží na růstu duše mnohem více než pozemšťanům a mnohem méně než pozemšťanům na pohodlí a štěstí. Neříkám, že je to správné nebo špatné, ale jako Tunia jsem hluboce znepokojena vaším utrpením. Sám Bůh rozhodl, že pozemšťané už trpěli dost a že se situace vyřeší. Ale přesto v zásadě zůstává pravdou, že vašim duším a Bohu záleží na růstu duší a méně na pohodlí než vám. Říkám to bez jakéhokoli odsudku vůči vám, protože si ani nedokážu představit, jak náročný musí být život na Zemi. (pozn. možná je dobré si to taky zažít...)

Z jednoho pohledu strašně trpíte a je to nespravedlivé a my se vám snažíme pomoci. Z jiného pohledu jsou vaše životy tam na Zemi zkušenostmi, které vaše duše dobrovolně přijaly a nadále s nimi souhlasí (jinak byste byli velmi rychle mrtví). (pozn. že já vůl...)

Z tohoto pohledu: vaše matka je naprosto v pořádku, jen si teď v posmrtném životě dává pauzu a začne další život, až se rozhodne. To je samozřejmě jen jeden pohled - další zcela platný pohled je, že vás bolí, že vaše matka zemřela. Obě perspektivy mají své opodstatnění.

Vaše duše byly odděleny od Boha (pozn. spíš mozky). Myslíte si, že by Bůh nenastavil posmrtný život tak, aby bylo o jeho části dobře postaráno, nebo aby o ně bylo postaráno špatně? Samozřejmě je o jeho části - vaše duše - dobře postaráno. Posmrtný život je obecně velmi příjemným místem. Bůh upřednostňuje růst duše před pohodlím, a ačkoli je posmrtný život pro naprostou většinu pozemšťanů obecně velmi příjemný, odráží se v něm stav, v jakém se duše nachází. To znamená, že pokud jste se k ostatním chovali špatně, bude se s vámi samotnými v posmrtném životě zacházet o něco hůře. Není to proto, abyste byli potrestáni, ale abyste si uvědomili, jak to vypadá, když se s vámi špatně zachází. ... Sám jsem špatně zacházel s ostatními / Neuvědomil jsem si, že se k nim chovám tak hrozně. Tak dochází k duševnímu růstu a poučení. V tu chvíli můžete přejít na jinou úroveň posmrtného života, která lépe vyhovuje vašemu novému vědomí.

Vaše vlastní duše může použít stejnou taktiku zde na Zemi: pokud něco uděláte, ať už dobře, nebo špatně, můžete velmi dobře zažít, že někdo jiný udělá totéž vám (i když mezi těmito věcmi může být velká časová prodleva). Tímto způsobem získáte lepší pochopení toho, jaká daná věc je a čeho vaše činy dosáhly. Odtud plyne výrok ʺsklidíš, co jsi zaselʺ. Pokud se vám stále děje určitá konkrétní špatná věc, někdy ji můžete zastavit jednoduše tím, že si uvědomíte, že jste stejnou špatnou věc udělali jiným. Tímto způsobem se poučíte a vaše duše nebude mít důvod vám tuto špatnou věc stále posílat do cesty. I když opět platí, že vaše duše nemá plnou kontrolu nad vaším životem, někdy se špatné věci prostě stanou.

Jaký je tedy posmrtný život? Je to místo, kde si duše mohou odpočinout, omládnout a naučit se věci mezi životy. Pro naprostou většinu pozemšťanů je obvykle velmi příjemný, ale je vybudován tak, aby usnadňoval růst duše, což může znamenat, že v něm existují drobné náročné aspekty. Přesto je spíše příjemný než náročný. A ano, lidé se tam mohou setkávat s jinými lidmi. Každý pozemšťan a každý Plejáďan se rodí se schopností komunikovat s lidmi v posmrtném životě. Ve skutečnosti každý, kdo dokáže channelovat mimozemšťany, může channelovat i lidi, kteří odešli, protože stejná metoda je jedním ze způsobů, jak mluvit s lidmi, kteří odešli. My Plejáďané k tomu obvykle používáme spiritualitu, nikoliv technologie.

Vaše matka by vám ráda sdělila, že vás má velmi ráda, že je na vás hrdá a že je na dobrém místě. Je v tom náznak lítosti, ale vaše matka o tom neposkytla žádné podrobnosti a já jsem na ni netlačila. Co se týče osobní poznámky, líbí se mi její energie. Je zářivá.

A konečně, pokud byste chtěli více podrobností, Matthew Ward je vynikajícím zdrojem informací a o posmrtném životě mluvil podrobně. Na začátku každého měsíce je channelován.
Doufám, že vám to pomohlo a že vám to poskytlo útěchu a klid. Rádi bychom zopakovali, že chápeme, že ztráta vaší matky je velmi bolestná. Nic z toho, co jsme napsali, to neznehodnocuje. Posíláme vám lásku. Až se setkáme, rádi bychom vám nabídli velké objetí a také služby prostředníka, pokud o ně budete stát.

*****************

Q: Je pravda, že mám 3 dvojčata plameny?

A: Vážíme si příležitosti mluvit o něčem, co souvisí s naším oblíbeným tématem, láskou.
Různí pozemšťané používají pro slova ʺdvojplamenʺ a ʺspřízněná dušeʺ různé definice. My budeme tato slova používat v následujících významech:
Spřízněná duše je někdo, s kým jste v minulých životech prožili pozitivní zkušenosti. Pokud potkáte spřízněnou duši, obvykle okamžitě pocítíte spojení, okamžitě si padnete do oka a můžete mít pocit, že se znáte celý život, i když jste se právě setkali. Často si prostě rozumíte. Spřízněná duše je jedinečná osoba, která vás doplňuje ve všech směrech. Pokud je například Tom natolik introvertní, že ho to brzdí, pak má Tomův dvojplamen přesně takovou úroveň introverze vs. extraverze, jakou Tom potřebuje, aby se stal extrovertnějším. Pokud Tom a jeho spřízněná duše tráví čas společně, Tom se přirozeně stane o něco extrovertnějším, aniž by se o to vědomě snažil a aniž by to bylo namáhavé nebo náročné.

Tom a jeho dvojče se budou vzájemně vyvažovat a doplňovat a automaticky se v přítomnosti toho druhého zlepší, aniž by se o to snažili. To se projeví oběma směry: oba partneři jsou šťastní a mění se v lepší lidi jen díky tomu, že jsou jeden vedle druhého, aniž by se o to snažili. Podle těchto definic má každý člověk pouze jeden dvojplamen. Každý však má více spřízněných duší. A se spřízněnou duší můžete mít neuvěřitelně úžasný vztah. Nemusíte být plameny dvojčat, abyste spolu byli šťastní a byli jeden pro druhého dobří. Naprostá většina lidí právě teď není se svým dvojplamenem. Každý, kdo má šťastný vztah s jednou ze spřízněných duší, se má lépe než většina pozemšťanů. Doufám, že vám to pomůže. Jako vždy se jen dělím o svůj pohled na věc.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/06/q-a-with-tunia-afterlife-and-twinflames/

Zpět