2929 Tunia: Q&A A.S.

[ Ezoterika ] 2022-08-05

Zdravím vás v lásce a jednotě.
Děkuji vám za vaše otázky. Jste velmi dobře informováni. Líbí se mi vaše formulace ʺkofraktály božského zdrojeʺ. Děkuji vám za tato krásná slova. Poznamenám si je na později. Podělím se o své pohledy a nebudu tvrdit, že můj pohled je jedinou pravdou tam venku. Nejsem dokonalá a není dokonalý ani channeler. Pokud vaše vlastní duše nebo vyšší já s něčím, co píšu, nesouhlasí, naslouchejte prosím jí, a ne mně. Nikdo vám nemůže dát lepší radu/informaci než vaše vlastní duše.

Q: Jaké jsou vaše názory na osobu pod krycím jménem ʺCOBRAʺ (Compression BreAkthrough), která na svém online blogu zveřejňuje aktualizace o ʺosvobození Zeměʺ, mimozemské aktualizace a další podobná související témata?

A: COBRA je benoleventní a dobře informovaný člověk. S mnoha informacemi na jeho blogu souhlasím. S některými informacemi na jeho blogu nesouhlasím. Pokud mu dobře rozumím, tvrdí, že jedním z hlavních důvodů, proč Země ještě nebyla osvobozena, je to, že určité negativní bytosti drží miliardy lidských životů jako rukojmí a dobrosrdeční pozemšťané a mimozemšťané mohou tuto rukojmí situaci jen pomalu rozplétat.

Z mého pohledu je hlavním důvodem, proč Země ještě nebyla osvobozena, to, že
1) většina pozemšťanů chce pohodlí a většina pozemšťanů nesouhlasí s masivními změnami. Temným silám je to samozřejmě jedno, ale nám ne.
2) ačkoli hluboce soucítím s těžkou situací Pozemšťanů a nevím, zda bych já osobně nastavila věci tímto způsobem, kdybych měla na výběr, současná situace usnadňuje obrovský růst duše téměř všech Pozemšťanů.

V zásadě vašim duším a Zdroji obecně záleží na růstu duše více než na štěstí nebo potěšení z vaší existence. Kromě toho se z jejich pohledu duše dobrovolně upsaly životu na Zemi. Také duše mají možnost zařídit si svou smrt, a tak duše mohou odejít, kdykoli se jim zachce. I částečný život na Zemi může duši přinést velký růst. Chápu, že to vaši bolest ani osamělost nijak nezmenšuje, a hluboce s vámi soucítím. Přála bych si, abychom vám všem mohli pomoci přímo, právě teď.

Ale abych pokračovala v obhajobě pozice, která je mi tak trochu nepříjemná: Předpokládejme, že byste měli úplnou kontrolu nad všemi laskavými mimozemšťany, kteří obklopují vaši planetu (ale ne nad všemi pozemskými silami, které bojují proti kabale, protože to je součást zpoždění - tyto síly nejsou vždy dobrosrdečné nebo nejednají způsobem, který je optimální pro rychlý vzestup planety. To, že se staví proti kabale, neznamená, že jsou to nezištní duchovní mistři).

Co byste s tímto příkazem udělali vy? Nechali byste nás prostě ovládnout média, oznámit světu naši přítomnost a pak vysílat pravdu v nepřetržité smyčce na všech hlavních kanálech? No, především by to porušilo svobodnou vůli pozemšťanů. Za druhé, značná část vaší populace by to ještě nebyla schopna psychicky zvládnout. Za třetí, vnucování jakékoliv struktury nebo světonázoru jiné společnosti nebo moci nad jinou společností je něco, co zní lákavě, ale ve skutečnosti se to může nesmírně vymstít. Věřte nám, mluvíme z vlastní zkušenosti. Nemluvíme zde o teoretických duchovních principech, ale o krvavých (občanských) válkách a regresích civilizace a vědomí.

Všichni chcete lepší svět. Jaká je rozhodující složka, která je potřebná pro lepší svět, v němž chcete žít? Vyšší vědomí lidí na Zemi. Jak zvýšíte vědomí lidí na Zemi? No, nenapadá mě nic účinnějšího než současná situace. Pokud by se váš svět nějak napravil ze dne na den, pak by se odstranil i katalyzátor směřující k růstu duše.

Další otázka zní: chcete úžasnou společnost jen pro pracovníky světla dnes a kašlete na ostatní pozemšťany, nebo chcete úžasnou společnost pro mnoho pozemšťanů někdy v budoucnu? No, většina z vás má duše, které dávají přednost tomu druhému. To je velmi odvážná a hrdinská volba. Přesto to znamená, že musíte dát spáčům čas, aby se probudili. Existuje významná skupina, která se v budoucnu probudí nebo se probouzí právě teď - ale tento proces vyžaduje čas.

Pokud chcete úžasnou společnost pro mnoho pozemšťanů, pak většina pozemšťanů potřebuje upgrade vědomí, protože ze současné úrody pozemšťanů nelze vybudovat úžasnou 5d civilizaci (pokud nevyloučíte naprostou většinu z nich). A současná situace je přesně tím upgradem vědomí, který Pozemšťané potřebují.

Mimochodem, jakkoli jste už teď úžasní, existuje jeden zásadní upgrade vědomí, který by mnoha pracovníkům světla ještě prospěl. Mnoho pracovníků světla si myslí, že existuje nějaký spasitel, který musí zvednout zadek a zachránit je. Ve skutečnosti pracovníci světla nejsou oběťmi, které má zachránit kavalerie. Kavalerie jsou světelní dělníci. Vy nejste ti, kdo potřebují osvobodit, vy jste osvoboditelé. Ve skutečnosti spousta z vás strávila život jako Plejáďané a nyní jste se inkarnovali na Zemi. Jste naše speciální jednotky, naše boty v terénu.

Neříkám, že je to snadné. Kdybych se narodila na vaší planetě normálním pozemským způsobem, vedla bych si hůř než průměrný pracovník Světla. Jste nejsilnější ze silných. Přesto je pro vás důležité, abyste si svou moc vzali zpět. Proto je hlavním poselstvím Hakannovy knihy posilování. Nikdo po vás nežádá, abyste Zemi ʺzachránili samiʺ, ale čím více vstoupíte do své síly, tím dříve budou pozemšťané schopni žít blažený život v 5D. Čím více se budete věnovat své síle, tím více budete kompatibilní s energií laskavých mimozemšťanů.

Ano, uznávám, že pracovníci světla jsou nyní tak trochu ʺpřipoutániʺ k dobrovolně slepým. Z vyšší perspektivy jsou všichni lidé jedno, z vyšší perspektivy takto získáváte obrovský růst duše, ale z praktičtějšího hlediska je to hrubě nespravedlivé. Soucítím s tím a chápu to. Děláte víc práce, a přesto je vaší jedinou odměnou samota a dostáváte za ni nadávky, že jste blázen. Mám srdce pro každého z vás.

Naštěstí se celkově pozemšťanům daří neuvěřitelně dobře. Do budoucna vkládám velké naděje. Jen to bude chtít víc času. Ano, vím, že to není to, co chcete slyšet.

Q: Jaký je váš názor a/nebo informace o takzvaných ʺtopletových bombáchʺ a dalších podobných ʺexotických zbraníchʺ Silách spřátelených s Entropií (Kabala, Reptiliány, chazarské mafie, ʺTemné sílyʺ atd.), které jsou podle COBRY jedním z hlavních důvodů odsouvání události, masového odhalení a veřejného mimozemského kontaktu atd.ʺ, dokud nebudou vyčištěny (protože ty mají být jednou ze zbraní, které drží ʺlidstvo jako rukojmíʺ?

A: Channeler začíná být unavený, takže se pokusím být stručná, abych ho příliš neunavila.
Upřímně řečeno, jen velmi málo z vás má přímou úlohu buď ve vědecké, nebo vojenské pomoci při zneškodňování zbraní kabaly. Zajistíme, aby tito lidé měli potřebné informace. Naprostá většina z vás to nedělá a podle mého osobního názoru vám nijak zvlášť neprospěje, když budete přesně vědět, jaké zbraně kabala má. Můj pohled je takový, že ať už se zajímáte o pomoc světu, nebo se zajímáte o osobní rozvoj, jsou efektivnější věci, které můžete dělat, než studovat zbraně kabaly. Proto se osobně nehodlám o kabalistických zbraních příliš zmiňovat.

Samozřejmě můžete zcela svobodně nesouhlasit. Pokud ano, můžete si skutečně přečíst stránky Cobry a zeptat se své duše / vyššího já, do jaké míry jsou tyto věci pravdivé (jak jsme popsali v odpovědi Paveenovi). Můžete požádat jiného channelera (tento channeler vidí věci stejně), aby channeloval bytost, která má zájem tyto informace poskytnout.
Hakann mě žádá, abych dodala, že z vojenského hlediska je situace na Zemi dobře zvládnutá. Temní jsou velmi předvídatelní a my jsme před nimi v dostatečném předstihu.

Q: ʺJaký je váš cíl? Podle toho, co víte, jaké faktory brání a/nebo zdržují lidi na této planetě od prvního veřejného kontaktu s mimozemšťany a dalších věcí, jako je prezentace nezpochybnitelných důkazů o tom, co se skutečně děje v tomto ʺMatrixuʺ; něco, co by skutečně ʺprobudiloʺ celou populaci? Celé tyto šarády jsou tu jen proto, aby pomohly většině lidstva se probudit (ale někteří z nich se prostě NECHTĚJÍ probudit). A někteří z těch, kteří se již probudili/vědí, co se děje, začínají být netrpěliví, naštvaní, rozzlobení, nebo dokonce začínají ztrácet naději, že zažijí takzvanou ʺUdálostʺ za svého života.

A: Prvořadým faktorem je, že průměrní pozemšťané se mohou vyvíjet jen takto rychle (pracovníci světla jsou výjimeční - ne každý může růst tak rychle jako vy, nejste normou). Současná situace již naráží na hranice toho, jak rychle mohou průměrní pozemšťané růst. A pokud chcete vybudovat blaženou 5D společnost nejen pro pracovníky světla, ale i pro spoustu dalších pozemšťanů, pak musíte dát průměrným pozemšťanům ještě nějaký čas na vývoj, protože právě teď nejsou průměrní pozemšťané ještě kompatibilní s blaženou 5D společností.

Pro představu: průměrný pozemšťan roste každý týden tolik, kolik průměrný Plejáďan vyroste za rok (kdybyste ho nechali žít na průměrné plejádské planetě). Už nyní rostete neuvěřitelným tempem, a to i neviditelným způsobem, například vibračně a schopností pracovat s vyššími energiemi. Aby bylo jasno, netvrdíme, že se musí probudit 100 % pozemšťanů. To se ani nestane, ani to není nutné. Také množství správných racionálních znalostí, které lidé mají, ve skutečnosti není jedním z nejdůležitějších faktorů tohoto procesu. Nejdůležitější je úroveň vašeho vědomí / vaše vibrace. Ta u více než 99 % lidí pěkně roste, a to i prostřednictvím rostoucích energií pozadí. Pro většinu lidí konkrétně v této situaci platí, že nejprve potřebují vyšší úroveň vědomí a teprve potom budou potřebovat a budou schopni vstřebat racionální znalosti.

To je také důvod, proč jsem tak trochu smetla otázku B a proč se zaměřuji především na šíření lásky a Hakann se zaměřuje především na posilování lidí. Tyto věci jsou pro pozemšťany v tuto chvíli z našeho pohledu zásadnější než informace. Čím více se dokážete dostat z mysli do svého srdce, tím více jste schopni tomuto procesu pomoci. Inteligence má většinou na starost jen vaši hlavu. Váš intelekt je však úžasný sluha, ale hrozný pán. Sloužit mu vyhledáváním informací obecně není to nejdůležitější, co byste teď mohli udělat (z našeho pohledu s tím samozřejmě můžete nesouhlasit).

V této situaci nejste bezmocní. Existuje spousta věcí, které by buď Pracovníci světla, nebo protistrana (lidé, kteří se staví proti kabale) mohli udělat, aby situaci urychlili. Například pracovat na sobě, pomáhat lidem kolem sebe atd.

Přesto souhlasím s tím, že tato situace je naprosto nemilosrdná a vůči pracovníkům světla zcela nespravedlivá. Pracujete velmi tvrdě a jste v jistém smyslu to nejlepší z lidstva, přesto jste ze všech stran označováni za blázny. Bolí mě u srdce, když vidím, že jste v takové situaci. Moc bych si přála, abych vás mohla vzít za ruku, pozvat vás do velkého objetí, vzít vás k našim léčitelům a pak vám ukázat všechna ta odpočinková a zábavní zařízení, která máme. Dovedu si představit, že musíte být vyčerpaní.

Přesto jste také neuvěřitelně silní. Z mého pohledu vám nikdo nedává výzvy, které byste nemohli překonat nebo se z nich poučit. Ano, je to neuvěřitelně drsné a obtížné, já vím. Ale vy jste také neuvěřitelně silní. Je opravdu těžké předvídat budoucnost, protože situace je tak chaotická a pozemšťané mají svobodnou vůli. Kdybych měla hádat, většina pracovníků světla se s velkou pravděpodobností bude moci fyzicky setkat s ET během jednoho měsíce až 20 let. Ano, vím, že je to velmi široké rozmezí - velmi doufáme, že to bude na kratším konci tohoto rozmezí. Ale abychom to řekli jinak, přijde doba, kdy bude většina pracovníků světla v bezpečí, uzdravená, odpočatá, schopná s námi volně komunikovat a osvobozená od okovů vaší současné společnosti. I my se na ten den velmi těšíme.

Q: Co si myslíte o jedinci, který žil na této planetě a jmenoval se Neville Lancelot Goddard, a o jeho učení?

A: Jaký je váš názor na tuto knihu? Obecně vidíme každou bytost jako aspekt Boha. Když channelera někdo v každodenním životě rozčílí, často si pomyslí ʺpočkat, ten člověk je vlastně Bůhʺ a obvykle ho to přivede k soucitnějšímu a tolerantnějšímu myšlení. Každé učení také vnímáme jako perspektivu. Některé má větší a některé menší užitečnost, ale moudrý člověk může získat perly moudrosti z (téměř) každé perspektivy.

V první řadě tedy vidíme Nevilla Goddarda jako aspekt Boha a jeho učení jako další brilantní součást majestátu Boží slávy. Jsme v pokušení říci: ʺDůležitější než to, co si myslíme my, je to, co si o Nevillovi Goddardovi myslíte vy. Nebo pokud si nejste jisti, neváhejte se zeptat své duše / vyššího já.ʺ To je pravda. My se však podělíme o praktičtější pohled.

Líbí se nám, že učí nenechat domněnky ztvrdnout ve fakta. Líbí se nám, že učí zaměřit se na práci na sobě. Myslíme si, že Goddardovo učení je užitečnější než tradiční strategie ʺchceš-li něco manifestovat, opakovaně si to vizualizujʺ. Tématem dneška je, že vaše energie / srdce / emoce jsou důležitější než racionální mysl, takže ano, práce i prostřednictvím emocí je užitečnější než čistě vědomá vizualizace něčeho.

Obecně platí, že pokud jsou vaše mysl, emoce, tělo a energie v souladu s jedním cílem, pravděpodobně ho manifestujete. Pokud jsou tedy vaše tělo a energie sladěny s nějakým cílem a vy použijete Goddardovo učení a rozhodnete se sladit i své emoce s nějakým cílem, pak ano, může se vám podařit manifestovat, cokoli jste chtěli. Zda je vaše energie sladěna s cílem, závisí z velké části na tom, co chce vaše duše. To, co chce vaše duše, může být zcela odlišné od toho, co chcete vědomě. Možná vás například vaše duše chce dostat do obtížné situace, v níž můžete zažít růst duše nebo se naučit cennou lekci. V takovém případě nemusí být vaše energie v souladu s manifestací pohodlnější situace.

Nebo předpokládejme, že se potýkáte se seznamováním, protože se podvědomě cítíte nemilovaní. No, jen vědomě se snažit vizualizovat situaci, kdy jste milováni, a snažit se tuto lásku emocionálně pocítit, nemusí stačit. Váš podvědomý pocit, že jste nemilovaní, může přetrvávat bez ohledu na to, jak moc se vědomě snažíte cítit se milovaní. V takovém případě možná budete muset svůj pocit nemilovanosti přímo léčit (viz odpověď Paveenovi, kde najdete několik návrhů). Pouhá přímá snaha něco cítit, aniž byste vyléčili opačnou emoci ve svém podvědomí, nemusí fungovat.

Nebo si vzpomeňte na dítě. Je nějaký pozemšťan čistší než dítě? Přesto naprosto přesně víme, že miminkům se mohou dít špatné, ba dokonce hrozné věci. Projevilo se to tím, že cítily špatné emoce nebo myslely na špatné myšlenky? Pokud ano, jakou naději má průměrný pozemšťan? Pokud ne, zřejmě jsou ve hře i jiné faktory než jen to, co si myslíte a cítíte.

Takže jeho techniky mohou v některých situacích fungovat a mají své opodstatnění, ale nemyslíme si, že by fungovaly stoprocentně u všech. Je tu také otázka, který přístup je lepší, snaha zlepšit svůj život, nebo snaha více si vážit svého současného života? Samozřejmě záleží na situaci a preferencích člověka, ale v určitých situacích není správnou odpovědí ʺsnažit se projevit jinou realituʺ. Někdy je správnou odpovědí ʺjsi tu proto, abys něco udělal, něco se naučil nebo něco zažil, zkus zjistit, jaká je zde lekceʺ.

Jako anekdotu uvedu, že channeler jednou použil techniku ʺvizualizuj + něco prociťujʺ, aby manifestoval vztah, a do měsíce potkal ženu, se kterou měl vztah. Ještě jednou ji použil kvůli práci a druhý den ho někdo upozornil na pracovní inzerát a do měsíce měl výbornou práci. Po nějaké době byl opět svobodný a pokusil se znovu manifestovat vztah, ale tentokrát to prostě nevyšlo, protože jeho duše se rozhodla, že mu více prospěje, když bude nějakou dobu svobodný. Funguje tedy Goddardovo učení? Někdy ano. Určitou hodnotu rozhodně mají, ale nemůžete se manifestovat z každé situace.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/08/05/q-a-with-tunia-extraterrestrial-updates-and-more/

Zpět