2911 Archanděl Michael Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-07-31

Satanisté opět vedou kampaň k zahájení války. Musíte jim rozumět: Potřebují válku. Jejich pohled na život je zničit ho. Pokud nemohou něco nebo někoho zničit, cítí se nenaplnění. Jsou to masoví vrazi. Jsou zlí. Oni jsou antikrist. Přestaň na to čekat. Vždy to tu bylo, ale teď se vám to odhaluje.
Když mluvčí domu odlétá do Číny, aby pohrozila válkou s Amerikou, směje se tomu. Probíhá bitva o vlastnictví Tchaj-wanu, který má jako země s nejvíce zlatem v minulosti velké výrobní kapacity. Vlastník této země a vývozce mikročipů, bude na čele bitvy proti vzestupu a za potlačení zbožnosti lidstva. Všichni musíte pochopit, že pokud byste nebyli aspekty Boha, nic z toho by pro ně nemělo žádný význam. Ovládat vás znamená ovládat Boha. To se nestane. Bůh je stvořitelem Všeho. Jakékoli zlo dokáže vyhladit myšlenkou. Avšak jsou zde na této planetě ponecháni, aby vás učili vašemu vlastnímu dědictví a aby pochopili dobrotu, zbožnost, která přebývá v každém z vás.

Nepotřebujete žádného zachránce. Jste svým vlastním zachráncem, pokud byste se probudili k této pravdě. Tento týden vás žádáme, abyste své světlo zaměřili na současnou americkou administrativu, na rezidentní zlo, které se vydává za vůdce světa, i když je zřejmé, že není. Tolik vám musí být jasné a musíte se naučit seskupovat se se zbytkem světa, nestát se vlastní izolovanou jednotkou, abyste porazili zlo, co stále existuje po celém světě. .
Nemohou tolerovat váš odpor, protože jsou mnohem slabší než vy.
Přerušili jsme řetězy mezi mnoha z těchto kapes. Snížili jsme jejich sílu odebráním hráčů. Nyní si musíte uvědomit pravdu o tom, co se děje ve vašem světě - a to je to, že vy jste síla, která nyní řídí planetu, ne oni, nikdo jiný. Je na vás, abyste se zachránili.
Já jsem Michael. Jsem tvůj vůdce. Jsem vaše Světlo. Jsme legie.
Adonai

Zdroj: https://tinyurl.com/46vwcm2e

Zpět