2892 Od 3D ke 4D a 5D: Naše rozhodnutí Lev

[ Ezoterika ] 2022-07-28

Poslední 3-4 dny se mnohým z nás dějí neobvyklé věci, sklony spát, propukání v pláč nebo apatie, zhoršují se nemoci. Ve vztazích s blízkými se situace někdy stává zcela neúnosnou. Téměř denně jsme s krátkými přestávkami ozařováni těmi nejvyššími a nejdelšími dávkami frekvencí, které člověk vydrží.

Práce pokračuje individuálně s každým z nás a počítá se síla frekvencí. Průběh tohoto procesu závisí na čistotě našich fyzických a Subtilních těl, myšlenek a emocí. Ze samého dna jsou venku pocity, které dřímaly po desetiletí nebo stovky let a byly ukryty v hlubinách naší Duše. K očistě a konečnému zbavení se emitované a nahromaděné negativní energie je nutné ji vypracovat a přeměnit ve Světlo, pomocí praktik a meditací, výživy a vědomého prožívání každého okamžiku. Čím rychleji přijmeme a transformujeme zkušenost, kterou jsme v životě získali a stále přijímáme, tím rychleji se jí zbavíme, tím snazší bude náš život. Čím více se budeme držet všeho starého a zastaralého, tím tvrdší budou lekce osudu. Frekvence, kterými jsme ozařováni, se budou stále zvedat. Nyní jsou těsně nad 40 Hz, ale už vidíme, co se děje s našimi životy a ve světě.

Vše, co brání našemu vzestupu, je smeteno z naší cesty.
Jsme duše a přišli jsme sem získat nové zkušenosti, naplnit misi a poté využít naše osvědčené postupy v jiných prostorech a dimenzích. Proto nepotřebujeme tahat ze všech sil, násilím, ty, kteří se již rozhodli zůstat, jinak s nimi zabředneme ještě hlouběji. Půjdou tudy také, ale mnohem později. Je lepší věnovat více času sobě a těm, kteří skutečně chtějí a jsou připraveni vzestoupit, a proto nezastavovat svou intenzivní vnitřní práci. Dejte šanci těm, kteří ji hledají, a nechte na pokoji ty, kteří jsou se vším spokojeni.

Potřebujeme se dostat na hranici 100 Hz, na které bude podle předpovědi pole planety stabilizováno do konce roku 2022. Dříve nebo později budeme muset shodit těžké břemeno, které táhneme. Hlavním úkolem je držet krok s frekvencemi Země; jinak to půjde dál bez nás. Musíme učinit konečné rozhodnutí, zda jít s Gaiou, nebo ne. Až přijde čas, Stvořitel ʺzavře ušiʺ a neuslyší jedinou modlitbu pokání a zběsilé prosby o pomoc. Začne konečný proces, nikoli prosévání, ale exstirpace. Dnes se nedá říct, ještě jsem se neprobudil. Je čas se rozhodnout, zda připravit své emoce, myšlenky a tělo na Přechod, nebo zůstat. V tom případě prostě promeškáme čas na transformaci a rozšíření našeho vědomí.

Každý prožitý den je o krok vpřed. Volba Duše je svatá a Stvořitel respektuje svobodnou vůli a svobodu volby každého. Bylo by ale nespravedlivé nevarovat nás před koncem celé jedné epochy a civilizace. Rodové linie se uzavírají. Nízkovibrační lidé rychle opouštějí Zemi prostřednictvím nemocí a nehod a ponechávají astrální a vtělené parazity bez dodávky energie.
Přemýšlejte o tom. Naše Duše se již rozhodla, ale nemůže vždy prorazit naše nafouknuté Ego. Nehledejte výmluvy, fakta a zlehčování, neztrácejte svůj drahocenný čas.
Čekají nás skutečně kolosální proměny. Musíme si uvědomit celý rozsah toho, co se nyní děje na Zemi, v Galaxii a Místním vesmíru, jak DNI denně vypráví.

Nyní se posouváme do zcela nové dimenze ve Vesmíru. Po Přechodu budeme pomáhat druhým vzestoupit do vyšších sfér. Přece jen nás čeká jedinečný zážitek. Všichni jsme sem přišli jen kvůli tomuhle. Jsou zde jen ty nejsilnější, nejzkušenější a nejjasnější Duše.
Nejsme toto tělo nebo dokonce tato Inteligence. Jsme součástí Zdroje a neseme v sobě jeho Jiskru. Jsme obdivováni, sledováni a následováni vesmírnými rasami, které čekají na naši volbu. Je čas učinit rozhodnutí: nést Světlo a být Světlem, nebo stále hrát oběť.

A na závěr důležité nové informace, přijaté 26. července 2022 v 15:17 SEČ.
Dne 25. července 2022 přijala Karmická rada oficiální usnesení o ukončení evolučních cyklů 3D Země Kali Yuga a Kosmická noc. Proč došlo k tomuto velmi zvláštnímu rozhodnutí? Koneckonců, de facto Kali Yuga a Kosmická noc již skončily a jejich programy byly deaktivovány dříve. Odpověď je přesně taková, že je to jen de facto, ale je to nutné i de jure.

Toto rozhodnutí pouze zafixuje dříve uskutečněný akt Kosmickým zákonem. Úřední rozhodnutí bylo vyžadováno z následujících důvodů.
Během Kali Yugy a Kosmické noci byl na Zemi v mnoha sférách nepořádek. Různé mimozemské civilizace zde implementovaly své programy a scénáře. Přicházeli podle vlastního uvážení a bez jakéhokoli vpuštění nebo povolení, na základě práva moci. Mocenská elita, kterou vychovali, udělala totéž. Rozhodnutí Karmické rady velmi brzy povede k oficiálnímu odstranění ze Země mnoha scénářů, sil, programů, které nesplňují cíle Přechodu. Konkrétně se jedná o globální prediktor. Toto není jen záložní kopie starého 3D Matrixu, bývalého Světového řádu, virtuální kopie Loga Země, ale také umělý Matrix uvnitř Matrixu Vesmíru. Umělá inteligence v něm nainstalovaná byla vytvořena Černými Archony z Atlantidy. S jeho pomocí dnes ovládají a řídí státy, jejich hlavy a celé kontinenty z astrální i fyzické roviny. Jde o globální systém zotročení lidstva, geniální mistrovské dílo kreativity černé magie. Během Kali Yugy to nebylo povoleno ani zakázáno. Formálně nebyly porušeny základní kosmické zákony. Pomocí toho černí géniové proměnili Zemi v koncentrační tábor.

Vytvořená Matrix byla zapuštěna jako čip mikroobvodu do jemnohmotného těla Země. Právní expertizy Karmické rady dospěly k závěru, že Globální prediktor byl instalován do Matrixu planety bez povolení a v Nové éře je to nezákonné. Proto bylo nutné učinit oficiální rozhodnutí o konci Kali Yugy.
A co se obvykle dělá s nelegálními stavbami? Majitel dostane příkaz k okamžité demolici své nelegální stavby. Pokud tak neučiní, bude násilně srovnána.
Tento příkaz vstoupil v platnost 25. července a konečný termín pro provedení je 22. září 2022. Temné síly tedy nemohou použít tuto energetickou strukturu v karmickém souboji se Světelnými silami, naplánovaném na 22. prosince 2022 v 00:48.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/28/from-3d-to-4d-and-5d-our-decision/

Zpět