2890 Ashian: Procházka mezi dvěma světy Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2022-07-30

V současné době je v komunitě pracovníků světla tolik zhutnělého stresu: obavy z toho, kdy se život změní; jak dlouho změna trvá; únava a frustrace; hluboký pocit stesku; strach z uvíznutí.
Chceme představit alternativní model. Existují oba světy: svět, který opouštíte, i svět, do kterého vstupujete. Nebudete naskakovat na jednu z našich lodí, abyste se přesunuli, cesta probíhá skrze vaše vlastní tělo. Svůj život si vytvoříte jinak, což vytvoří jiný svět; nová rozhodnutí projeví svět 5D právě tam, kde se nacházíte. (pozn. Hatonn je jiného názoru, beru spíš Ashianův)

Právě teď jste mezi světy, což vám nabízí možnosti a příležitosti dělat věci jinak. Nyní máte prostor začít přijímat rozhodnutí, která vám roztáhnou křídla, místo aby vám je přistřihla.
Ve starém rámci 3D jste byli zotročeni potřebou peněz, reputace, bezpečí... Museli jste hrát na jistotu, být ʺrozumníʺ. Sny byly jen sny. Miliony lidí na vaší planetě se stále rozhodují svázáni strachem, a to nejen jedním strachem, ale mnoha: Co když přijdu o peníze? Co když nebudu moci platit účty? Co když mě rodina odmítne? Co když nebudu mít na nájem/zdravotní péči/důchod...?
Tím nechceme říci, že tyto obavy nejsou stále přítomné. Chtěli bychom však upozornit, že se blížíte k době, kdy již nebudou mít žádné důsledky. Do té doby je zde prostor, prostor pro to, abyste mohli činit více rozhodnutí, která jsou v souladu s vaší radostí, vaší zábavou, vaším tvůrčím vyjádřením, vašimi sny.

Tím, že budete činit rozhodnutí, která jsou v souladu s pravdou vašeho srdce nad strachy vaší mysli, vstoupíte do 5D aspektů sebe sama a zjistíte, jak vám vesmír vyjde vstříc. Objeví se před vámi nepředvídané příležitosti, nečekaná spojení, synchronicity globálních rozměrů...
Nenaznačujeme, že se všechny projeví najednou. Zkoumání prostoru mezi 3D a 5D vyžaduje čas, potřebujete si vybudovat důvěru v rozhodování, které je v souladu s vaší duší, srdcem a intuicí.
Začněte pomalu, s některými nepodstatnými záležitostmi: dáte si ráno raději šálek čaje, nebo hrnek kávy? Jak se cítíte uvnitř sebe, když uděláte malé rozhodnutí, které je založeno na naslouchání tomu, co chcete? S rostoucí sebedůvěrou rozšiřujte rozhodnutí, která děláte, na větší a významnější volby.
Také... buďte připraveni na to, že ti, kteří jsou stále pevně zakotveni ve 3D, nebudou vašim rozhodnutím rozumět. Některá vaše rozhodnutí jim budou připadat jako selhání, protože budete odmítat to, čeho si naprogramovaně cení: jistotu a bezpečí. Ale na životě postaveném na strachu není nic bezpečného. Existuje jen zatvrzelý, nevědomý strach, který zatěžuje Pravdu, Svobodu, Lásku, Expanzi.

Dovolte si jemně a přirozeně se vyvíjet do prostoru mezi světy, kde ještě nejste zcela svobodní, ale pouta jsou přetržena a vy si můžete nárokovat tolik svobody, kolik si vyberete. Svůj život můžete každý den ve větší či menší míře sladit se svými sny, se svou intuicí a věděním. Důležité je soustředit se na své nejplnější vyjádření Já nad strachem, nudou, zvykem nebo popíráním. Je to proces: přijměte ho. Přijměte VÁS a dovolte, aby se každý den objevilo o něco více z vašeho pravého JÁ. (pozn. prostor mezi světy, to bude asi tam, kam s míříme po vakcíně)

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/30/ashian-walking-between-two-worlds/

Zpět