2872 Proč člověk potřebuje hlad Pro100

[ Ezoterika ] 2022-07-21

Málokomu z nás se bohužel v předchozím životě podařilo naučit se jíst vědomě. Co je to?

Než do svého těla pošlete potravu, musíte se svého těla, svého podvědomí, zeptat, zda bude potrava vašemu tělu prospěšná. Pokud necítíte radost a nadšení, nepomáhá to. V každé buňce vašeho těla je vědomí. Je to vědomí malého tříletého dítěte - holčičky nebo chlapečka - vašeho vnitřního dítěte. A podvědomí je vědomí vašeho těla, které vždy všechno ví. Řekněme, že jste si již výrobek koupili, v další fázi, při vědomém jídle, jste stále tady a teď. Jídlo ochutnáváte, cítíte jeho vůni, cítíte ho, víte, kolik kalorií, vitamínů vám tento produkt dodá po jeho přijetí do sebe - jídlo je pro vás vždy tou nejpříjemnější procedurou vědomého stravování - jste v tomto okamžiku, vychutnáváte si jídlo, které vám přinese vaše milované tělo - domov pro duši, radost, zdraví, užitek. Veškerá vaše pozornost se v tomto magickém okamžiku jídla zcela soustředí na vaše pocity, na reakci vašeho těla na toto jídlo. Pokud se cítíte dobře, vaše tělo je klidné, zdravé a vděčné, pak jste udělali vše správně.

Pokud jste při jídle ʺu televize nebo v chytrém telefonuʺ, pak vědomé jídlo nepřipadá v úvahu - jíte emoce jiných lidí a posíláte je do svého těla, jako byste je ukotvovali v sobě. Po rozvážném nakupování potravin a rozvážném stravování vás tedy vaše tělo obdaruje energií a povzbudí. Máte spoustu energie a touhu po aktivním životě - nohy vám běhají samy, ruce něco dělají samy! Pokud po jídle nemáte žádnou energii, znamená to, že jste své tělo nenasytili potravou, kterou potřebuje. Sami si tak můžete určit, kolikrát denně nebo kolikrát týdně, možná měsíčně, musíte jíst, abyste se vždy cítili energičtí, zdraví a lehcí. Měli bychom pít vodu naplněnou sluneční energií (postavit ji na parapet), předtím zmraženou v mrazáku, abychom se zbavili všech škodlivých informací z minusové teploty nebo z přírodního zdroje.

Bez ohledu na to, jak moc se věnujeme duchovním praktikám, jsme nyní v hustých tělech, která potřebují podporu vody nesoucí přirozené tvůrčí informace, potravu naplněnou sluneční a zemskou energií (rostlinná strava vašeho regionu) a vaši pozornost. Vaše energie pozornosti - vaše nepodmíněná láska k vašemu tělu - je nejlepší způsob života. Když milujete své tělo jako sebe sama, svou duši, odpovídá vám zdravím a vždy ve výborné kondici. Pokud uděláte chybu, onemocníte. Mnohá duchovní učení zcela odpojují pozornost od těla - to je vážná chyba lidstva.

Nadváha nemusí vždy znamenat, že se přejídáte. Nadváha může být známkou toho, že se bráníte prostředí, které vnímáte jako příliš agresivní - a veškerá voda (s odpovídajícími vloženými informacemi) zvětšuje objem, a tedy i hmotnost, i když hladovíte. Když člověk není schopen vypnout svůj vnitřní dialog s duchovními praktikami, stává se hlad stéblem, kterého se tonoucí musí chytit, aby se udržel, aby přežil - protože během hladu se veškerá pozornost vaší mysli soustředí pouze na potřebu jídla, protože největším strachem pro mysl je fyzická smrt. A ve vaší mysli nebudou žádné jiné myšlenky. Ale jinak se budete cítit mnohem lépe! Když život diktuje svá pravidla, je vědomé stravování, vědomé hladovění za účelem očisty těla a mysli důležitou podmínkou přežití lidstva jako druhu, jako civilizace. Upřímně řečeno, mnoho jich nepřežije.

Ti, jejichž potřeby jsou značně přeceňovány a jejichž mysl je myšlenkovým mlýnem, nevyhnutelně dospějí k potřebě radikální proměny svého života, nebo skončí. A nejkratším a nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit vnitřního dialogu, který již značně narušuje život, je půst na čisté vodě. Zde se samozřejmě před zahájením tohoto terapeuticky účinného postupu musíte nejprve dobře seznámit se všemi nuancemi zbavení se hladu - to je nejdůležitější! Někdy může proces vědomého půstu trvat několik týdnů až půl roku - než se člověk dokáže postit byť jen jeden den. Ale Zdroj zná všechny vaše myšlenky - a každému bude dáno, každému podle jeho víry, podle jeho myšlenek, slov a skutků! Když se lidé nechtějí očistit od nahromaděných strusek ve svých tělech a hlavách, život jim diktuje takové podmínky, že to musí udělat z nutnosti. Když však přesměrujete svou pozornost od neštěstí k prospěchu pro sebe, najdete útěchu a zlepšíte zdraví svých fyzických těl.

Poloplná sklenice může být poloprázdná i poloplná, že? Sami si vybíráte, na co budete zaměřovat svou pozornost - na bolest a utrpení nebo na zdraví a radost. Vírou je odměněna! Prožijte postní svátky ke slávě Stvořitele - Tvůrce planety! A daruj dobré dary Matce Zemi, Zdroji, svému tělu! A výsledek předčí všechna vaše očekávání. Z hladomoru vyjdete zdraví, plní síly a energie, s novými myšlenkami a skvělými tvůrčími nápady, budete vědět, co a jak dál! Vše je vždy pro vyšší dobro. Pro všechny.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13423

Zpět