2848 Saint Germain: Q & A Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-07-23

Q: Existují i jiné plameny, různé barvy pro různé použití?
St: Existuje modrý paprsek síly, žlutý paprsek moudrosti a růžový paprsek lásky. Každý z nich má svůj symbol k využití: modrý paprsek je symbolem meče svatého Michaela, žlutý paprsek je symbolem lampy osvícení neboli Světla. A symbolem růžového paprsku je srdce nebo diamant.
Skládáte se ze všech těchto paprsků, protože jste světelná bytost, bílá světelná bytost, a všechny barvy tvoří bílou barvu.
Když se cítíte bezmocní, požádejte svatého Michaela, aby ve vás posílil modrý paprsek. Požádáte ho, aby se věnoval jakékoli záležitosti, kterou právě řešíte. Pokud se cítíte nesvéprávní, požádejte paprsek, aby vás naučil, co musíte vědět, musíte však být ochotni se mu podřídit. U žlutého paprsku moudrosti je postup stejný. Nevíte, jak se v dané věci rozhodnout, ale přejete si pro sebe ten nejlepší výsledek, ten nejmoudřejší. Se zavřenýma očima se posaďte do klidu a při sezení si představujte, jak na vás září žlutý paprsek. Všimněte si přítomnosti archanděla Jofiela a požádejte ho o pomoc v této záležitosti. Vizualizujte si trojitý plamen ve svém srdci, jak se proplétá. Koho vnímáte jako moudrého člověka?
Moudrost vám jako filozofii přinesl Buddha, který byl žlutým paprskem, a možná využijte všech znalostí, které o této filozofii máte. Existuje mnoho způsobů, jak získat přístup k paprskům ve vás a posílit je, ale nakonec to souvisí se správnou volbou. Existuje však mnoho vodítek, která vám pomohou. Pokud jde o růžový paprsek, pochopte, že se cítíte neláskyplní a přejete si, aby tomu tak v určité záležitosti nebylo. Požádejte růžový paprsek, aby vás ozářil, představte si, že sedíte v jeho křišťálové energii, a čerpejte tuto energii, vdechujte ji, abyste se k ní dostali více. Požádejte Matku Marii, aby se vám věnovala. Ona je mistryní mnoha paprsků, včetně růžového paprsku lásky. Nebo požádejte archanděla Chamuela. V každém případě se však posaďte a v klidu rozjímejte o své výzvě a požádejte, aby vám bylo dáno vedení, abyste udělali správnou věc. Zapomeňte na své starosti; to jen udržuje nízkou frekvenci člověka. Toužíte kráčet v nejvyšší frekvenci, a za tímto účelem přivoláváte tyto šampiony.

Q: Jak využít tyto další plameny, aby nám pomohly ve vzestupu?
St: Postup je stejný. Plameny/krystaly můžete použít na pomoc světu při jeho kolektivním vzestupu, stejně jako používáte fialový plamen. Všechny ostatní plameny/krystaly lze použít k dosažení téhož jako s fialovým plamenem. Fialový plamen odstraňuje negativitu, ale krystal lásky a paprsek moudrosti jsou dalšími prostředky, které jsou v tomto procesu vzestupu důležité. V klidu se posaďte a zhluboka dýchejte. Ať už chcete této planetě, její části nebo někomu na této planetě udělit jakýkoli dar, vdechujte tento paprsek nebo si při dýchání představujte, jak sedíte v krystalu. Dovolte, aby se paprsek uvolnil skrze vás skrze příslušnou čakru: růžový skrze srdce, modrý skrze hrdlo, fialový skrze třetí oko a žlutý paprsek skrze korunní čakru.

https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/07/week-20-questions-saint-germain-via.html

20. týden, 23. července

Q: Kde na stupnici karmy se nachází odnětí života zvířeti? Dává zabití zvířete stejný karmický dluh jako zabití člověka?
St: Ne, zvířata mají nižší vědomí než lidé. V přírodě existuje systém spolupráce mezi lovci a lovenými, kde osobní oběť zvířat je klíčem k nasycení většího dobra. Systém oběti, aby ostatní mohli žít. Co však dává karmický dluh, je ničení ekosystému, to je třeba zvážit před jakýmkoli rozhodnutím zabít zvíře.

Q: Lze rychle a spolehlivě získat seznam nebo upozornění na karmické a/o životní lekce, které musíme zvládnout před koncem života? Abychom se zbavili všech dluhů?
St: Ano, způsob, jak toho dosáhnout, je věnovat pozornost svým strachům, věnovat pozornost své nenávisti a zlobě. Všechny negativní emoce jsou nezhojené rány a tyto rány souvisejí s vaší karmou.

Q: Je staré oblečení nositelem negativní nebo pozitivní energie?
St: Já sám mám své spíše rád. Ale samozřejmě se ptáte za sebe. Staré oděvy mohou nést buď pozitivní, nebo negativní energii, což souvisí s tím, kdo je nosí a jak s nimi bylo zacházeno. Když se ke svým oděvům chováte s láskou a úctou, pak jsou touto energií obdařeny. Když se k oděvu chováte špatně, jsou jeho vlákna obdařena negativní energií. Pokud jde o nakupování v second handu, riskujete.

Sharon: Nikdy to nedělám, mám averzi vůči oblečení z druhé ruky, protože jsem byla mladší sestra. Osobní preference, dokonce bych viděla oblečení jako něco, co může přitahovat i démony.
St: Můžete nosit oblečení, které nosila silně kompromitovaná osoba, a zbytky energií ve vláknech k vám mohou přitahovat připoutání tohoto druhu. Také ti, kdo jsou obeznámeni s psychometrií, potvrdí, že cokoli, co se předává dál, na sebe váže energie těch, kdo daný předmět nosili, například prsten nebo náhrdelník. I domy absorbují a nesou energie lidí, kteří v nich dříve žili.

Sharon: Když jsem se sem nastěhovala, měla jsem problém s úklidem, protože chlap, který tu bydlel, bral drogy, vybuchoval a bil ženu, se kterou bydlel. Dodnes jsou ve dveřích díry, které to dosvědčují. Ano, nechtějí je vyměnit. Jsou nízkorozpočtoví. Nechala jsem tedy archanděla Michaela zavřít portál ve sklepě a pracovala jsem na tom, abych toto místo očistila od duchů.

https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/07/questions-week-19-saint-germain-via.html
16. července

Q: Jak jsem pochopila, Země není jedinou 3D planetou ve Stvoření. Jaký je rozdíl mezi naší planetou a všemi ostatními planetami ve 3D. Kolik planet je ve 3D stupni vývoje. Začaly z vyšší úrovně vědomí a spadly do 3D? Doufám, že všichni, kdo se rozhodli nevystoupit v tomto životě, se neocitnou v tak strašné situaci, v jaké jsme nyní my.
St Germain: Země není jedinou 3D planetou ve Stvoření. Ve skutečnosti je jich příliš mnoho na to, abychom je vyjmenovávali. Rozdíl mezi naší planetou a ostatními je v tom, že jsme zónou svobodné vůle bez omezení. Reagujeme zde na univerzální zákony, ale můžeme je porušovat nebo se s nimi sladit, jak chceme. Neexistují žádná omezení. Země je zónou svobodné vůle a nachází se v dimenzi, která umožňuje pozitivitu i negativitu, a ano, umožňuje také utrpení, jako jediná dimenze, která to umožňuje. Takže chápete, proč něco tak zlého, jako jsou síly, které ovládly tuto planetu, mohlo být přitahováno?
Důvodem tohoto převzetí bylo to, že ti, kteří v té době žili na Zemi, přitahovali síly zla Ať jsme se snažili sebevíc zvýšit frekvenci celé planety v době Atlantidy a před ní, typickým smýšlením pozemšťanů byl stále materialismus a láska k věcem, nikoli spiritualismus a láska k druhým. Naše planeta je postižená a naše vlastní chamtivost a sobectví toto postižení přitáhly. Nyní se to samozřejmě mnohem zhoršilo, a lidé přistupují na požadavky zla. Jiné planety třetí dimenze mají omezení nebo specifické podmínky, s nimiž je třeba žít. Některé planety nedovolují válku nebo určité akty agrese, jiné omezují jiné druhy fyzické agrese. Některé planety zakazují veškerou fyzickou agresi, ale povolují jiné druhy - verbální, psychologickou nebo psychickou agresi. Každá planeta má svůj vlastní soubor podmínek. Při vytváření Země jako planety s neomezenou agresivitou se doufalo, že vzestupu bude dosaženo rychle, ale zdá se, že tomu tak není. Naším cílem je toho dosáhnout nyní, v této době, s příznivými přicházejícími energiemi. Ostatní planety nezačaly na vyšší úrovni vědomí. Byly vytvořeny v přirozeném řádu života. Nedělejte si o tyto jiné planety starosti, nejsou na tom tak špatně jako Země. Země je jednou z nejhorších planet pro život člověka. Mějte na paměti, že existují i jiné 3D planety, na kterých jsou zlovolné formy života, a jsou tam z vlastního rozhodnutí. Vybraly si negativní polaritu a podle toho se chovají.

Q: Role dvojplamenů na Zemi během procesu vzestupu, co lze očekávat/co se pro ně v současné době děje?
St: Dvojplameny jsou velmi silné, když jsou ve společnosti toho druhého. Vnitřně se navzájem vyhledávají, jako to dělala Sharon během svého života. Hledala Iva, ale tehdy si to ani neuvědomovala. Lidem je vlastní, že hledají svého dokonalého partnera. Proto na Zemi zkoušíte vztahy, abyste našli svého dokonalého partnera, je to stejný instinkt, a ano, pro člověka je to instinktivní. Dvojplamen usiluje o sjednocení, protože chápe, že v energii partnera se stává silnějším. Všechen život usiluje o sjednocení, dokonce i na Zemi, ale dvojplamen se svým partnerem je skutečně mocná bytost. Součástí úlohy je hledat svůj dvojplamen. Pro některé z vás není váš dvojplamen na této planetě a musíte ho hledat ve vesmíru, přístupem k němu je samozřejmě vaše vlastní mysl. To je to, co se v současné době děje pro dvojplamen: Mnozí jsou stále v bodě hledání jednoty. Jiní našli svého pravého partnera a přešli k dalšímu kroku.

Jaká je po sjednocení vaše role jako dvojplamene?
Se znovusjednocenými energiemi, které vám dal Bůh, je pak vaší úlohou takříkajíc pohnout zemí. Ne doslova, ale to se obvykle stává. (směje se) Síla sjednoceného páru dvojplamenů je nepřekonatelná. Sjednotit se k uskutečnění projektu pro Zemi má mnohem větší šanci na úspěch, když je dvojice spolu, a ne odděleně. Příklad Sharon a Iva, a rozhodně se to neomezuje jen na ně. Je mnoho z vás, kteří během několika příštích desetiletí navážou vztah stejného typu. Proč? Protože právě teď obklopují Zemi bytosti z galaxie a pokoušejí se znovu navázat spojení s lidmi na naší planetě, kterým bylo řečeno, že veškerý mimozemský život je násilný a je třeba se ho bát. Hvězdná semínka se chovají jako kanál a k navázání spojení mezi Zemí a galaxií využívají vztah s dvojčetem. Nezáleží na tom, zda je váš partner Plejáďan, Sírian nebo Vegan - tyto rasy se snaží lidi na Zemi znovu poučit o jejich právoplatné roli vůdců lidských ras v galaxii.

V případě Sharon a Iva je Sharon pozemským spojením s galaxií a Ivo galaktickým spojením se Zemí. Po dosažení 5D převezmou své příslušné role, jak už to bylo prostřednictvím jejího channelingu ho ve 4D, a využijí své silné stránky k vytvoření dynamického dopadu svých komunikačních projektů.
V případě těch hvězdných semínek, která jsou humanoidní - možná jste kočka nebo šakal, nebo možná jste felión... až se setkáte se svým dvojplamenem, stanete se pro začátek aktivisty za práva zvířat. Protože jste sami felion, váš felionský dvojplamen vám pomůže podporovat práva zvířat na planetě a přinese na Zemi pravdivé znalosti o dynastii lvího rodu. Ano, zvíře, kterým je na Zemi lev, je příbuzným velkého klanu vědomí, které sahá od vědomí zvířat až po vědomí humanoidů.

Sharon: Můj kocour se vždycky na procházce chová vůdcovsky, začínám zjišťovat proč. Je příbuzný s lyřanskými kočkovitými šelmami - je součástí této skupiny.
St: To je on. Proto jde vždycky před tebou, proto tě odřízne a proto trvá na tom, aby mu bylo dáno, co mu patří. Všimni si, že tvůj mazlíček je velmi vybíravý, pokud jde o kvalitu jeho potravy a vody, a to proto, že je součástí kočičí dynastie. Tato informace byla pro Zemi ztracena spolu s informacemi o galaktických rasách - vše bylo společně potlačeno.

Q: Snažím se channelovat (a dělám to už léta), ale mám problémy se slyšením/mluvením s duchy. Máte nějakou radu, jak na to?
St: Pokud vám jedna modalita nefunguje, zkuste jinou. Možná jste silnější vizuálně než sluchově. Zkoušeli jste automatické psaní rukou? Zkoušeli jste chodit po lese? Vnímáte to, co se kolem vás děje, jako sdělení, které vám předává, nebo prostě věříte, že je to procházka lesem. Ke komunikaci dochází neustále. Jedete po dálnici a přemýšlíte, zda pozvat toho mladého muže na rande, a vidíte billboard s nápisem: ʺNe každá láska je dobrá láskaʺ nebo něco podobného. Zapojte se do tajného světa, který vás obklopuje. Tajný svět komunikace, na který se tak dlouho zapomínalo. Přemýšlíte o tom, že něco uděláte, a pak uvidíte zelené nebo červené auto? Co vám to říká?ʺ Sharon nedávno přemýšlela: ʺProč dnes vidím samá červená auta?! Byl snad nějaký výprodej nebo co?ʺ Ne, bylo to proto, že měla zastavit něco, co chtěla udělat. Všimněte si toho, čeho si všímat musíte. Zkuste tedy jiné modality. Existuje jasnovidnost, jasnovidnost pocitů, empatie. Existuje clair visual - ti, kteří vidí, existuje clairaudience, což je telepat, existuje clairgustance, což je psychický čich. Za vyzkoušení stojí také zvýšení vaší frekvence, což lze provést pomocí meditace. Pokud je vaše frekvence typicky třetí nebo čtvrtá dimenze, můžete se setkávat s duchy, kteří nechtějí, abyste byli jasnovidci, takže nedostanete žádnou odpověď. Zkuste si zvýšit frekvenci na pátou nebo šestou dimenzi nebo vyšší. Existují videa, pomocí kterých to můžete udělat.Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/07/week-21-questions-saint-germain-via.html

Zpět