2835 Test uvědomění od archanděla Michaela Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-07-17

Drazí lidé, milujeme vás, věříme ve vás. Ve své touze a aspiraci se rozvíjet, opusťte koncepty hmotného světa. Přijměte jeho rozmanitost. Otevřete svou multidimenzionalitu. Tak dlouho jsme čekali, až přijde vlna probuzení. Tak dlouho jsme čekali, až přijde vlna probuzení. Samozřejmě mnozí ještě spí. To je jejich cesta v této inkarnaci. Nesuďte je, nekritizujte a nesnažte se je ʺvytáhnoutʺ na svou úroveň. Spící člověk nemůže sám chodit. Může být pouze pohnut. A samozřejmě nikdo a nic nezůstane stejné. Bez ohledu na to, kdo kam jde podle svého vibračního nastavení, každý bude veden, bude mu pomoženo a bude mít podporu. Neexistuje jednotný algoritmus pro přechod pro všechny. Vše je individuální a my vám o tom neustále vyprávíme. Nedělejte si proto starosti o ty, kteří ještě nejsou připraveni.

Vaše přijetí ukáže, jak jste na přechod připraveni. Nebo je vaše připravenost na přechod a práce na sobě jen vaší iluzí? Připravenost je naznačena pouze tím, že přijímáte vše a všechny. Se všemi jejich ʺprůšvihyʺ. Pokud ve vás přesto zůstává odsuzování a rozhořčení nad situacemi a chováním lidí, drazí, věnujte tomu pozornost. Máte na čem pracovat! A žádné vaše představy o duchovním rozvoji vám v procesu přechodu nepomohou, protože vaše vibrační úroveň vám to jednoduše nedovolí.

Mnozí nyní mluví o probuzených a těch, kteří otevřeli svá srdce. Ale je tomu skutečně tak! Porozumět můžete pouze tehdy, když se díváte na reakce lidí na události a chování ostatních lidí. Znalost esoteriky, čtení článků o duchovním rozvoji, channeling, meditace... to vše ještě nevypovídá o probuzení v pravém slova smyslu. Ano, otevřeli jste oči, ale ještě nechodíte s otevřenýma očima. To je hlavní zkouška, která určí rozsah, úroveň vašeho probuzení a uvědomění.

Bohužel se v těchto pojmech ztratilo mnoho lidí, a začali zaměňovat zbožné přání za realitu - také cesta, což nikdo nebude soudit. V současné době je procento skutečně probuzených mizivé. Potenciál těchto lidí je samozřejmě velký (myšleno energetický). Takový člověk je z hlediska energetického potenciálu srovnatelný s tisíci. To umožňuje planetě vstoupit do dávno naplánovaných procesů. Lidé také přicházejí, ale jak tím projdou bude záviset na úrovni jejich vývoje (úrovni vibrací). Podobné přitahuje podobné. Proto neexistují žádné obecné vzorce přechodu. Existují referenční body, které jsme již mnohokrát zmínili. Jejich průchod je možné určit také podle reakcí, které jsou přítomny ve vašem životě.

Pokud se ve vašem životě stále objevuje podráždění, zášť a nespokojenost, znamená to, že jste velmi těsně na úrovni 3D. Otevřené srdce je naprosté PŘIJETÍ všeho a všech podle potřeby a účelnosti! Skutečnou úroveň člověka mohou zpravidla ukázat pouze negativní situace. Můžete je pozorovat ve svém okolí, když stejná událost u různých lidí vyvolá různé reakce. To je ukazatel. Přemýšlejte o tom. Pusťte se a netahejte ty, kteří na to nejsou připraveni. Bez odsuzování a s plným přijetím. Nemůžete páchat dobro! Děkuji všem, kteří si tuto zprávu přečetli. V této chvíli jsem vedle každého z vás, jen tomu věřte a budete moci pocítit mou přítomnost. Brzy se uvidíme, milovaní!

Zdroj: https://absolutera.ru/article13397

Zpět