2776 Archanděl Michael: Neporazitelné vítězství světla Asara Adams

[ Ezoterika ] 2022-07-04

Posíláme vám požehnání Lásky a Světla v tomto Nyní Okamžiku a zveme vás, abyste otevřeli vaše srdce k naší zprávě... Když zažíváš život, máš příležitost stát se jasným Světlem ve svém světě. Rozjasnit nejen životy ostatních, ale i svůj vlastní. Když se vám zdá, že vás věci tíží a čelíte výzvám, spojte se s naším nepřemožitelným Vítězstvím světla. Ve chvíli, kdy vyjasníte tento záměr a spojíte se s Andělskou energií Modrého paprsku nepřemožitelného vítězství Světla, všechny nižší energie musí zmizet. Jednoduše zadejte příkaz:
ʺVe jménu své Všemohoucí JÁ JSEM Přítomnosti a Andělského Hostitele velím nepřemožitelnému vítězství světla!ʺ

Řekněte to, prociťte to a opakujte to tak často, jak budete mít pocit, že je potřeba pro přesun své energie do síly Světla, která převezme velení nad vaším životem.
Přišli jste sem do tohoto života, abyste vytvořili toto nepřemožitelné vítězství světla a vytlačili veškerou temnotu! Ve chvíli, kdy uděláte tento příkaz, přijdou všechny síly Andělského světla a pomohou vám. Můžeme vám ale pomoci jen na váš příkaz. Ve své zkušenosti nejste bezmocní. Velmi vám pomůže ve chvíli, kdy to přikážete. Je čas, abyste převzali vedení a pocítili v sobě nepřemožitelné vítězství světla, aby vaše realita mohla následovat.
Jste jediní, kdo může učinit tento příkaz a s ním vytvoříte Světlo, které vytvoří Nebe na Zemi.
Vězte, že je vše v pořádku. Vítej doma. Jdeme vedle tebe, na každém kroku. Jste nadmíru milováni. Vždy.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/07/04/archangel-michael-invincible-victory-of-light/

Zpět