2751 Neznámá hranice Ojlit

[ Ezoterika ] 2022-06-28

Před šesti měsíci jsem se setkal se zástupcem Drakoniánů. Jmenoval se Urumas. Krásný černý drak (jeho kůže se leskne na slunci...a vrní jako kočka)

Q: Zdravím tě, Urumasi. Co je podle tebe důležité?

A: Na všem záleží, děvče moje. Žít každý den je důležité. Postoj ke světu, k lidem, ke všemu kolem je velmi důležitý! A pokud si tuto důležitost začne uvědomovat každý člověk, věřte, že svět bude mnohem harmoničtější.

Q: Co můžete říci o tom, že dříve se věřilo, že draci patří k destruktivním civilizacím. Pak se objevila informace, že se směr vašeho vývoje poněkud změnil.

A: Řekl bych toto: existoval určitý vektor (obecně destruktivní), samozřejmě jsme měli i zástupce velmi vysoké úrovně vědomí, které nelze nazvat destruktivními. Jako v každé civilizaci. Po roce 2012 se směr změnil. Dá se říci, že byl překonán milník, kdy si většina vědomí naší civilizace zvolila cestu konstruktivního rozvoje. Samozřejmě existuje mnoho různých. Ale hlavní myšlenku jsem vám přinesl.

Q: Mám pocit paralely mezi vaší a naší civilizací.

A: Existuje. Nic jsem neřekl, ale pochopil jsi to správně. Lidstvo se tedy nyní blíží k milníku, po kterém možná dojde ke změně pohybu obecného vývoje.

Q: O jaké hranici to mluvíš?

A: Rok 2024.

Q: Teď je vývoj lidstva považován za destruktivní?

A: Řekněme nevědomí. Potenciál je velký, ale vy jste ho ještě nerealizovali, což znamená, že ho nemůžete využít ve prospěch rozvoje pro sebe a pro všechny.

Q: Máme šanci?

A: Samozřejmě, vždy je šance. A čím více lidí nyní začne chápat probíhající procesy, tím vyšší je šance realizovat potenciál, který ve vás Stvořitel vložil.

Zdroj: https://absolutera.ru/article13316

Zpět