2718 Vakcíny a nebezpečí přicházející z astrální sféry Cosmic agency

[ UFO ] 2022-06-16

Yazhi: Účinek vakcín mění frekvenci těla, které je přijímá. Nejenže ho kontaminuje grafeny, které modifikují DNA fyzickým způsobem, ale důsledkem je, že tyto modifikace mění samotnou frekvenci fyzického těla, a to ne na jednu, ale na různé frekvence, které se mění i s každou částí těla. Důsledek toho z hlediska duchovní stránky je obrovský.

Astrální stránka. Naočkovaní jsou kompatibilní s podobnými frekvencemi, které parazitují na nesčetných entitách na posmrtné neboli astrální straně. Otevírají dveře mentálnímu ovládání všeho druhu. Umožní jiným personifikovaným věcem a lidem vstoupit do jejich těla a používat je. Způsobující nejrůznější osobnostní problémy a vnitřní boj o moc a kontrolu nad parazitovaným fyzickým tělem. Signál duše se postupně odpojuje, nejen skutečnou modifikací frekvence a základních frekvencí těla, ale také zoo entitami v rámci téhož těla, které postupně vytlačují původního majitele.

Stejně tak, pokud dojde k reprodukci, POKUD k ní dojde, protože se stanou neplodnými, bude dítě příjemcem nižších astrálních entit, které jsou mocnější, protože nové dítě je velmi žádoucí. Nové děti budou s velkou pravděpodobností reinkarnacemi nejrůznějších lidí s vlastnostmi bezcitných a krutých psychopatů. Nově narozené dítě lze spoutat tak, že na dálku a záměrně upravíme jeho frekvenci pomocí matčina grafenu tak, aby bylo dítě kompatibilní s konkrétní entitou, která si přeje vstoupit do světa živých.

Zda zůstane sterilní, může být vypnuto nebo zapnuto podle vůle kontrolorů, což ponechává všechny na Zemi ve stavu zranitelnosti vůči výskytu entit z nižšího astrálu. ve vtělené podobě jako psychopati.
Původní duše nebo původní zdrojový signál bude uvězněn v očkovaně-parazitovaném těle přinejmenším do smrti, a samotný vliv myšlenek parazitů může způsobit, že zůstane uvězněn v 3D Matrixu.
Důsledky na astrální straně jsou závažné.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/vaccines-and-dangers-coming-from-the-astral-realm-text-only

Zpět