2672 Od tyranie ke svobodě Teri Wade

[ Ezoterika ] 2022-06-12

Se vším tím extrémním chaosem, který se v současné době děje, si mnozí neuvědomují, že vychází z globální řídící struktury. Lidstvo má své vlastní vzorce obětí, které jsou využívány proti němu a manipulovány do emocionálních bouří nenávisti a násilí, které slouží těm samým lidem, proti nimž tvrdí, že jsou, zcela ignorujíce své manipulátory.

To, co si tolik lidí neklade, je otázka, kdo jsou ti, kdo rozdělují? Kdo jsou spekulanti, kteří sedí na vrcholu pyramidy války a nemocí? Vlastní vaše náboženství, politiky, mainstreamová média a peněžní systémy. Mnozí nechápou, že vlastní také vaši mysl a poslední, co chtějí, je, abyste si vzali červenou pilulku.

Tyto informace, které způsobují lidské probuzení, jsou červenou pilulkou. I když si myslíte, že znáte pravdu, vždy se objeví vrstvy operací, zvratů, manipulace a psychopatie, jejichž cílem je zmanipulovat vaše přesvědčení. Tito mimozemští kontroloři odvedli brilantní práci při rozdělování lidstva, včetně financování obou stran každé války sahající až k Napoleonovi. Tito kontroloři se skrývají za rouškou náboženství, které démonizují a sponzorují poškozování lidské rasy mimo Univerzální zákon. Naše dějiny byly jednou velkou manipulací!

Jediný způsob, jak se lidstvo může posunout za hranice tohoto zotročení těmito mimozemskými entitami a jejich satanskou agendou, je odhalit ji. Musíme se přenést přes tuto nízkovibrační realitu všemocného genocidního boha, který nám zakryl oči závojem. Tento současný přechod a globální chaos, který zažíváme, nás nakonec od této tyranie osvobodí. Musíme vymazat minulost a nevědomost a vyléčit kolektivní trauma. Odhalení naší historie a toho, jak se skutečně vše na Zemi odehrálo, je řešením pro světový mír.

Potřebujeme vědět, kdo udržuje a udržoval tento strach, vinu, nehodnost, třídní rozdělení atd. a kdo jsou tyto hierarchie moci a bohatství? Vše se vrací do naší skutečné dávné historie a tato historie vede mimo svět. Lidé musí vědět, že po miliony let probíhala válka o úplnou kontrolu Země mezi Anunnaki, Drakoniány a několika dobrotivými rasami včetně Plejáďanů. Dodnes jsme pod drakoniánským zákonem nebo tím, čemu někteří lidé říkají drakoniánská, archontská mřížka či síť.

Proč je tu tolik bolesti, utrpení, satanských dětských obětí, pedofilie, válek, nemocí, rasismu a nesmyslné smrti? Všechny tyto nelidské činy jsou sponzorovány těmito nelidskými mimozemskými entitami. V podstatě došlo k totální válce proti Stvoření ze strany těchto psychopatů a jejich protilidské agendy. Je čas se probudit a dospět a ukončit nevědomost. To je řešení osobní svobody.

O neuvěřitelně špatně řízeném rozptylu bohatství a zotročování lidí je třeba pravdivě vyprávět, jinak to bude pokračovat. Je třeba odhalit tyto neviditelné manévrovací entity známé jako Archonti. Tato konkrétní informace bude pro mnohé nesmírně obtížná. Nastane čas, kdy bude lidstvu řečeno, že jsme byli zmanipulováni, zotročeni nějakým velmi temným, negativním mimozemským vlivem. Tito Archonti jsou loutkovodiči stojícími za mega elitou, která rozhoduje o všem, od banksterů, politiků a většiny náboženských vůdců až po všechny, kteří budou plnit jejich příkazy. Vymývali nám mozky, abychom hráli jejich hru, ale jejich hra brzy skončí.

Pro mnohé je těžké pochopit, že tato galaktická válka se odehrávala ve 4. dimenzi a nyní se přelévá do 3D, a proto je naše současná situace. Proto od mnohých slyšíte, že ʺválka už byla vyhránaʺ, jen se nyní odehrává v naší realitě, teď jsme na řadě my. Všichni ale víme, že je to mnohem složitější než toto vysvětlení. Tuto galaktickou válku vedou tito Drakoniáni a další negativní mimozemské rasy proti Plejáďanům, Arkturiánům a Andromedánům atd. a jejím cílem je nakonec vyčistit a zbavit Zemi jejich kontroly. Země je poslední pevností a my jsme svědky posledního umírajícího dechu těchto Archontů. Jsme svědky současného rozplétání této umírající drakoniánské sítě.

Jedná se o transdimenzionální válku a ta již byla vyhrána. Tyto Boží armády jsou multidimenzionální a mají své lodě. Některé z těchto lodí jsou fyzické, energetické nebo zmagnetizované světelné. Stejně jako jejich lodě jsou některé z těchto bytostí fyzická, čistě světelná energetická nebo zmagnetizovaná světelná těla. Nemusíte se obávat lodí a mimozemských ras, které přicházejí, musíte se obávat těch, které zde již byly. Tyto negativní ET rasy, které vystoupily z Vesmírného zákona, jsou odvolávány, některé jsou rehabilitovány a některé jsou posílány zpět na svou domovskou planetu a některé budou recyklovány zpět ke Zdroji.

V tomto monumentálním podniku na osvobození Země je mnoho hráčů. Plejáďané, kteří mají hlavní zásoby v genetice lidí, zvířat a rostlin a byli hlavními terraformátory Země v naší dávné minulosti, kteří také vytvořili kolonie Lemurie a Atlantida bude hrát významnou roli v procesu obnovy Země. Země se nikdy neměla ubírat negativním směrem. Měla se stát rájem, kde bude všem obyvatelům umožněn vývoj k nejvyššímu potenciálu. Země byla unesena a Země má být usmířena. Vidíme fotografie a neuvěřitelné záběry lodí, které přicházejí po celém světě, a to je teprve začátek. Připoutejte se!

https://eraoflight.com/2022/06/05/the-collective-how-earth-and-humanity-may-rise/
Kolektiv: Jak může Země a lidstvo vzestoupit 5.6.22 Caroline Oceana Ryan

... Uvědomte si své vlastní spojení s velkými bytostmi! Je čas vyjít z pocitu, do kterého se po věky ponořilo tolik lidí hledících k nebesům - z tohoto pocitu, že ačkoliv jste volali o pomoc, žádná k vám nepřichází. Země Sama volala o pomoc, když se váha této formy existence stala příliš těžkou, příliš bolestivou, příliš škodlivou, než aby ji mohla dále vydržet.
A odpověď, která přišla z vyšších sfér, jste byli vy.
Slyšeli jste pláč Země a dobrovolně jste se přihlásili a řekli ʺAnoʺ a zavázali se, že budete žít další pozemský život na jedné z nejbolestivějších a nejproblematičtějších planet v galaxii. Vykročili jste vpřed s posláním ukotvit vyšší Světlo na planetě, v lidském vědomí, do celé galaxie....

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/06/12/from-tyranny-to-liberation/

Zpět