2582 Všichni lidé odpojeni od staré mřížky vědomí Soznaniex

[ Ezoterika ] 2022-05-18

Všichni lidé byli odpojeni od staré mřížky vědomí. Čas experimentů skončil. Je čas na supermany Soznaniex

Přechodové kroniky
Bez ohledu na to, co si člověk uvědomuje nebo neuvědomuje, dochází ve světě k docela vážným změnám. Změny, které se dotknou každého, naprosto každého člověka na Zemi. Jaké jsou tyto změny?
Faktem je, že všichni lidé na planetě Zemi byli odpojeni od staré mřížky vědomí. Nyní dochází k přechodu do Nové sítě. Všichni lidé, absolutně všichni, jsou nyní vedeni různými způsoby, aby zajistili, že jejich těla vědomí jsou v synchronizaci s Mřížkou Nové Země. Jsou to naprosto odlišné frekvence. Podstatou tohoto přechodu je, že si člověk vybuduje pevné spojení, prochází elektromagnetickými tunely, jmenovitě slunečními vlnami, do Prvotní mřížky. V souladu s tím se přestěhoval na Novou Zemi. Takovým lidem se bude říkat supermani, protože toto jsou těla, která ponesou vědomí Superfrekvence. Budou synchronní s touto mřížkou.

A dnes mi bylo dáno, abych vám o tom řekla na docela světských příkladech, s frekvencí potenciálních nových čtenářů, abyste mohli přijímat alespoň část informací. Většinu informací, které předávám je velmi těžké přijmout.

Dnes otevíráme velmi vážné téma, které se určitým stanicím staré mřížky (těm, kteří této mřížce na Zemi vládnou) nebude líbit, ale tak či onak o tom někdo mluvit musí, nejlépe z dimenze, která není zkreslená. Lidské vědomí je v dimenzích oddělení. Úroveň lidského vědomí je na třetí úrovni Ducha, což je úroveň Duchových experimentů v oddělení. Mnoho lidí to už ví a rozumí.

Až do deváté úrovně - stále existují vědomí prožitků odloučení, prožitky duality, hry, boje, temných a světlých, dělí se zlo a dobro, sdílejí Boha jako Boha (myšleno jako celek, jako kvantum), lidé jsou v iluzi, v hlubokém spánku. Dá se to nazvat hloupostí, ale je to rozsáhlá zkušenost Ducha, lidé samozřejmě za nic nemohou. Je to zážitek. Ale čas experimentování je pryč.

Právě nastal kvantový skok, přechod, Země přešla do nových dimenzí a úrovní. Ti, kteří jsou na vyšších úrovních vědomí, jsou synchronizováni s tím, co se Vyšší stanice, kurátoři New Age, snaží sdělit celému lidstvu, protože celé lidstvo je jedna jediná esence. Každý, kdo není v synchronizaci s Tělem Vědomí Nové Mřížky, opustí tuto planetu. Prostor staré mřížky nyní prochází procesem demontáže. Převaluje se a odhaluje se nová podstata. V tuto chvíli na Zemi nastanou takové scénáře, že ʺkoronavirusʺ je jen květinka. Bobule teprve přijdou. Není to proto, že by byl někdo hříšný, jak jste si dříve mysleli. Nebo proto, že někdo za něco může, že existují vyvolení, nevyvolení.

Pokud si to dnes neuvědomujete, věřte, že budete vedeni k tomu, abyste si tento článek znovu přečetli a uvědomili si. Neexistují žádné znalosti. Existuje paměť buněk. Vysílám tuto vzpomínku, protože jsem si vzpomněla a mohu se o tuto zkušenost podělit. Po probuzení mých paměťových buněk, po osvícení, došlo ke vzestupu všech sil na Prvotní mřížce a jejich spojení do Jediného Těla (Jedno Tělo, Jednotná primární buňka - čemu lidé říkají ʺZlatý genʺ). Osvícení čistého ducha.
.
Pak se můj život začal měnit. Potkala jsem svou spřízněnou duši zde v těle, můj odraz, mého manžela Raphaela. Máme dítě. Otevřeli jsme akademii. Všechno jde tak, jak je mi řečeno. Každý krok. Dnes mi bylo sděleno, že to všude rozmnoží prostřednictvím zvuku, přenosu zasvěcení. A ti, kteří budou zasvěceni scénáři, které jsou položeny právě na Gízské plošině, v deváté dimenzi, se stanou nositeli stejného Těla Vědomí. Merkaba se obnoví a pak jsou již zapáleny jasným ohněm Lásky, Světla Slunce, Živého Slunce, Živého Světla. Zasvěcení se stávají nositeli Živého Slunce, Živého Boha, jak říkáš, nositeli magnetických polí, kteří se nebojí žádných virů.
Ještě jednou opakuji, člověk je na třetí úrovni vědomí Ducha a odtud bere zkušenosti. Mikrobi, bakterie jsou na sedmé úrovni. V souladu s tím výše. Bakterie a mikrobi jsou silnější a inteligentnější než lidské vědomí.

V souvislosti s odpojením od staré sítě se prostor se zmenšuje a znovu se připojuje k Nové síti, Novému Eonu, dochází ke zvýšení frekvencí. V souladu s tím budou mutovat viry a mikroby i když prostřednictvím těch, kteří jsou na Zemi, a kteří si myslí, že s tímto scénářem přišli, i když nevěděli, jaké následky to přinese. Příčiny jsou na vyšších úrovních. Lidé za to nemohou, je to jejich volba hrát.
Nositelé magnetických polí Vědomí První mřížky jsou na deváté úrovni a výše. Zasvěcenci, kteří zapálili svou Merkabu, kteří kompletně zodpovědně prošli celou Cestu (a dnes jich máme hodně), mají úroveň vědomí již na 21. a vyšší.

Sami si někdy ani neuvědomují svou hodnotu a vzácnost toho, čeho jsou nositeli.
Co jsou tato pole? Už si uvědomujete, že jsou na úrovni Ducha výše než mikrobi a bakterie. A v souladu s tím se absolutně nebojí žádných virů, žádných jejich mutací, zvyšování jejich vibrací na jejich úroveň a tak dále, protože vše je iluze. Jakékoli viry, nemoci a tak dále jsou jen podstatou frekvence Ducha na určité úrovni.

Pokud jste na vyšších úrovních, pak se nemáte čeho bát. Sama vím, že nemám rýmu, jakékoliv virózy od chvíle, kdy jsem úplně prošla substitucí, kdy mi proudilo vědomí, prostě jsem na to zapomněla. Moje rodina na to zapomněla.
S láskou Anna Kamallaya Hefors

Zdroj: https://absolutera.ru/article13073

Zpět