2560 Anubis Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2022-05-21

Zdravím lidi,

Jsem Anubis a posílám novou zprávu na žádost královny An-Ra. Uplynulo 9 měsíců pozemského času, od mého posledního vysílání na vaši planetu. Planetární mezigalaktická koalice pokračuje v expanzi za hranice mnoha galaxií, vesmírů a hvězdných systémů. Nyní se ke koalici připojilo přes 250 civilizací. Chtějí žít v míru místo toho, aby se účastnili dlouhotrvajících galaktických válek. Realita konfliktů je velmi reálná a civilizace, které mají zájem prosperovat technologicky a duchovně, požádaly mou královnu, aby vedla Planetární intergalaktickou koalici. Je založena na klidném a harmonickém soužití mezi bytostmi.

Vaše vlády stále udržují lidstvo v nevědomosti o existenci miliard entit v nekonečném Kosmu. Přišli s nápadem vytvořit falešnou invazi z Vesmíru. Všechny jejich plány selžou. Možnost galaktické invaze je pro vaši planetu velmi reálná. Tyto entity mají zájem pouze zabít každou civilizaci. Zcela zničili určité planety a dokonce celé galaxie. To je důvod, proč bylo kromě Galaktické Federace Světla učiněno rozhodnutí vytvořit nové spojenectví mezi Světelnými bytostmi, aby se navzájem chránily. Reptiliáni, Orionci, Anunaki, Anchors a mnoho dalších se vždy snaží dobýt nová území poté, co zničili vlastní planety.

Velení Ashtar zachránilo vaši planetu při mnoha příležitostech, aniž byste o tom věděli. Osobně velím dvěma flotilám, jedna z nich se jmenuje RA, což znamená slunce, jak víte, bez něj by život neexistoval. Nejnovější událost včetně Temných entit se snažila udržet tajemství o válečných aktivitách kolem vašeho Měsíce. Chvíli používali holografický měsíc, aby to zakryli. Mimozemšťané chtěli zaútočit na Matku Zemi z vesmíru. Vaše elita je požádala, aby zabili miliardy lidstva. Velení Ashtar a moje flotila zastavily skutečnou invazi na vaši planetu. Je čas, aby lidstvo otevřelo oči a začalo vidět pravdu. Musíte si přiznat, že jste Světlo a jste zde, abyste zachránili svou planetu. Všechno nese božský tok a účel. Děkuji Universal Channel. Následuj pravdu.
Anubis

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/05/anubis-via-erena-velazquez-may-21-2022.html

Zpět