2552 Otázky k položení James Gilliland

[ Ezoterika ] 2022-05-15

Otázky, které bych rád viděl v mainstreamových zprávách.

Pokud to byly spravedlivé volby bez podvodu, co ty drtivé důkazy v 2000 mulách??
Proč dáváme několik miliard Ukrajině, když zažíváme zběsilou inflaci, šílené ceny plynu, prázdné regály, veteráni, kteří zemřeli na ulicích spolu s dalšími bezdomovci, a k tomu všemu jsou regály prázdné bez kojenecké výživy?
Rodina Bidenových hodně investovala na Ukrajině, dostává miliony z Ruska a Číny, zakrývá své stopy, je nějaké hluboké temné tajemství, které bude znát celý svět, pokud Ukrajina padne?
Co kdybyste byli Putin a zjistili byste, že uprostřed vaší země jsou ozbrojené biolaboratoře, byli jste unaveni vpády zkorumpovaného NATO a chtěli byste přinést jaderné zbraně. Co byste udělali, abyste ochránili své lidi?

Co když spolu s biolaboratořemi došlo na Ukrajině k epidemii obchodování s dětmi a sexem a papírová stopa pro financování těchto ozbrojených biolaboratoří se vrátila k Bidenům a dalším prominentním politikům?
Nebyl Putin vždy ve válce se satanisticko/luciferovskou globální elitou, nevyhodil mezinárodní bankstery ze své země a řekl vám to někdy mainstreamový tisk?

A co předpověď Edgara Cayceho, že Rusko bude kolébkou křesťanství?

Proč a kdo otravuje naši vodu, vzduch a půdu, má to všechno na svědomí stejná hrstka elitářů a proč se do naší pitné vody vypouští toxické skládky, chemtrails pod rouškou globálního inženýrství" spolu s fluoridem, což je nacistický experiment používaný v minulosti k ohlupování lidí?
Geoinženýrství ovlivňuje vás, vaše životní prostředí i vaše blízké

https://explore.globalhealing.com/9-shocking-dangers-of-fluoride/

Existuje dlouhodobý program globální elity na kontrolu populace, který má snížit naše zdraví, délku života a způsobit zbytečná a předčasná úmrtí? Vzhledem k těmto skutečnostem, jak lze cokoli považovat za ekologické a kdo je zodpovědný za všechny karcinogenní potravinářské přísady a nemoci přímo související se zpracovanými potravinami?

Byla zkompromitována WHO, CDC, FDA, EPA, celá administrativa a který nekompromisní donucovací orgán to bude vyšetřovat a stíhat?
Která mainstreamová zpravodajská agentura bude o něčem z toho informovat, kdo je vlastní, mohou to být ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za podvody a úpadek zdraví národa, pokles délky života a nárůst počtu úmrtí?

A pak je tu vakcína. Jedno z největších pokrytectví a podvodů se zničujícími a smrtelnými následky, které se nakonec ukáže jako největší genocida v dějinách lidstva. Podle nejnovějších statistik jsou a byla řešení smrtelnější než nemoc. Byl to záměr??

https://rumble.com/v10mnew-live-world-premiere-watch-the-water.html


To jsou otázky, které vyžadují odpovědi, jsou lidé, kteří musí být pohnáni k odpovědnosti, pokud chceme někdy znovu získat zdraví, dlouhověkost, svobodu a obnovit naše životní prostředí. Nezáleží na rase, náboženství nebo politické příslušnosti, jde o zachování lidstva a planety. Už si nemůžeme dovolit luxus zůstat nevědomí, vystrašení a podporující současné vedení. To se týká i politického, náboženského, obchodního atd. vedení, pokud nejedná podle univerzálního zákona usilujícího o univerzální mír, bratrskou/sesterskou lásku, individuální svobodu a prosperitu pro všechny. Neprobouzejte se, probuďte se. Přestaňte se účastnit hry na rozdělení. Je to dvojí řeč a je to jejich hra, kterou hrají ve prospěch několika málo lidí, nikoliv mnoha. Nehrajme dalších třicet let hru, já jsem vám to říkal. Tohle všechno bylo předpovězeno už od roku 1982.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/15/james-gilliland-questions-to-ask/

Zpět