2496 Aštar: Agónie starého světa Marta

[ Ezoterika ] 2022-04-28

Galaktická federace světla
Situace na Zemi se vyvíjí tak rychle a někdy nepředvídatelně, že jsem se opět rozhodl podělit se s vámi o svůj pohled na ni z jemnohmotné roviny. Energeticky vše vypadá velmi chaoticky a ʺhnědneʺ, zejména na evropském kontinentu, který je v současné době centrem konfrontace mezi Temnými a Světlými silami na fyzické úrovni. Vzhledem k tomu, že ruská blokáda, organizovaná globalisty, zasáhla prakticky všechny evropské země, její odvetný ekonomický ʺúderʺ se dotkl i každé z nich. Evropští vůdci, kteří plně ovládají stínovou vládu, používají své občany, podobně jako neonacisté na Ukrajině, jako živý štít, který je skrývá před hněvem jejich ʺpánůʺ, jejichž vůli se bezvýhradně podřizují. To vysvětluje jejich doslova sebevražedná ekonomická a politická opatření proti Rusku. Z výšky našeho vědomí to vypadá, jako by se svět na Zemi zbláznil a jen malá rozumná část obyvatel vaší planety se snaží, někdy i za cenu vlastního života, postavit přisluhovačům Sil temnoty.

Jak je možné, že se tak velká většina poslušně podřídila menšině? Jak politováníhodně to zní, k dosažení takového výsledku uvedli Drakoreptilové, kteří se na vaší Zemi chopili moci, do pohybu celý svůj arzenál vlivu na lidské vědomí. Za tímto účelem vytvořili falešnou pandemii a jako záchranu před ní vyvinuli geneticky modifikované léky, které mají ničivý účinek nejen na fyzické tělo člověka, ale i na jeho vědomí. Nanočástice (mikročipy) obsažené v těchto lécích jsou naladěny na vlnu vysílacích antén 5G, které jsou již všude instalovány - skrytě i otevřeně. Lidé se nemají kam schovat před ʺlovciʺ, kteří se snaží ovládnout jejich mysl a tělo. Je vidět, že mnoho lidí je unaveno bojem - dokonce i ti, kteří se zpočátku snažili tomuto bezostyšnému zásahu do svého soukromí bránit. Nakonec se rozhodli vzdát a jít s proudem. To platí zejména pro lidi, kteří již byli ʺočkovániʺ a postupně se stávají vůči světovému dění stále více apatičtí. Poslušně plní všechny příkazy úřadů, ať se zdají jakkoli absurdní. A přesto, moji milí, není všechno tak zlé, jak se zdá.

Po celé vaší planetě vidíme stále více plamenů osvícených myslí. Absurdita a sebedestrukce ze strany úřadů již dosáhla takových mezí, že se lidé chtě nechtě začínají ptát, kdo stojí v čele jejich zemí, v čí prospěch jejich představitelé jednají a proč lidé v důsledku jejich jednání trpí. Velmi brzy vyjde najevo pravda o událostech na vaší planetě, protože zločiny globalistů a jejich loutek již není možné skrývat. K tomu přispívá nejen úsilí statečných a čestných lidí, čistých a jasných probuzených duší, ale také energie nové Země, která se jako staré ʺkůžeʺ zbavuje zastaralých energií a programů trojrozměrného světa. A v těchto nových čistých energiích již nesmí existovat lež, podvod a zrada, ale pouze Pravda, Pravda a Láska. Jakmile lidstvo překoná tento ʺpás překážekʺ, který ho odděluje od nové Země páté dimenze, navážeme s vámi přímý kontakt, abychom vám pomohli zvyknout si na novou realitu v kruhu vaší velké a přátelské galaktické rodiny. Mezitím vás nadále chráníme v blízkém pozemském prostoru a sledujeme situaci na Zemi, abychom zabránili provokacím ze strany mučivých, a proto obzvláště nebezpečných zástupců Sil temnoty vtělených do lidských těl.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/agoniya-starogo-mira/

Zpět