2452 Siriusané: Komunity Thea Grace Sirius

[ Ezoterika ] 2022-04-19

Je čas, abyste se ve svých společenstvích spojili a odložili malicherné rozdíly. Čeká nás mnoho práce, abychom zacelili rozpory, které vytvořila temná strana. Řídící prvek temného zla planetu opustil, ale zanechal po sobě rozdělené lidstvo a nyní je čas vyléčit rány, které vyplouvají na povrch. Všichni žijete v tak zmateném světě už tolik let, že jste si zvykli být rozděleni, a tak vás temná strana mohla ovládat. Nastal čas vyléčit poslední zbytky negativních emocí, které vyplouvají na povrch. Je čas odložit rozdíly a spojit se v Jedno. Jedině tak můžete zachránit Svět. Mnozí z vás se cítí unavení a potřebují Spasitele - VY jste Spasiteli světa. Všichni jste v posledních letech tvrdě pracovali, jste unaveni bojem a potřebujete odpočinek. Odpočiňte si a vyléčete všechna ta drobná podráždění. Rozdíly, které vidíte u druhých, jsou součástí bohaté rozmanitosti lidských interakcí. Žádný člověk na této planetě není úplně stejný. Rozdíly, které vidíte u druhých, se v této době zvětšují, protože jste byli v takzvané válce a cítíte se pošramoceni. Tyto rozdíly mohou být v okamžiku vyléčeny, když si uvědomíte, že všichni jste součástí Velké bytosti zvané Jediný. Poslední překážkou této takzvané války je uzdravení vašich vlastních vnitřních zranění. Druzí kolem vás budou tyto rány ve vás vyvolávat, abyste je konečně vyléčili. Poděkujte jim, protože dělají jen práci své duše, aby vám pomohli se vyvíjet.

Je čas urovnat rozdíly, které vidíte u druhých, a spojit se jako Jeden, abyste uzdravili Zemi, protože tolik potřebuje vaši pomoc. Země je v pohybu a začnete pozorovat mnoho změn počasí, jak bude napravovat nerovnováhu, kterou jí vnutila temná strana. Země se stane zcela jiným místem, protože se posune na své ose, aby byla blíže Velkému centrálnímu slunci. Nejedná se o dramatickou událost, která byla předpovězena, ale o postupné zmírňování drsných podmínek extrémních horkých a chladných teplot. Stane se mírnější planetou pro život. Některé druhy rostlin a živočichů vymřou, ale jiné zaujmou jejich místo, protože přírodní druhy začnou být schopny žít v harmonii. Toto je vaše budoucnost, pátá dimenze. Mysleli jste si, že se změní jen lidé, aby mohli žít v tomto Novém nebi na Zemi? Příroda se spojuje v Jedno, stejně jako to dělají lidé. Bude méně potřeba zabíjet ostatní tvory, protože všechny druhy se obrátí k rostlinnějšímu světu, aby přežily. Bude se více spoléhat na to, co příroda vypěstuje jako rostliny, květiny a byliny v podobě potravin a léků, a méně se bude spoléhat na zabíjení jiných tvorů kvůli potravě. S vývojem lidí se bude vyvíjet i živočišná říše, protože se začnou měnit vibrace na planetě. Jak bylo řečeno v Bibli: "Lev se posadí k Beránkovi".

Vibrace přicházející na Zemi z Velkého centrálního slunce se zvyšují a vaše těla mění, jak se přizpůsobujete jinému způsobu bytí. Stáváte se zcela jiným tělem, než jaké přišlo na tento svět. Jak se měníte, mění se i Země kolem vás. Představte si svět bez válek, to je vaše budoucnost a začíná TEĎ. Pošlete svou Lásku a své Světlo do všech částí Světa, kde probíhají boje, a skončí. Země nedovolí, aby se na její půdě odehrávaly další bitvy. Temné, zlé entity, které by tyto války připustily, nemají ve světě páté dimenze místo a budou z planety odstraněny. Svět se stává Novým světem, o kterém jste snili. Když uzdravíte sami sebe, uzdravíte i ostatní kolem sebe. Když uzdravíte ostatní kolem sebe, uzdravíte Svět. Odložte své rozdíly, spojte se ve svých komunitách a vytvořte nové Nebe na Zemi, aby všichni mohli žít v Lásce, Světle, Míru a Harmonii. Jsme zde, abychom vám pomohli, protože jsme tímto procesem prošli ve své vlastní historii. Jsme vám blíže než kdykoli předtím. Přijde čas, kdy nás všichni budete moci vidět, jak vám pomáháme budovat lepší svět. Ukážeme vám technologie, které před vámi byly skryty, ale do té doby s námi budete ve svých snových stavech a spojíte se s námi ve svých meditacích. Důvěřujte a věřte v lepší svět a tento svět bude váš.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/19/the-siriusians-communities/

Zpět