2361 Dobří/špatní politici Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-04-03

J z Aliance
Jsem tak unavená z čekání na .... Něco, co vlastně ještě není definováno, nebo ano?

Sharon: Prý se právě teď nedá poznat, kdo jsou dobří politici, protože si s těmi špatnými hrají na ʺpadouchyʺ. Jak jinak má DS odhalit svou taktiku, když se jí ti dobří budou bránit? Nechají je, aby se sami pověsili, nechají je, aby šli dopředu a odkryli své karty. Pak vidíte, jak ti dobří otočí ocas a pustí se do těch špatných.
Ano, je to problém důvěry, kterému čelíme, a je to matoucí. Dostáváme se k tomu i v komunitě P. Vypadá to, že zasvěcenci se snaží proces zpomalit, zdá se, že zdržují čas, nebo někteří z nich prostě mají své vlastní záměry a využívají komunitu k tomu, aby si nahrabali jako bandité a pak řekli: ʺTak zatím, cucáci!ʺ. Napadá mě jeden generál, kterému moc nevěřím a nikdy jsem nevěřila.
J: Ano. Máš pravdu. Pořád mluvíš o energiích. Energie, energie, energie. To, co máš právě teď, je změť energií, které se projevují v podobě záměrů. Lidé jsou složité bytosti. Někteří jsou stále orientováni na sebe, i když víte, že byznys vždycky říká člověku, kterému jde o osobní prospěch, že by měl jednat tak, aby měl na mysli prospěch druhých. A tak to také dělají. Vystupují před lidmi a prodávají se jako vaši zachránci. Stejně jako vždycky.
Máš tu chlápka od polštářů. Dostal od DS nakládačku, protože na ně ukazuje. Ani na chvíli si nemysli, že se nevrátí finančně posílený. Podívejte se, jak jeho osud působí na struny vašeho srdce.

Sharon: Na mně ne. Každopádně mám polštář. Ano, získá spoustu nových zákazníků, že?
J: Takže víš, kdy se ti má srdce zapojit a kdy ne. Dobře. GFL vždycky hledá lidi, kteří umí rozlišovat, a ty jsi v tom docela dobrá.

Sharon: Před pár dny jsem se zarazila nad jednou věcí. Naštěstí mě opravil někdo jiný. Rusko atomové bomby nepotřebuje. Má jich dost. Nešli do Černobylu kvůli špinavým bombám.
J: Takže nejsi dokonalá.
(J mi říká, že je z Venuše, ale že bych to nepoznala)

Sharon: Cítím, že se pohybuješ v okolí Las Vegas. Ale ty nejsi 107.
J: Docela přesně. Ivo ti to neřekl? Znám 107. Je to pozemšťan. Proč bych toho tolik věděl o Valiant Thorovi, kdybych nebyl Venušan?
(Vracíme se k tomu, o čem jsme diskutovali) Někteří lidé se nemění. Pro některé je to jako obvykle. Takže Země se hroutí? No a co? Čekají, aby vydělali spoustu peněz, až se ekonomika zotaví, nebo aby vydělali teď, než se zhroutí. Je to pro ně prostě byznys.

Sharon: Měli by se zbavit akcií, šok trhu, jak tomu říkám já. Chápu, co tím chceš říct. Hrají pořád ty samé hry. Nemají přece takové záměry jako hvězdná semínka, ne?
J: Ne, moc jich není. Je tu jeden člověk, ten, kterému říkáš Pan Správný Teď, který je důvěryhodný.

Sharon: Já vím. Je v tom přímo namočený a je to dobrý hráč pro Světlo. Nelíbí se mi, že vyhrožuje lidem jadernými zbraněmi a že je vybudoval, když byl ve funkci. Víš, jak bezmocní se cítí Kanaďané, když žijí vedle největší jaderné velmoci? Nehledě na to, že jsme mezi dvěma největšími: Ruskem a Amerikou, a lidi, my jsme, protože Arktida je mezi námi a Ruskem.
Kdy se k moci dostanou lidé, kteří si budou vážit života víc než moci a peněz? Kdy dostaneme do funkcí lidi, kteří si budou vážit služby, a ne zotročování svých lidí a ostatních?
J: Už se to blíží. Víš, že k tomu ještě nedojde. Země musí projít změnou vědomí. Od toho jsou tu hvězdná semínka. Už s tím začínají.
Spousta reklamy a všechny ty nové alternativní zpravodajské kanály, které se objevují. Tito lidé pomáhají posouvat alternativní medicínu kupředu, ale vydělávají peníze, jako vždycky. Jiní prodávají polštáře komunitě P za to, že dostala ránu od DS. Vidíte ten rozdíl?

Sharon: Jistě, vidím. Jasné jako facka. Ale teď místo zjišťování jednoho záměru musíme vidět, jak jsou jejich záměry buď nezištné/peněžní, nebo prostě jen sobecké peněžní.
J: Je to jako obvykle. Země se ještě tolik nezměnila.

Sharon: Ale dá se říct, že mezi hnutím P jsou agenti DS?
J: Ano, jsou. Jednou z jejich taktik je infiltrace.

Sharon: Takže nakonec budou odhaleni, říkáš?
J: Ano. Dalším typem je ten, kdo pracuje pro obě strany, světlou i temnou. To může být velmi matoucí, pokud nedokážete psychicky zjistit jejich záměry.

Sharon: Jaké další motivace mají?
J: Někteří chtějí pomáhat. Někteří chtějí zastavit ty, kteří pomáhají, jen proto, že si myslí, že svět je v pořádku takový, jaký je. Mají všechno, co chtějí, a tak se z nich stávají sabotéři. Jsou i tací, kteří skutečně věří programu DS a souhlasí s tím, co říkají, v domnění, že je to pro dobro lidstva. Do této kategorie patří mnoho občanů, a někteří jsou ve vládě.

Sharon: Ano, vymyté mozky a naivní. Předpokládám, že to má více vrstev. Stále jich je mnoho, říkáte půl milionu, kteří spolupracují s Galaktikou na osvobození planety. Budeme jim říkat Aliance, ale slyšela jsem i o dalších skupinách, jako je TLS - Světelný systém. Dochází mi, že jsou to mistři tady na Zemi, kteří používají své energie, ale možná je tu i mimozemská složka. Nemám z nich obavy. Chci vědět, co dělá Aliance.
J: Necháváme DS, aby se odhalila veřejnosti. A vím, že vám to už bylo řečeno, veřejnost je to, na co všichni čekají.

Sharon: Tady nahoře ne, sedmdesát procent lidí má pořád masky. V obchodech s potravinami rozdávají testovací soupravy, jediné, co je kromě vzduchu zdarma. Odmítl jsem.
Co potřebujete od veřejnosti?
J: Změnu vědomí. Musí odmítnout starý systém.

Sharon: Nic menšího. Není divu, že to trvá tak dlouho. Když si vezmu za příklad svou rodinu, tak ta do toho spadla na háku. Bojím se, že se mezi nimi stane něco zlého, aby otevřeli oči, protože to přitáhnou.
J: To by mohlo být.

Sharon: Můj bratr už měl rakovinu. Pravděpodobnost, že onemocní znovu, je teď větší.
J: Ano. Mohlo by to tak být. Jestli je tohle potřeba, aby se lidé probudili, víš, že by se to mohlo stát.

Sharon: Já vím. Bylo mi to řečeno. Ale ano, vidím, že lidé začínají být informováni o lžích. Dochází jim to, některým alespoň částečně. Problém vidím v tom, že někteří lidé stále věří, že v systému je nějaká benevolence. S tímto vědomím nemohou pochopit, jak je to ve skutečnosti špatné.
J: To je pravda. Není to benevolentní systém. Ale lidé vždycky věří ostatním lidem. A ti špatní toho prostě využívají ve svůj prospěch.

Sharon: Pravda. Je to agenda, která má za cíl zabít 80 procent z nás. (Teď mám intuici) Slyšela jsem, že hledáme kvórum - 81 procent. Má to něco společného s vyvažováním počtu vyřazených DS?
J: Má. Bůh chce, abyste všichni byli v tomto životě svobodní.

Sharon: Musíme se tedy zachránit.
Ach, to je odporná představa! Tolik lidí umírá na šmakuládu, zlepší to naše počty? To je nechutné!
J: Ve smrti je svoboda. Máš pocit, že bychom mohli čekat, až zemře dost lidí, abychom dosáhli osmdesátiprocentního kvóra?

Sharon: Ano. Doufám, že ne.
J: Jsou lidé, jejichž duše se rozhodly obětovat svůj život, aby probudily ostatní, takže ano, jsou součástí procesu. Čekáme konkrétně na jejich smrt? Ne, to je trochu morbidní, nečekáme. Čekáme na to, až se probudí jejich přátelé a rodiny, jakkoli se to uskuteční, nezáleží na nás.

Sharon: Takže možná když uvidí tohle video a řeknou to svým rodinám, ušetří někoho předčasné smrti?
J: To je možné. Nic není vytesáno do kamene.

Sharon: Jako by ta čísla už byla stanovena: osmdesát procent musí žít, dvacet procent může zemřít. Dochází mi, že je to nějaký předpoklad. Proč osmdesát? Proč ne sedmdesát nebo devadesát procent? Jde jen o to, že jsou to rozumná čísla, nebo je někdo vybral z klobouku?
J: Ne, souvisí to s posunem vědomí a více než osmdesát procent lidí na Zemi na konci roku 2012 uzavřelo smlouvu s božstvím, že to prožijí. Aliance pracovala na tom, aby to bylo více možné.

Sharon: Dobře, prozkoumala jsem světovou populaci. V roce 2016 vzrostl počet obyvatel o 84 milionů, v letech 2017 a 2018 vzrostl počet obyvatel světa o 83 milionů. V roce 2020 vzrostla jen o 81 milionů. Bylo by zajímavé podívat se na loňská čísla.
V roce 2012 to bylo 7,126 miliardy. Osmdesát procent z toho je 5,7 miliardy lidí. Odečtěte to od dnešní populace a zůstane 2,34 miliardy lidí, kteří nejsou probuzeni. To je hodně.
J: To je. Jsme blízko, Sharon. Jsme blízko.
Pokud jde o pochopení hnutí P, musíte udělat jednu věc. Nezasekni se na jedné osobě.
Prostě přijímej informace, sleduj, jak jim porozumíš, a zůstaň otevřená. Neříkej, že se musíš řídit nějakou osobou, čas od času ji vystřídáš a možná se k ní později vrátíš. Nebo si někoho přidáte a pak ho zase vyřadíte. Proč? Protože jak sledujete, kde bylo hnutí P v době Trumpa? Kdo byl tehdy vepředu?

Sharon: Byla jsem na Facebooku... X22 Myslím, už si to ani nepamatuju. No jo, ten kluk... LOL Justin někdo. V poslední době jsem ho neviděla a ani ty dva kluky Bena a Roba.
J: Přesně tak. Proč? Protože se chystají změnit. Někteří lidé budou dominovat v určitých fázích hnutí a jiní později. Někteří padnou, protože se odhalí, že jejich skutečným záměrem byly celou dobu peníze a osobní prospěch.
Další věc, Sharon, mnoho věcí je zinscenovaných, a to nejen na politické scéně, ale také v hnutí P. Jsou tam herci. A tito aktéři slouží sami sobě. To, co se skutečně děje, se odehrává mimo zrak veřejnosti. Vše, co je na povrchu, je pro vás zkouškou.

Sharon: Chápu. Ano, abychom se rozhodli, abychom zvýšili úroveň svého vědomí.
J: Ano, protože to je to, co zachrání lidstvo - vás samotné.

Sharon: A když se naše vědomí zvýší, náš fyzický avatar odpoví stejnou měrou.
J: Ano.

Sharon: Další otázka zní : Kdy se stane něco velkého? Kdy se nám uleví?
J: Další věc, která se musí stát, je krach peněžního systému FIAT. Začalo to už teď, kdy Rusko a Čína používají měnu krytou zlatem a země neprodávají svou ropu USA. USA na to bohužel doplatí, lidé kvůli tomu budou trpět. Nejlepší je se připravit, určitě jste byli varováni, abyste si udělali zásoby a nechali peníze doma. Jakmile banky zkrachují a budou vědět, že odpuštění dluhů je na obzoru, vezmou vám úspory. Začnou vymáhat dluhy, včetně hypoték.

Sharon: To je skvělé. A to jsem zrovna hledala dům. Teď už ne.
J: Samozřejmě vzniknou zákony, které tento proces vymáhání zastaví. Takže to, co teď vzniká, je nový soubor právních precedentů - precedentů, které jsou závazné pro ústavu.
Může to chvíli trvat, ale já vidím obrovskou změnu pro USA do dvou let.

Sharon: Ano. Spíš si pospěš a počkej. A pak za dva roky bude DT kandidovat na prezidenta a zachrání USA.
J: To by bylo skvělé, že?

Sharon: Dělá toho hodně v zákulisí.
J: Pořád je prezident, takže ano, je. Spolupracuje se spoustou lidí na světě i mimo něj, aby zorganizoval konečné příměří, jak jim říkáte vy, my tomu říkáme mír.
Chystá se vrátit americkou ekonomiku zpět. Ironií je, že mnoho jejích aspektů padne, zatímco jiné získají na popularitě, a to souvisí s tím, co lidé potřebují. Protože se dostane až na dřeň.

Sharon: Ano.
J: Vidíš teď tolik nových vysílání, ano, stále založených na starém finančním systému, ale přesto říkajících lidem pravdu, něco, na co se můžeš spolehnout. Vidíte, jak stará MSM upadá, rozpadá se, jak se od ní lidé odvracejí. Vidíte zlo páchané lékařským systémem - to vše se odhaluje. Lidé vytvářejí řešení, jak proti této otravě bojovat. Nyní se musíme vypořádat s potravinovým systémem. Ten byl z toho vynechán, ale teď sledujte, jak dochází k nedostatku. Nemyslíte si, že to vytvoří prostor pro nový systém? Samozřejmě, že ano! Říká se: ʺZ popela vzejde nový život!ʺ A přesně tak to je! Nový život! Nový způsob života pro všechny.
Další věcí je zhroucení starého finančního systému. Ve skutečnosti je to už dávno, ale Rusko to začíná.
Víte, jak poznáte, že někdo spolupracuje s Aliancí - má náramek na kotníku. Nyní turecký prezident. Poznáte, že jsou buď na Guantánamu, nebo že s nimi byla vyřízena konečná spravedlnost, protože už je prostě nevidíte. Viděl někdo v poslední době Toma Hankse?
Kdo byl tento týden na předávání Oscarů? Jen se podívejte.

Sharon: Nedívala jsem se. Viděl jsem jen tu falešnou facku, což bylo opravdu špatné herectví, upřímně řečeno, jen úhly kamery.
J: S Tureckem se DS snažila přimět Erdogana, aby začal válku s Ruskem. Přišli s obvyklou taktikou - výhrůžky a tak dále, případně sliby finančních kompenzací, které nemohou splnit, a pak Aliance oslovila stejného člověka, je zatčen a je mu řečeno, že bude před nimi v bezpečí, pokud s nimi bude spolupracovat. Co byste si vzali vy? Nechat si vyvraždit rodinu a zároveň se nechat natáčet na video, pokud se nepodvolíte, nebo se nechat zatknout a spolupracovat s těmi dobrými? Ať tak či onak, bylo mu zabráněno v rozpoutání války s Ruskem.

Sharon: Jsou zlí. Ale ano, raději bych se nechal zatknout a odčinil všechno, co jsem kdy udělal. Co udělají s rodinou?
J: Máme je. Jsou v bezpečí.

Sharon: Takže ta Aliance nabízí něco, co má pro ty takzvané vůdce skutečnou hodnotu. Mohou zaručit bezpečí pro své rodiny.
J: Kromě jiného. My nenabízíme peníze. Ale můžeme zabezpečit jejich cennosti a umožnit jim, aby si je během přechodu ponechali. To jsme pro mnohé z nich udělali. (Cennosti berou těm, kteří nespolupracují, nebo těm, kteří si nakradli na ruku jako královská rodina).

Sharon: Vy byste jejich bohatství nerozdělili mezi jejich lidi?
J: Ne, je ho dost pro všechny, věř mi. Také jsme uzavírali dohody s jinými mimozemskými státy, abychom získali více peněz pro lidi na Zemi. K nápravě této planety bude zapotřebí hodně.
Šli jsme za radami a požádali je o pomoc. Mnoho z nich nám dalo cennosti, které jsme vložili do zdejších trhů, abychom podpořili současnou finanční úroveň včetně té DS, která bude předána lidem.

Sharon: Kromě těch, kteří s vámi uzavřeli dohody.
J: Správně.

Sharon: Dobře, myslím, že to je to, co zatím potřebuji. Děkuji vám. Budu se na tebe obracet častěji, J, protože lidé v poslední době nevědí, co si mají myslet.
J: Rád pomůžu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/03/j-of-the-alliance-good-bad-politicians/

Zpět