2356 Vyšší já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2022-04-02

Repost od Kryona z roku 2014
Vaši předkové a zejména vy se zde nyní díváte na Kvantovou událost ve vývoji lidstva, která následuje po konci 26 000 let dlouhého cyklu. Proč se biologie chová tak, jak se chová, čím to je, všechny tyto věci budou odhaleny jedním vynálezem. Bude to jako nové rádio budoucnosti. Bude to odhalení toho, že konečně budeme moci měřit a konečně uvidíme kvantovou energii. Nacházíte se v Božském ženském věku, to je život, na kterém záleží. Láska, léčení a soucit, to je nová dokončená planeta. Vynálezy jsou dodávány prostřednictvím vědomí ve správný čas na Planetu. DNA se mění a je jiná. Chemie je jiná než před 1000 lety. Vyvíjíte se a chemie to dokáže. Savanti (bytosti s velkou učeností) jsou děti, které se rodí bez struktury, říkáte jim autisté. Řeknu vám, že v jejich mozku byla odstraněna struktura třetí dimenze. Jsou to maximálně kvantoví jedinci, v trojrozměrné struktuře reagují velmi špatně a nedostatečně.

Někteří z nich ani nechtějí skládat slova dohromady, protože nerozumějí jednomu slovu za druhým. Chci vám to říci, drazí, že je to divoch, a to je to, co byste nazvali Matkou přírodou, a my nazýváme Gaiou a Duchem, kteří společně testují vodu toho, co je další Kvantová lidská bytost - vy byste si mysleli, že je to problém, no, může to být, drazí, pro rodiče, kteří je zde mají, ale chci, abyste se na ně podívali jinak a věděli, co tam je a co se děje. Duch už testuje vodu s vyvinutou DNA. Jak daleko může zajít, než ji zatlačí zpět a vytvoří novou Lidskou bytost méně strukturovanou, která bude myslet konceptuálně (abstraktní myšlenka) a pak kvantově, to už se blíží.ʺ

1. dubna 2022. Mike Quinsey.
Ve válce na Ukrajině pravděpodobně převládne zdravý rozum a jako obvykle dojde k velkému krveprolití a masakru a mnoho karmy bylo očištěno. Nedělejte si s takovými výsledky starosti, protože prakticky všechny zúčastněné duše si byly dobře vědomy svého životního plánu a souhlasily s ním ještě před inkarnací. Jeho vyjasněním se vyvinou více, než by se jinak vyvinuly. Zkušenost je mistrem těchto lekcí a zjistilo se, že je to nejlepší způsob, jak se z nich poučit. Jsou to drsné zkušenosti, ale nezbytné k dosažení výsledků.

Duše, které zažily negativitu na vlastní kůži, však na získané lekce nikdy nezapomenou a je to pro ně zdaleka nejrychlejší způsob, jak se vyvinout. Za to, že čelí své karmě a pozitivní reakcí na její následky ji napravují, se jim dostává laskavého a láskyplného zacházení. S karmou není spojena žádná hanba, je to prostě způsob, jak vynést na povrch slabosti duše, když je schopna čelit následkům a napravit věci. Takové zkušenosti často činí záměr duše mnohem silnějším. Celý život jste čelili výzvám a zkouškám a bylo by překvapivé, kdybyste díky nim nezískali silnější vůli.

Skutečnost, že byste svůj životní plán před inkarnací na Zemi prodiskutovali a přijali, znamená, že se od vás neočekává, že byste jím byli ohromeni. Kromě toho jsou vám vaši Průvodci vždy po ruce, aby vám v rámci určitých omezení, vyplývajících z vašich svobodných rozhodnutí, pomohli. Také na vás není vyvíjen žádný tlak, abyste dělali více, než se cítíte schopni zvládnout. Vždy existuje nějaký životní plán, který však lze v případě potřeby upravit nebo dokonce změnit. Nikdo nemá větší radost než vaši Průvodci, pokud si vyčistíte karmu, protože se nejedná o trest, ale o velmi dobře vyzkoušený a spravedlivý systém, který vám poskytne potřebné zkušenosti.

Často se karma týká i vašich přátel nebo rodiny a můžete spolupracovat, abyste byli při jejím očišťování úspěšní. Pokud jde o karmu, existuje mnoho permutací a vaši Průvodci vás ovlivní tak, abyste dosáhli nejlepšího výsledku. Nezapomeňte také, že může dojít ke zkoušce, abyste zjistili, zda jste se poučili, a buďte si jisti, že pokud ano, nebudete jim muset znovu čelit. Naštěstí podobné přitahuje podobné, a jak budete postupovat, získáte nové přátele, kteří budou s největší pravděpodobností na vaší úrovni. Někteří se ptají, zda existuje dobrá karma, a samozřejmě že ano, a jak si ji zasloužíte, tak si budete užívat odměny.

Máte přísloví, že ptáci jednoho druhu se slétají, a to platí i pro lidi, protože vás přitahují duše s podobnou energií, jakou máte vy. Pokud však jde o duši, která má být vaším partnerem, můžete být protiklady, protože volba již byla učiněna a částečně to mohlo záviset na vaší karmě. Dokonce i vaši budoucí rodiče jsou pro vás vybráni, protože ve většině případů jsou velmi důležitou součástí vašeho života, která pomáhá formovat váš charakter. Opět se může jednat o situaci ʺkola v koleʺ, kdy jsou i vaši rodiče součástí vašeho životního plánu. Dát takhle dohromady lidi, kteří spolu nemohou vycházet, ale přesto je pojí karmické vazby, to může být jistě komplikované.

Ať už jsou vaše okolnosti jakékoliv, součástí výzvy je překonat vaše rozdíly, což může znamenat, že bude třeba se naučit některé tvrdé lekce. Berte je všechny vážně, a čím těžší to budete mít, tím více získáte, pokud se vám to podaří. V důsledku toho si možná uvědomíte, že vaši Průvodci hrají velmi důležitou roli a udělají vše pro to, aby vás udrželi u vašeho životního plánu. Poznejte je jako dobré přátele, kterými jsou, a vyslovujte jim své myšlenky a berte na vědomí jejich přítomnost.

Překročili jste mezník roku 2012 a od té doby nepochybně uděláte velký pokrok a ve skutečnosti byste měli být na dobré cestě k dokončení v této nižší vibraci. Jste na cestě na úroveň, kde necháte všechnu negativitu za sebou a už nikdy nebudete muset procházet takovými zkušenostmi. Říkáme: ʺVýborně!ʺ Pokračujte v dobré práci a brzy bude všechno jako na drátkách.

Zanechávám vám lásku a požehnání a ať Světlo rozjasní vaše dny a cestu k dokončení. Toto poselství přichází skrze mé Vyšší Já, mé Boží Já a každá duše má stejné spojení s Bohem.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/02/mike-quinseys-higher-self-quantum-shifts/

Zpět