2350 Aktuální informace o energetice: výrazný skok vpřed David Alexander Lightfoot

[ Ezoterika ] 2022-04-01

Energetická aktualizace vzestupu: velké skoky vpřed, příznaky vzestupné chřipky, únava. Snažím se obnovit rovnováhu po spouštěčích, nastavuji silnější hranice proti rušivým a destruktivním lidem, abych se chránil. Páni, jaké velké události na Slunci zažíváme. Pro mě tyto poslední 3 týdny nebyly vůbec zábavné. Mnoho lidí a temných energií mě spouštělo, abych se postavil, bránil své energie a práva. Vím, že mnozí z vás to zažili také. Kdo říkal, že vzestup je snadný. Být předvojem vzestupu je role, kterou jsme si vybrali díky našim jedinečným božským znalostem a talentům, ale nikdo nám neřekl, že to bude tak obtížná cesta s tolika výzvami, které musíme překonat. Vzestup nelze předstírat a dojde k němu pouze u skutečných bojovníků světla, u těch, kteří se uzemní a ztělesní vyšší frekvence světla a božské lásky. Nikdy předtím jsme nezažili, že bychom museli uvolnit tolik hustých energií, starého programování ze všech našich těl, mentálních, fyzických, emocionálních i energetických. Pak je tu veškerý odpor vnějšího světa, lidé, kteří nechtějí změnit své 3D ovládající a zneužívající způsoby, snaží se nás odvést od vývoje a vzestupu tím, že nám nadále vnucují a promítají svůj falešný svět. Na osobní úrovni jsem měla mnoho nízkovibračních lidí jak z místa, kde žiji, tak z falešného duchovního světa, kteří se mě snažili rozptýlit a tlačili mě k nastavení silnějších hranic. Spoustu tzv. přátel z FB jsem musel propustit, kteří nejsou skuteční. Musíme více rozlišovat, s kým se spojujeme, zejména tam, kde žijeme, pracujeme a na internetu a sociálních sítích. Stát se celistvějším a plně zplnomocněným a nezajímat se o nic, co si o nás lidé myslí nebo říkají, není snadné pro lidi, kteří mají velké srdce, pro ty, kteří se starají a jsou empatičtí stejně jako já, nicméně musíme, protože jsme den ode dne citlivější. Jednoduše se už nemůžeme zaplétat nebo být připoutáni k lidem, místům nebo situacím, které vyčerpávají naši energii a stahují nás dolů. Stále však existuje důležitá role, kterou hrajeme, abychom tyto temné a husté energie pomohli přetransformovat ve světlo a lásku. Musíme mít na paměti, že jsme přesně tam, kde máme být, abychom vytvořili potřebnou změnu ve světě. Pokračujeme v budování světelné sítě po celém světě a uzemňujeme se v nových vyšších frekvencích světla a lásky, abychom pomohli povznést planetu. Všichni se musíme uzemnit a ještě více zakořenit v nové Zemi, pokud chceme pokračovat v této cestě vzestupu. Vše se rychle mění a péči o sebe a lásku k sobě musíme držet vysoko. Propusťte lidi, kteří ve vás nevěří, nemají vás rádi nebo vás nepodporují. Držte se od nich co nejdále. Ani se neobtěžujte spojovat nebo mluvit s lidmi, kteří stále uvízli ve 3D matrixu nebo uvízli ve starých přesvědčeních. Nemusíte nikomu nic dokazovat. Nenechte se vtáhnout do žádných podivných dramatických situací nebo bitev, už nemusíme vést žádné války, stačí být pozorovatelem a držet lásku a světlo, aby nás ostatní následovali.

Není naší úlohou přesvědčovat lidi, aby si vybrali náš způsob života. Na planetě je více než dost pokročilých probuzených duší, které jsou aktivní online s několika úžasnými FB skupinami, s nimiž se můžeme spojit a společně držet božskou lásku vysoko. Mějte na paměti, že na duchovní cestě je stále mnoho falešných lidí, kteří o sobě tvrdí, že jsou pracovníky světla na cestě vzestupu, ale nejsou jimi, včetně známých duchovních vůdců, kteří mají skryté cíle, jsou sobci a materialisté. Nejsou spojeni s božstvím. Jsou zaseknutí v egu a slouží pouze sobě, a ne druhým. Tento týden se mnoho členů mé drahé rodiny z kmene duší osvobodilo od facebookové skupiny nazvané Božský tým, kterou vedli falešní duchovní vůdci a ovládající lidé. Skupinu, kterou jsem opustil už dávno, ale jsem rád, že nyní i oni pro sebe objevili skutečnou pravdu a odhalili falešné. Nyní svobodně budují novou skupinu, které jsem také součástí, skupinu založenou na láskyplném a podpůrném spolutvoření a všichni máme hlas. Nepotřebujete žádný vnější zdroj, který by vám říkal, co je pro vás správné, přijímejte jen informace, které s vámi rezonují, které cítíte jako pravdivé, upřímné, láskyplné a podporující. Prosím, myslete sami za sebe, ciťte sami za sebe, jen vy víte, co je pro vás nejlepší v jakémkoli vztahu k lidem, dokonce i v milostných vztazích. Buďte autentičtí, buďte sami sebou, neskrývejte, kdo jste, kráčejte hrdě, stůjte vzpřímeně a neberte si žádné kecy od druhých, kteří vás nemilují a nepodporují. I když se nám někdy nechce. Jen se držte, nejste sami, po této cestě kráčíme společně s mnohými a podle božského plánu dojdeme tam, kam potřebujeme. Děláte úžasnou práci, my děláme úžasnou práci, takže si zachovejte víru , ano, není snadné vypořádat se se všemi podivnými pocity, emocemi a spouštěči, ale jsme tlačeni k tomu, abychom nechali jít vše, co nám už neslouží. Dávejte si solné koupele, buďte v přírodě, udělejte si čas na sebe, nedívejte se na televizi, dejte si pauzu od sociálních médií, vraťte se ke svému srdci, přestaňte přemýšlet a spojte se se svým vyšším já.
Nechte svou minulost v minulosti.

Ps. Sám tolik nepíšu, potřebuji čas, abych zvládl všechny změny , energie, jsem teď velmi unavený v dobrém slova smyslu. Sdílím příspěvky, které rezonují, věřím, že jsou užitečné pro nás všechny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/01/energy-update-major-jumps-forward/

Zpět