2332 Přelet nad Ukrajinou Cosmic agency

[ UFO ] 2022-03-19

Swaruu X (Athéna) - Robert
Q: Napadla mě dnes neodbytná myšlenka... jako by Ukrajinci využívali civilní obyvatelstvo proti jeho vůli.

A: Ano, to je pravda. Dezinformace západních médií jsou na Ukrajině monumentální. V podstatě nic z toho, co říkají, není pravda. Prolétala jsem na touto oblastí 3 dny po sobě. Vidím, že oblast kolem Ukrajiny nad Polskem je plná hlavně techniky NATO. Tanky, obrněná vozidla a tolik letadel, že to vypadá jako vosí hnízdo, ale nikdo nesmí překročit hranice, ani stanout před vojenským soudem. Tolik západních stíhaček mi usnadňuje práci, pletou se mezi sebou a ani nevědí, kdo je kdo ve vzduchu, tolik zmatku.

Viděla jsem spoustu protiletadlové munice, SAM YM270 MLRS, což jsou obrněná vozidla, která vypouštějí shluky raket k likvidaci celé oblasti. V Černém moři se nacházejí lodě US NAVY a Royal Navy. Nejméně 6 ponorek. V Baltském moři je pouze jedna ponorka, z Hamptonu. Ale ponorka je stíhací, ne nosič raket, ačkoli nese Tomahawk. Může zasáhnout obyvatelstvo ve vnitrozemí. Třída Los Angeles II.Na ruskou stranu z atmosféry nevidím. Na rozdíl od mé poslední zprávy, že ve vzduchu nejsou žádná letadla, se Rusové také rojí. Mluvím o tisících letadel na obou stranách. Už došlo k několika případům, kdy se téměř srazily. Včetně mě, když jsem letěla nízko, těsně jsem minula startující T-6 Texan II.

Q: Natočila jsi to všechno, aby to Toleka viděla?

A: Ano, a bylo to na kameře Gun Cam. Bylo to ale velmi znepokojivé, protože jsme se míjeli prakticky 2 až 3 metry od sebe. Ocas Texanu II přeletěl přes mé zadní stabilizátory. Hora mě oslepovala, oba jsme byli ve výšce asi 90 metrů. Letěl způsobem, který byl nevhodný pro dané místo a výšku, já jsem byla v poloze pro přiblížení, na své trati ILS podle přístrojů.

Q: To znamená, že přivádějí nezkušené piloty, aby se stali potravou pro děla.

A: Ano, a o to mi jde. Přivedli všechny. Zejména zelenáče. Když se například podíváte na internet, zjistíte, že T-6A Texan II je hlavním výcvikovým letounem USAF. Co dělá v Polsku?
To, co se tam děje, je sud střelného prachu, který čeká na výbuch. Cokoli a mohou za to Rusové, nejhorší doba, jakou jsem kdy viděla.

Nyní druhá část. Tohle už nehlásíme, protože na Ukrajinu nevidím, protože tam nemůžu létat. Dozvídáme se to jinými metodami.
Nejsou vidět boje tak, jak vám říkají ve zprávách. Ani jeden. Vidíme ruské pozice na klíčových místech, jako jsou jaderné elektrárny a mosty, a také obsazená letiště a vojenské základny. Jako by Rusko už téměř zcela ovládlo Ukrajinu. TÉMĚŘ.

Jsou vidět uprchlíci ve velkém počtu. Kráčí směrem k hranicím s Ruskem, Polskem a Rumunskem. Tisíce a tisíce lidí nesou, co mohou. Scenérie srovnatelné s druhou světovou válkou. Mnoho zničených a hořících vesnic a měst. Vypadá to jako žhářské útoky. Vypadá to, že na lidi útočí ukrajinská armáda. Jak Robert předpokládal. Západ prosazuje absurdní příběh. Zcela falešné zprávy. Vypadá to, že útočí na ukrajinské civilisty a pro jistotu je nutí myslet si, že na ně útočí Rusové. Na hranicích a v některých uprchlických formacích nebo konvojích však byla spatřena ruská kolová obrněná vozidla, která doprovázela lidi.

Co se zde říká, vojenští analytici z Tajgety, Dhor Kaal´elu a hlavně Chily, že prosazují narativ o ʺhrdinechʺ ukrajinské armády a ukrajinského letectva a obyčejných lidech, kteří zůstali bojovat proti ruské invazi..., aby nejen manipulovali vnímání Západu proti Rusku, ale také aby povzbudili samotný ukrajinský lid k boji, a tím využili jeho odvahy a lidského rozmachu.

Q: Takže se bojí, že civilní obyvatelstvo na Západě uvidí, že všechna ta zvěrstva páchají žoldnéřská komanda, která jsou jistě i z USA.

A: Ano. Nemůžeme říci, zda jsou to ʺžoldáciʺ jako takoví (placená armáda), ani si nemohu být jistá, že uvnitř jsou speciální jednotky USA nebo NATO, které páchají zvěrstva, ale protože vím, jak fungují, a na základě toho, co nám ukázala historie, jsem přesvědčena, že Ukrajina je prolezlá americkými vojáky (speciální jednotky, Delta Force, Navy Seals, Marine Pathfinders atd.). A spíše než o žoldáky se jedná o samotnou ukrajinskou armádu pracující pro Západ.

Gosia: Jedné věci nerozumím. Říkal jsi, že jsi neviděla boje, ale na druhou stranu je všechno zničené, hoří a lidé utíkají. Jak je to možné bez nějaké formy boje?

A: Nemyslíme si, že je to boj, většinou je to jen příchod armády, ať už je to cokoli, odvádění lidí a následné zapalování domů. Také velké poškození minomety, to také sedí. Mohou také přijít do již evakuovaných vesnic a zničit je.

CIC mi chvíli před rozhovorem oznámilo, že nemohou najít jediný skutečný záznam z kamer typu Gun Cam, který by ukazoval boj mezi ruskými a ukrajinskými silami.
Existují například záběry ruského obrněného vozidla typu BMP APC pomalovaného písmenem Z, jak ho mají Rusové na Ukrajině, které ničí a pálí. Ukázalo se, že tento typ BMP ruská armáda nepoužívá již od 80. let. Je to fraška. Takže ano, vidíme, že mezi Rusy a Ukrajinci se bojovalo, muselo se bojovat, ale protože Rusové dominovali, nejsou žádné takové záběry.
Vidíme tedy, že Rusové přišli, ovládli téměř vše a Západ prosazuje jiný narativ.

Q: Co se může stát s ukrajinským prezidentem? Vypadá to, že se dohodli.

A: Zde podle mého názoru vstupuje do hry větší plán Kabaly, která ovládá obě strany.
Věříme, že na obou stranách došlo ke krvavým bojům a obětem na životech, ale ne tak, jak nám to podsouvají masmédia. Také mi sdělil, že CIC plánuje, že YouTube v Rusku přestane v nejbližší době fungovat. Nevím, jestli je to pravda nebo ne, ale nepřekvapuje mě to.

Gosia: Jak to tedy s tou válkou doopravdy je? Vyhrává Rusko nebo ne? Co se podle vás může stát?

A: Z úrovně ulice - Rusko vítězí, a to drtivě. Západní masmédia to nikdy neřeknou. To, zda vítězí, však nezávisí na tom, zda mají lepší strategii, technologii nebo výzbroj. Záleží na tom, co chtějí kontroloři. Pokud se tak rozhodnou, může Rusko zítra válku prohrát a ospravedlní to stejnými nesmysly, které proti němu zveřejňují.

Gosia: Co myslíš, že by mohli chtít? Aby se válka rozšířila? Způsobit potíže po celém světě.

A: Záleží jen na plánu Cabal, která ovládá obě strany. Ano, je možné uspořádat velkou akci pod falešnou vlajkou ve stylu Tonkinského zálivu (Vietnam) a zahájit válku NATO proti Rusku. Protože pro to vidím vše, co je potřeba. Všichni na svých pozicích. Jestli se to stane, nebo ne, na to nemám odpověď. Pokud se zamyslíme nad postupy civilizačního znovusjednocení, byla by dobrou volbou válka mezi NATO a Ruskem. To by vedlo ke zhroucení ekonomiky, motivovalo lidi k boji a tvrdé práci a k přijetí nových utlačovatelských norem. Ale stalo by se, že by přišli všichni, dokonce i Uruguayci.

Q: Dobré krytí vedlejších účinků vakcín.

A: Ano, také přesně. Že by to bylo kvůli ruským chemickým zbraním nebo radiaci, to vidím jako možný narativ, to ano. Už nevidím, že by někdo padl mrtvý kvůli vakcínám, protože se o tom už ani v konspiračních médiích nepíše. A to je velmi nebezpečné.

Q: Co se stane, až Rusko obsadí Kyjev? Myslím, že už jsou obklíčeni.

A: Rusko podle mých zpráv už Kyjev obsadilo, možná jsou tam ještě místa odporu, izolovaná, protože Kyjev je velký.
Ukrajinská armáda neměla proti Rusku šanci, tak šla proti civilnímu obyvatelstvu, aby zvěrstva označila za ruské (false flag) a získala větší podporu Západu. Cílem Cabal je démonizovat Rusko, a to už léta, studenou válku nepočítaje. Tím se vytvoří dvě silné strany pro kontrolu populace.

Q: Co parlament?

A: Přímo k tomu nemám žádné údaje. Mám na mysli vojenské pozice přinejmenším v okolí a uvnitř většiny Kyjeva. Tento detail nemám k dispozici.

Q: A tento podvrh: ʺRuští astronauti se v ukrajinských barvách nalodili na mezinárodní staniciʺ. Pokud tam nikdo není?

A: Všechno je zmanipulované. ISS není to, co říkají, že je. Záběry jsou studiové se zeleným plátnem nebo pod vodou. Nejsou pravda. O tom, co se děje na ISS, se veřejnost nedozví.
Jediné, co je na ISS skutečné, že občas přenáší na Zemi skutečné záběry z dálkových kamer, jen občas, ne všechny, protože většina z nich jsou opakované záběry ze samotné ISS. Občas se stane, že je to skutečné, ale ne živé, nejdřív to projde cenzurou a pak se to přenáší. Nikdy reálně. Víme to, protože z Toleky vidíme mraky a místa jako z ISS a ty se neshodují.

Gosia: Jedna otázka, která se vrací k samotné Ukrajině. Falešné vlajky, které na Ukrajině vytvářejí Ukrajinci... dělají to podle vás Ukrajinci placení Západem, nebo sami Ukrajinci, kteří se snaží být viděni jako oběti, aby získali větší podporu Západu, jak jste řekli? Nebo obojí?

A: Obojí. Děje se to, a to je to, co vidíme, že vyhání lidi z Ukrajiny, civilisty. Nepochybuji o tom, že k ruským zvěrstvům docházelo, k těm dochází vždy, ale důkazy, které máme nyní k dispozici, ukazují na to, že zvěrstva a ničení páchají tytéž ukrajinské armády a žoldáci a infiltrátoři amerických speciálních jednotek.

Q: Mohl by tedy být ukrajinský prezident oficiálně obviněn Ruskem z válečných zločinů?

A: Z úrovně ulice rozhodně ANO. To také vysvětluje cenzuru médií a všeho, co přichází z Ruska.

Q: A k čemu je vypalování všech domů?

A: Vytvořit uprchlíky, vyvolat odpor vůči Rusku, obvinit Rusko z válečných zvěrstev, z útoků na civilisty, a tím získat podporu západního obyvatelstva a vlád (na úrovni ulice). Rozšířená úroveň, vytvořit destrukci a utrpení mezi ukrajinským lidem, což je klíčové.

Gosia: Matias mi vyprávěl, jak se lidé, jeho rodina tady ve Finsku, bojí. Myslí si, že musí připravovat jídlo a podobně. Sama jsem viděla, jak se lidé ve finských skupinách na FB baví o tom, kde jsou umístěny bunkry, aby se mohli schovat. Co by se dalo říci lidem na této úrovni? Existuje podle vás možnost, že se válka rozšíří do dalších zemí, jako je například Finsko?

A: Pokud se rozšíří do celého světa. Pokud začnou bojovat NATO proti Rusku, pak ano. Finsko by bylo uprostřed. Mezi ruskými základnami na Kole a základnami NATO v Norsku. Přesný program nemáme. Ale nevypadá to dobře. Přesto se s tím nedá moc dělat, ale pokud se na to mohou připravit, neuškodí to. Nechci však vyvolávat paniku.

Gosia: Matias se mě také ptá na PDF dokument Agenda 2030. Ptá se, zda s tím má tato válka něco společného a zda i tento dokument má něco společného se skutečnými plány Cabal?

A: Ano. Je součástí Agendy 2021, nyní depopulace 2030. V tom dokumentu, o kterém vím, se toho hodně píše a oni jsou povinni lidem říct, co udělají, aby vina padla na ně. Neznamená to však, že se věci budou dít přesně tak, jak je v tomto dokumentu uvedeno. Obsahuje však prvky, které vnímáme jako skutečné. Je to velmi vážné varování. Nemůžeme však vědět, s jakou jistotou to udělají a jak. Nevíme, co přijde. Ale nelekejte se, zatím nevíme co.
Také absence vojenské přítomnosti v Pobaltí nám ukazuje, že zde není příliš mnoho akcí, což mě zaráží, protože na Kole jsou ruské základny. V Norsku a Severním moři však probíhá velká aktivita, především ze strany britského královského námořnictva.

Gosia: Jak může Západ prosazovat narativ, který je tak protichůdný tomu, co se děje, když všichni tito lidé, kterých jsou tisíce a kteří odtamtud přicházejí, mohou nyní říci pravdu o tom, co se skutečně děje? Mám na mysli civilní uprchlíky. Ledaže by z nějakého důvodu i oni, přestože byli uvnitř, byli zmanipulováni a nedokážou rozlišit, kdo je kdo nebo tak něco. Ale pochybuji o tom. Jak to vysvětlíme?

A: V případě uprchlíků ukazovali, že to byli Rusové, kdo jim dělal zvěrstva, zatímco s velkou pravděpodobností to byli Ukrajinci nebo žoldáci vydávající se za Rusy, aby je obvinili. Uprchlíci pak půjdou a řeknou, že to byli Rusové.
Neviděla jsem jediný rozhovor s uprchlíky, pokud nějaký existuje, mohl by být zinscenovaný, tj. ti, s nimiž je rozhovor veden, nejsou uprchlíci, ale placení krizoví herci. Pokud to vyjde v masmédiích, nemůžete věřit ničemu, nikdy už neříkají pravdu.

Poznámka na závěr
V současné době je nejklidnějším místem v Latinské Americe, co se týče agendy, Mexiko. Daleko od drogové zóny a vlivu USA je mexický venkov, tedy Chiapas, Oaxaca, Veracruz, Campeche.
Mám na mysli pouze otázky související s agendou Covid. Mexiko totiž sužují problémy s obchodem s drogami, mafií a korupcí. Nicméně i tak je třeba vidět, že z hlediska agendy Covid to není tak špatné. Zítřek je zatím nejistý, protože mají s Mexikem velmi silné plány, mimo jiné ho zničit ʺbalkanizacíʺ nebo rozdrobením na menší nezávislé státy. Nemám žádné zprávy z Peru, Bolívie nebo Venezuely. Takže na tom mohou být lépe nebo hůře, ale to zatím nevím.

Mám pocit, že Mexičané se bránili, ale ne tím, že se probudili, ne tím, že pochodovali, ale jejich vlastní vnitřní neorganizovaností a nevědomostí. Při vší úctě k mexickému lidu. Je pro ně velmi obtížné zavést opatření jako v zemích prvního světa, záleží však v které části. Mexiko je totiž velmi velké.

Další věcí ku prospěchu je, že Mexiko obklopuje ʺoko Gaiiʺ jako hlavní energetický bod, něco jako ʺšišinkaʺ Země (Mexický záliv). Je plné mystiků, šamanů a velmi vyspělých lidí se silnými paranormálními jevy. To, co tito lidé cítí a co dělají, se šíří po ley liniích do celého světa. V porovnání s Ukrajinci, kteří také sedí na velmi velkém energetickém uzlu.

Myslím, že sami Mexičané by uznali, že právě chaos, ve kterém žijí, tolik chudoby, extrémní sociální třídy, to vše způsobuje, že je obtížné je řídit jako populaci. Vidím to jako příklad toho, že pasivní odpor škodí víc než otevřené demonstrace, s nimiž je Cabal připravena se vypořádat. Ať už se Mexiko brání proto, že prostě neposlouchají, nebo že jsou neorganizovaní, zkorumpovaní a nevzdělaní, výsledek je stejný: je obtížné je kontrolovat, protože nejsou uvnitř systému tak jako v jiných zemích. Mluvím o masovém obyvatelstvu, protože v Mexiku samozřejmě existují populace, skupiny a města zcela v matrixu. Obyvatelstvo je ale obecně většinou velmi chudé a nevzdělané.
(pozn. takže tady z toho udělat blázinec a neškrtnou si.. přestávám platit daně)

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/vuelo-de-athena-swaruu-informe-ucrania-y-mas

Zpět