9 VESMÍRNÝ RESET

[ Ezoterika ] 2019-10-24

Zdravím, chtěl bych sdílet informace z mého pohledu. Jsem KayRy.

Stvořitel, andělská hierarchie, galaktická konfederace světla zahrnující Plejády, Andromedu, Arkturus, Sírius, modré Variány, Venuši, Agartu a miliony dalších bytostí nejen z galaxie.. ti všichni pomáhají lidstvu a sobě navzájem v těchto časech velkých změn.

Jen několik hlavních důvodů, proč. V tomto okamžiku probíhá proces vesmírného resetu. Stvořitel vydechuje nové stvoření. Nové myšlenky, nové nápady, vysazuje nová semínka. Vzniknou nové vzory (blueprint) a začne mnoho nových cyklů.

Tady na Zemi, poprvé v historii vesmíru, dochází k fyzickému vzestupu, který je považován za úspěšný. Proto byl tento proces velmi postupný, ale s jistotou postupuje kupředu. Proto nyní máme pozornost a pomoc Vesmíru, protože jsme první, kdo kdy udělal něco podobného ? vzestoupil s fyzickými obaly. Tím nejen pozvedáme náš svět, ale co se zde děje, ovlivňuje celou galaxii i mimo ni. Ano, také pozvedáme vesmír, dalo by se říct. Dualita v extrémech, které byly dosud zde na Zemi zažity, už se nikde v galaxii nedovolí opakovat. Nyní se naše sluneční soustava a mnoho dalších hvězdných systémů přibližují ke středu galaxie.

Jednou přijde doba, kdy na Zemi budou pouze nejvyšší andělské bytosti, které budou ve službě Stvořiteli a zbytku galaxie. Země se přeměňuje, rozšiřuje, nesmírně vyvíjí, jak se stále více přibližuje ke středu galaxie. Jednoho dne bude naše vzácná matka nejen skvělým sluncem, ale bude korunou a Zlatou růží Galaxie. A než na Zemi sestoupí nejvyšší a nejčistší energie, bude "osobní hrací plochou" Stvořitele.

Zdroj: https://lovehaswon.org/the-universal-reset-2/

Zpět