889 Zpráva pro starseed Alexander Quinn

[ Ezoterika ] 2021-03-21

Máte představu o tom, jakou neuvěřitelnou práci všichni děláte v této těžké době? Tvé hvězdné rodiny jsou všude kolem vás a slaví to, co překonáváte a v čem se vyvíjíte! Změny, kterými všichni procházíte psychicky, fyzicky, kariérní změny, změny vztahů, změny stravy, probuzení je neuvěřitelné. Hvězdná semena se probouzíte tak rychle, že někteří z vás ani neví, jestli je den a noc! Srovnejte, kde jste za pouhých 6-12 měsíců!

Jsem stará duše ET. Byl jsem tu mnohokrát. Prošel jsem fází nechtění být tady, fází sebepohrdání, fází nedostatku důvěry. Ze všeho jsem vyšel. Vzpomínám si na noci, kdy jsem se díval na hvězdy a prosil je, aby mě odebrali, než jsem našel svoji cestu. Drahé staré duše, některým z vás připadá tento čas velkého přechodu tak obtížný. Je tu tolik změn a tolik z vás je unavených. Máte pocit, že jste splnili svou misi, máte toho dost a chcete prostě jít. Kdy bolest skončí? Byl jsem tam jednou. Toto jsou novinky, které mám. Velké informace se začínají lámat. TEĎ už vycházejí velké pravdy. Při maratonu se cítíte na konci unavení, protože to byl dlouhý běh. Chystáte se proběhnout cílovou čáru. Vesmír právě teď restrukturalizuje prvky vašeho života, abyste mohli být v lepší pozici než kdykoli předtím.

Transformujete se do nového člověka a léčíte svou vlastní identitu. Vím, že tolik z vás to v tuto chvíli bolí. Držte se pevně. Tentokrát je to nutné. Vše musí vyjít na povrch k propuštění.

http://www.st-germain.se/uppstigningsguiderna-via-angel-skog-28-mars-2021/

Průvodci vzestupem
Každý z vás má svůj vlastní tým průvodců vzestupem - tým pečlivě vybraný tak, aby odpovídal vaší aktuální vibrační frekvenci světla. Je také upgradován jako vy - dokončíte mise, získáte nové mise, nebo zvýšíte svou vibrační frekvenci na další úroveň. Jako by celá vaše bytost na Zemi vysílala vibrační signál s vaším jedinečným světlem směrem k vesmíru, kde je přijímána v našem vzestupném sídle ve vyšší dimenzi uvnitř takzvaného zimního trojúhelníku, Sirius, Betelgeuse (Orion) a Protycon. Toto vzestupné sídlo bylo pečlivě vybráno pro jeho umístění blízko Země, ale také proto, že Sirius je již dlouho vysokofrekvenčním sídlem pro vyšší znalosti a vzestup úrovní Země.
Orion je velmi nápomocný při uzemnění, ukotvení, vyvážení a kalibraci masivní energie světla, která se tvoří, když se všichni setkáme na takovém místě.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/03-021?utm_content=12405340

Zpět