879 Portál RaJames

[ Ezoterika ] 2021-04-03

Portál 4.4 je uprostřed rovnodennosti a Beltane, což je 1. května. Jsme v silném proudu galaktické energie a Závoj je teď opravdu tenký. Duchovní dimenze jsou pro nás ve fyzickém světě mnohem přístupnější. Tyto energie fungují jako most do vyšších světů a dimenzí. Otevírá se spojení mezi duchovním světem a živými. Mnoho zpráv pochází přímo od našich duchovních průvodců a blízkých. Některé známky toho, že možná dostáváte duchovní zprávy:
- Elektrické závady. Duch může ovládat energii a elektřinu. Může to vypadat jako blikající světla, spálené žárovky, zhroucení televize nebo počítače, problémy s elektronikou nebo Wi-Fi.

- Duch je schopen manipulovat s přírodou. Zprávy přicházejí ve všech formách. Můžete vidět obrázky v oblacích, na obloze nebo ve hvězdách. Najdete předměty, jako jsou mince, peří nebo šišky. Můžete vidět květiny, které vám připomínají vašeho blízkého. Duha může být zvláštním znamením. Motýl. Můžete vidět ptáky. Říkají, že červenky se objevují, když je váš milovaný poblíž.

- Hudba, text. Můžete najít oblíbenou hudbu svých blízkých nebo hudbu, která vám je připomíná.
Můžete přijímat zprávy prostřednictvím textů. Můžete přijímat zprávy v mnoha formách. Různá slova mohou pocházet z různých míst. Možná jste v televizi slyšeli něco, co je zprávou pro vás. Můžete být přesměrováni do časopisů, knih nebo na Google a najít, co potřebujete.

- Cítíte ducha. Můžete na ně myslet nebo cítit jejich energie. Díky tomu můžete cítit teplo nebo dokonce chlad. Můžete mít husí kůži. Můžete cítit zvonění v uších nebo mravenčení v horní části hlavy.

- Můžete vidět různé energie. Někteří lidé cítí energie, stíny, duchy nebo koule. Cítíte změny v energii.

- Můžete slyšet hlasy nebo přijímat telepatické myšlenky nebo zprávy.Hodiny se mohou zastavit nebo se mohou zobrazit číselné kódy. Možná máte vize. Mohlo by to být obrázky nebo dokonce vzdálené prohlížení různých věcí. Můžete přijímat zprávy prostřednictvím svých snů. Věnujte pozornost všem snům, které si pamatujete. Naši blízcí nás nejsnáze navštěvují v různých astrálních rovinách. Můžete být odkázáni na psychika nebo médium. Zprávy jsou často channelovány.
https://www.sparksofdivinelighthealing.com/?fbclid=IwAR0fLBLkiB0lQBORptE863cx-bSwYPSpE04tigIbHDg15R_D3GuPWYQ0NI8

Zdroj: https://www.sparksofdivinelighthealing.com/

Zpět