868 Anubis Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-03-27

Jsem Anubis, bůh života, moje královna An-Ra mě sem posílá, abych doručil tuto zprávu. Nenechte se zmást, vaše historie mě vykresluje nesprávně jako Boha smrti, což není pravda. Od mé poslední zprávy už nějaká doba uběhla. Dnes bych se s vámi chtěl podělit o další informace.

Po úplném zveřejnění přistaneme. Dcera královny dorazí jako velvyslankyně se svou egyptskou flotilou, aby zahájila svou práci na pomoci lidstvu posunout se vpřed budováním nové prosperující, zdravé a radostné společnosti na Gaii, včetně pomoci zřídit Centra světla kolem světa. Poté, co budou Temní úplně odstraněni z vaší planety, plánujeme vám pomoci se spuštěním našich technologií, což urychlí váš postup jako civilizace. Mezitím stavím novou egyptskou flotilu, abych pomohl Galaktické federaci porazit Negativní kontrolory na matce Gaii. Je čas, aby odešli a už se nikdy nevrátili do této části Galaxie. Je jim zakázáno vstupovat do mnoha galaxií a vesmírů, protože přinášejí pouze zotročení, bídu a mučení všude, kam jdou.

Chci jen objasnit, že vytvářím novou kosmickou loď pouze pomocí svého vědomí. Naše lodě jsou živé bytosti a komunikujeme s nimi telepaticky. Pokaždé, když jsou vytvořeny nové lodě, jsou pokročilejší než ty předchozí. Jak již víte, podstata vašeho bytí se neustále vyvíjí, což vede ke zvýšení poznání, takže moje civilizace staví jedinečné a vysoce rozvinuté budovy, vesmírné lodě atd. Pomáháme a rozvíjíme národy, které jsou připraveny v jejich fázi vývoje. Kdysi dávno jsme s mojí královnou volně přistávaly na Matce Zemi. Postavili jsme pyramidy v Egyptě a měli jsme také pokročilejší verzi pyramid, kterou jsme použili k přistání našich vesmírných lodí nahoře a bezpečně se přenesli dovnitř pyramidy, aniž bychom byli napadeni. Pokusili jsme se učit vaše vědce, jak používat naši technologii. Bohužel jsme museli odejít, protože lidstvo bylo ovlivněno a začalo následovat Temnotu.

Nyní se lidstvo jako kolektivní vědomí vyvíjí a směřuje k vzestupu. Věříme, že jste nyní připraveni přijmout naši pomoc, protože budete žít novou existenci, aniž byste byli ovládáni a potlačováni těmi negativními. Můj pohled je zastrašující, aby odradil útočníky, kteří se nás neustále snaží napadnout. Jsme považováni za technologicky vyspělý galaktický národ, takže naše planety jsou žádoucí pro nepřátelské společnosti. Někteří z nich napadají nebo ničí jiná území, aby získali kontrolu, takže moje civilizace pokračuje ve vývoji nových technologií.

Pravděpodobně jste si všimli, že se časová akcelerace ve vašem světě pohybuje velmi rychle, aby pomohla lidstvu rychleji dosáhnout požadované úrovně vědomí, aby se urychlila transformace z 3D na 5D. Čas se bude i nadále pohybovat stále rychleji, protože je nutné urychlit klíčové události na Matce Terra Christa.

Královna An-Ra a já denně pozorujeme všechny věci, které se právě teď odehrávají kolem a na planetě Zemi. Nedávno jsme zachraňovali mnoho lidí z jiných planet a kolonií, které Temné síly používaly pro otrockou práci. Udržujeme je všechny na jedné planetě a necháváme je zotavovat se, protože většina z nich je ve velmi špatném zdravotním stavu. Byli nuceni pracovat v nelidských podmínkách. Jakmile se plně zotaví, přivedeme je zpět na Zemi poté, co dojde ke zveřejnění.

Mnoho věcí se odehrává globálně v zákulisí. Aliance nyní začíná dělat tu práci, která se měla udělat na prvním místě - všichni škodliví členové byli odstraněni nebo zatčeni díky úsilí Velké Rady královny An-Ra. Nyní se připravuje oficiální spuštění kvantového finančního systému. Nová republika také již nějakou dobu funguje s podporou armády. Všechno je na svém místě a nastaveno již jako váš nový finanční systém a vaše nová republika. Vše, co čeká na oficiální oznámení.

Zdroj: https://sananda.website/anubis-via-erena-velazquez-march-27th-2021/

Zpět