840 Nové pravdy Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2021-03-16

Sleduji Bouři již nějakou dobu. Nevyšlo to 3. listopadu 2020, 6. ledna 2021, ani 21. ledna. Slyšela jsem, že jel do Švýcarska, a slyšela jsem, že nejel. Pmyslím, že pracuje na pozadí. Chci jen poukázat na obrovské rozšíření úhlu pohledu, který mnoho lidí dělá. Věřím, že jen velmi málo z nás to skutečně interpretuje ze správné perspektivy. Někteří mají náboženskou perspektivu Boží války, někteří mají vojenskou - armáda udělá to a to. Někteří uvažují o boji dobra proti zlu a jiní uvažují o levici proti pravici. Všichni se soustředíme na to, co se děje v USA politicky a společensky. Díváme se na to jako na americký problém, ne globální, či exopolitický problém. Je to vlastně vesmírná záležitost. Na této planetě existují portály k tomu, co nazýváme Nebe, a snaží se je použít k odstranění Boha jako stvořitele tohoto vesmíru. Nic menšího než tato úroveň zla. A samozřejmě se bojuje o znovuzískání nebo udržení portálů pro Světlo.

Kde jsou v tom všem mimozemšťané? Ivo řekl, že v Bílém domě byl zřízen galaktický soud a lidé tam byli souzeni. Do jisté míry to potvrdila drakonická loď umístěna v Bílém domě ve stejném časovém rámci. Ano, někteří získali svobodu, bohužel. Jsem si jistý, že byli vyhození z planety, ale jsou svobodní. Právě teď probíhá akce na Zemi, do které jsme všichni zapojeni. Mnoho lidí předpovědělo rychlý návrat Trumpa a obnovení toho, co většina považuje za normální, ale stane se to?

Předpovídal někdo maskovaného herce v roli Bidena? Předpovídal někdo, jak se bude vyvíjet moribundus a že tolik lidí bude toužit po jehle, a teď velký počet úmrtí? Všichni si mysleli, že to všechno bude zastaveno, než to způsobí zmatek, ale vůbec tomu tak nebylo. Co se děje? Zažíváme Agendu 2030 přímo před námi. Vidíme to z první ruky. Předpokládal někdo, že v bude trvat déle než rok? Očekával někdo návrat doktora Jekyla a Billa Hyda, kteří se znovu a znovu objevují, aby prosadili agendu v a poté opět zmizeli? Čekal někdo, že se budou vynořovat znovu a znovu? Kde jsou ti dva? Kam šli? Pak je tu zvláštní zaměření pronásledování pouze jedné osoby a zdá se, že vše ostatní utichlo. Očekával někdo rezignaci stovek generálních ředitelů? Předpokládal někdo rezignaci papeže? A můj osobní favorit: Objevil se již JFK Jr? Pořád jsme zklamaní, a možná je to proto, že je ve skutečnosti mrtvý!

Zaměřili jsme se na jakékoli novinky, které můžeme získat zde na Zemi, ale mimozemšťané jsou stále kolem a pracují na pozadí. Nebo nejsou? Nyní, když se řeší negativní mimozemšťané, chystají se ti ze světla posílit. Anonymně, nebudete nutně vědět, o koho jde, i když jsem některé z nich vyhmátla. Nyní jsou také na Zemi. Proto jsou jejich lodě tak blízko. Protože jsou tady, jsou tu s námi.

Měl jsem telepatický rozhovor s členem Aliance. Nemám telepatické rozhovory s pozemšťany, takže samozřejmě není ze Země. Co můžeme očekávat v příštích několika měsících a kam to všechno směřuje?

Aštar
Ano, jsme na Zemi. Ve skutečnosti po vašich ulicích kráčí více ztělesněných PleSharonďanů, než byste čekali. Pracují ve vašich vládách, ve vašich agenturách, ve vašich radách, lobují za dobro a za změnu. Pracují také s přicházejícími energiemi, aby posílily změny probíhající na vaší planetě. Pracují na fyzické úrovni, a vždy na metafyzické úrovni.

Existují další, kteří navštěvují vaše vlády prostřednictvím svých lodí a mluví s vládními vůdci. Věděli jste, že všechny země na Zemi podepsaly zákony GESARA? I to děláme. Dali jsme ji vašim světovým vůdcům.

Raději bychom se tomu vyhnuli, ale v některých případech jsme se museli uchýlit k výhrůžkám vězením. Nikdy bychom neobtěžovali ani nešikanovali, ale jednoduše jsme si ujasnili, jaké jsou cíle našich návštěv, a pokud by se neplnily, našli bychom někoho jiného, kdo by jim dal oprávnění. Ve vašich vládách jsme měli hodně vlivu. Vůdci Iluminátů vědí, kdo jsme. Prostě jsme vešli a řekli: ʺJsme tady. Víte, že budoucnost této planety nezahrnuje vaše zlo, takže teď musíte udělat tohle.ʺ Pro vašeho prezidenta bylo snadné vstoupit a ukázat všechny důkazy, které měl o těchto takzvaných vůdcích, protože jsme mu vydláždili cestu.

Jsme pozemní síla. Bylo by hloupé vyloučit náš velkorysý příspěvek jen proto, že vám v něm chybí aspekt Boží ruky. Stále tolik lidí nerado mluví o mimozemšťanech, protože se bojí výsměchu. Zaměřují se na to, co dělají lidé na Zemi. S kým si myslíte, že pracuje? Jsme představitelé těch, kteří vrací Boha zpět na vaši planetu, jsme spojení s těmi několika tak dávno, kteří si přáli udělat na Zemi totéž. My z vesmíru jsme dozorci toho, co se právě teď děje na planetě Zemi. Odmítnutím našeho příspěvku k událostem chybí polovina příběhu. Vy jste ti, kdo se modlí - my jsme ti, kdo uskutečňují vaše modlitby! Tolik z vás stále dává svoji sílu temným, tolik, že byl nutný zásah.

Soustředit se na to, co se děje na úrovni země, na úrovni mentální, je nerovnováha, se kterou jste po celou dobu žili. Neberete v úvahu celou realitu. Vidíte pouze výsledky, ale veškerá práce, která je věnována na dosažení jakéhokoli výsledku, je ignorována. Pracuje se na mnoha univerzálních úrovních, fyzický výsledek, který vidíte, je jednoduše výsledek, o kterém musí hlasovat pozemšťané. Jak se rozhodnou reagovat na to, co vidí? Kde sladí svou frekvenci: vysoko nebo nízko? Jak se rozhodnou zobrazit vše, co se děje? Existuje mnoho z vás, kteří chápete kousky toho, co se stalo, aby se všechno ve fyzické rovině stalo, a někteří se na tom podíleli. Sharon například pracovala s malým týmem, aby vyčistila DUMB od negativních mimozemšťanů a pomohla obětem uniknout ze zajetí. Vymazání DUMB pokračovalo mnohem déle, než si uvědomujete. Jsou to desítky let.

Sharon: Je zajímavé, že Hitlerova dcera má zájem o znovuzvolení. Zjevně se jí v anketách nedaří. Lidi, musíte si uvědomit, že když se zvýší počet kandidátů, kteří nejsou ilumináti, a když se lidé probudí, budou voleni ti správní lidé.

Aštar: Přesně. Jste tu také pro práci. Není to na někom jiném, pouze vy na Zemi máte poslední slovo.

Sharon: Nedělej si starosti, když spustí naše televizní stanice, všichni se dostanou na palubu. Všichni budou předávat zprávy z naší stanice, protože to bude konečně celkový obraz. Jsem frustrovaná z neustálého zpoždění. Chci tu pravdu dostat ven. Myslím, že také hrajete ochrannou roli, protože tolik bílých klobouků ještě nebylo sraženo. Vím, že některým z nich vyhrožovali, přesto stále pokračují. Zastavili se takzvané ʺsebevraždyʺ, a bílé klobouky jsou schopné převzít DS a zůstat v bezpečí. Musí za tím být něco mimozemského, protože tento svět je mimozemský.
Co se mimochodem stalo s muži v černém? Chybí mi jejich návštěvy ve 4 ráno.

Aštar: Všichni jsou vzati z planety. Mluvíme k oběma stranám. Zařídili jsme, aby váš svět vyhovoval pro GESARA. Finanční systém Quantum nyní funguje souběžně se systémem Fiat, který se v určitém okamžiku zhroutí. Kdo si myslíš, že mu před pár týdny pomohl nespadnout? Vaše bílé klobouky pracují vedle nás. Některé jsou rovněž hvězdnými semínky a pracovníky světla a jsou si vědomi svého původu. Pracují s námi, protože jsme s nimi v kontaktu již dlouho.

Víš, že jsi chráněna loděmi a dalšími bezpečnostními zařízeními, která používáme. Neustále tě sledujeme, jsi vždy v bezpečí. Totéž děláme pro tyto bílé klobouky. Právě teď nemůžeme nikoho postrádat. Potřebujeme všechny na palubě. A to máme. Jsou v bezpečí. Bytosti Světla, které přišly na tuto Zemi, jsou zapojeny do toho, co se právě děje. Poradenství, ochrana, rozhodování o dohodách, varování před nesprávným jednáním, tolik z nich jsme varovali, co se s nimi stane, pokud budou nadále v souladu s DS. Teď obracejí. Vidíš to. Obracejí se ke Světlu. Proč? Je to náš vliv. Existuje mnoho lidí na Zemi, kteří měli mimozemské návštěvy a pokračují právě teď. Stejným způsobem, jakým jste ovládáni myslí, abyste věřili příběhu, můžeme my Světlí odstranit tuto kontrolu mysli, abyste se mohli probudit. Máme tendenci to dělat lokálně, abychom dosáhli lokalizovaných výsledků.

Sharon: Po státech? Proto existují výpadky? Protože v základnách vypnete elektřinu? A pak předáte své energie, abyste pomohli lidem probudit se v této oblasti?

Aštar: Například. Pozemšťan je bohužel v zásadě bezmocná apatická bytost, která se nechala ovládnout. To je způsobeno kontrolou mysli. Pocit, že nemůžete udělat nic, co by vám pomohlo, je tak převládající. Existovali lidé, se kterými jsme spolupracovali konkrétně, obvykle pracovníci světla, které jsme upravili, aby se posílili a jednali. Mimochodem, Phil Schneider byl jedním z nich. Zaplatil nejvyšší cenu za své činy, ale zapsal se do vašich psychik. Zahájil pohyb P. Řekl lidem, aby se postavili za sebe, a nakonec si lidé přišli poslechnout jeho přednášky, protože byli více vzhůru než průměr. Takto dosahujeme výsledků na fyzické úrovni. Naučená bezmocnost. Jednoho dne podrobněji vysvětlíme naši roli v tomto, ale vězte, že jsme zde ve velkém počtu a pomáháme zvrátit tendence planety Země. A ano, jedná se o univerzální problém.

Pokud jde o načasování událostí, nejprve se vše stane v nejlepším čase, aby se dosáhlo optimálních výsledků. Pokud jde o události, o kterých si myslíte, že se stanou, nedojde k tomu, jak očekáváte. Trump obnoví své předsednictví, ale ne tak, jak očekáváte. Důkazem toho je skutečnost, že k dnešnímu dni se jen málo stalo tak, jak jste očekávali. Důvod, proč vaše očekávání nejsou přesná, je ten, že nemáte celkový obraz, ani nemůžete. Říct něco lidem na Zemi znamená informovat nepřítele. Stále jste jejich součástí, protože vás mají pod kontrolou.

Nedošlo k žádnému nedostatku potravin, stannému právu, výpadkům internetu atd. Pouze v malých, lokalizovaných případech, a to bylo snadné vyřešit. Vezměte každý den, jak přichází, a děkujte za zázraky, které vidíte před sebou. Váš svět se mění, pro dobro.

Sharon: Měl jsem intuici. Řekla mi, že hlasování musí být ukradeno a Trump musí odejít, protože bez tohoto konfliktu, který by posílil naši mysl, bychom zůstali víceméně lhostejní k těm, kteří jsou u moci, a mnozí by i nadále akceptovali cokoli, co by rozhodli za ně. Trump odešel, aby se lidé rozhořčili, rozzlobili a dokonce zemřeli kvůli jejich rozhodnutím. Je to správné? Muselo jim to být ukázáno a bude se jim to ukazovat i nadále.

Aštar: Ano. Bylo to nezbytné. Celý proces mnohé vytrhne z jejich spánku a naučí je převzít zpět odpovědnost za svůj vlastní život. Přestanou pracovat pro vládu a začnou pracovat s vládou. Jak jsme vám řekli, vaše účast je v tomto vyžadována. To je důvod, proč se události neukazují tak, jak očekáváte. Ještě nejste plně zodpovědní a stále očekáváte, že se věci budou dělat za vás. Toto je vaše přechodné období.

Sharon: Děkuji vám za to. To pravděpodobně má na mysli generál a dáma od Krakena, když vyzívají: ʺZapojte se.ʺ To žádají od lidí, protože budoucí vlády budou vyžadovat, aby lidé byli aktivnější v rozhodování. Jedná se o opětovné zmocnění lidí. Nejde o záchranu. Nejde o to, že se z vás stane oběť. Nejde o to dělat věci za vás. Jde o to, abyste se znovu zmocnili. Jak se rozhodnete stát si za svým toho právě teď hodně určuje. Bůh se vám snaží říci: ʺPostavte se za sebe!ʺ

Aštar: Budou se odehrávat události, které budou vyžadovat vaši pozornost. Vybírejte moudře a nebojte se.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět