831 Testy PCR, Maitre - vysocí Šedí Cosmic agency

[ UFO ] 2021-02-23

2 naši Hashmallimové získali testy PCR ze Spojených států, kousek od Bostonu. Byla to rychlá operace. Když se sem dostaly, byly ošetřeny maximálním protiinfekčním a protiinvazním protokolem, testy zkoumali Alahi, Senetre a Eridania. Po analýze byly testy spáleny a poté rozloženy.
Potvrdili to, co jsme předpokládali a co se již sdílí online na místech, jako je Brighteon. Obsahují několik chemikálií určených k výtěru a konzervaci vzorků DNA (sběr DNA) a tucet různých nano technologických zařízení, vše velmi ošklivé. Zahrnují obousměrné komunikační čipy s plně geo-lokačním GPS a mikrovlnnou funkcí Wi-Fi. Je irelevantní, kde odebíráte vzorky. Implementace čipu o velikosti rýže pod kůži je jen odvádění pozornosti od skutečné agendy čipování. Čip o velikosti rýže je starodávná technologie ve srovnání s tím, co je v testu PCR.

Existuje další senzor, který ʺvaneʺ lidem z nosu, výsledek prochází přes spektrometr a poté projde přes počítačový algoritmus. Je to tak hloupé, až to bolí, ale nyní víme, že se jedná o ekvivalent covid-PCR zmanipulovaného hlasovacího zařízení, jaké se použilo v nedávných podvodných volbách v USA. Je to další stroj ʺDominionʺ na katalogizaci lidí podvodně a úplně fašistickým způsobem.

Pokud jde o nanočipy, v každém výtěru je minimálně 6 různých variant a polovina z nich je pohyblivá. Věříme, že jeden z nich je schopen migrovat hluboko do mozku a druhý je schopen vstoupit do sítnice a být schopen přenášet vše, co subjekt vidí. Všechny mají nano-mikrofony. Vše s pokročilým mikrovlnným rozhraním a elektrárnou napájející se z neuronální sítě. Ano - samotné tělo dodává elektrickou energii do zařízení.

Reagovali zde špatně na středně silné experimenty EMP, ale odolávali těm jednodušším. Cokoli blízko 900 W EMP je usmaží. Každý vysokonapěťový EMP je může usmažit, na YouTube jsou videa, jak je vyrobit. Potřebují však hodně energie, takže 9V baterie nebude stačit, 900 W a více.

Gosia: Jak by to všechno mohli vysílat? Kam?
Yazhi: Mřížka je dostatečně silná a je mnohem pokročilejší než to, co vám řeknou, zvládne zátěž, bez infrastruktury by to všechno nikdy nepoužili. Ve skutečnosti potřebují 5G nebo lepší, aby maximalizovali účinnost. Reagovali jednorázově, ale zkusit to vícekrát může být dobrý nápad, pokud je to možné. Aplikujte to na tělo. Tělo musí být uvnitř rozsahu EMP. A mimochodem, EMP není pro tělo moc dobré. A nenechte se zasáhnout elektrickým proudem.

Gosia: Proč potřebují vidět to, co vidí lidé? Většina lidí má normální život. Chcete-li špehovat několik nebezpečných, musí to implementovat u KAŽDÉHO?

Yazhi: Dělají to proto, že mohou. Boti jsou velmi malí. Jsou velké jako zrnko soli.

Gosia: Testy, které provádějí se slinami, jsou to také testy PCR? Jsou stejne?

Yazhi: Nemám informace o ostatních typech. Pouze tyčky. Ty jdou až do mozku. Virus je tak nakažlivý, že ho musíte mnohokrát otestovat, abyste jej našli, a potřebujete k tomu výtěr z mozku. Nemyslíte si, že vám bude stačit hlen? Přesto materiály použité k jejich výrobě jsou zcela lidské. Nebyly nalezeny žádné luxusní polymorfní materiály, pouze běžný hliník, titan, zlato a silikon.
Lidské tělo je biologickým oblekem pro nespočet ras, zjevně mnoho z nich má špatné úmysly.

Možní původci jsou Maitre - vysocí šedí. Většinou. Ale obecně jsou pro lidi příliš hluboko. Na lidské úrovni jsou ti, kdo to všechno dělají, jen oškliví parazitičtí lidé, jako je Bill Gates. Ano, jsou ovládaní mimozemšťany, ale z pohledu člověka není třeba věci příliš komplikovat.
Maitré rozhodně nejsou Federace. A jejich agendou je úplná kontrola a zotročení. Infiltrace za účelem využití.
Federace může za to, že s tím nic nedělala, ale už jsme to řekli!
Tato technologie vypadá, jako by pocházela z Maitre, ve srovnání se vzorky v našich databázích. Ale reptilianské regresivní rasy jsou jako vždy stejné, rozhodně na tom všem mají podíl.
Špičkové technologie inhibitorů a senzorů jsou v oblasti District of Columbia. Tato technologie je tedy nadlidská. Víme, že se tam děje něco, co není konvenční.
Varování: Cítíme mimozemskou invazi probíhající za zády samotné Federace. Možná to vědí, ale neříkají. ʺKrysuʺ jsme již cítili, protože jsme na nízké oběžné dráze Země, téměř pod orbitální. Proto nás nechtěli tak blízko.

Gosia: Proč neshromáždíte důkazy a nepředložíte je Federaci a dalším mimozemským rasám? Možná pak zareagují.

Yazhi: Zabýváme se tím, zatímco mluvíme. Děje se toho mnohem víc, než co se na první pohled zdá i těm nejvíce probuzeným. Všechno se scvrkává na invazi mimozemšťanů. Jediným zvratem je, že jsou velmi aktivní na povrchu. Nyní je to velmi zjevné. Věděli jsme o terraformování jaderných elektráren. Ovládání počasí, zakázaná místa, jako severní a jižní pól, podzemní základny. Už to roky křičíme.
Manipulace probíhá po staletí. Ne tak nebezpečným invazivním způsobem. Teď už se neskrývají, protože mají v úmyslu vyvraždit téměř veškerou populaci. Obzvlášť probuzené. Začínáte tedy vidět určité odtajnění důkazů a dokumentů. A jak jsme již dříve řekli, naše práce a práce ostatních, která probudila více lidí, ve skutečnosti pomohla spustit genocidu a reset. Protože příliš mnoho lidí ví, že něco není v pořádku, musí být odstraněni, než se stanou hrozbou pro systém. A protože samotný systém nefunguje, jak chtějí, musí ho sbalit, aby implementovali novější s mnohem větší kontrolou.

Dalším silným vodítkem je, že Reptiliáni více využívají ovládání mysli ke skrytému vykořisťování otroků, kteří si myslí, že jsou svobodní. Maitre je pro přímé otroctví skrze ohromnou moc, takže to velmi zavání Maitre!

Technologie senzorů a inhibitorů v oblasti stejnosměrného proudu je také přímým ukazatelem mimozemské aktivity v okrese Columbia. Využívá řadu frekvenčních disruptorů pokrývajících celou oblast elektromagnetismu ve všech známých frekvenčních rozsazích používaných plavidly Federace, jako je to, ve kterém sedím.

Gosia: Co je to technologie inhibitorů?
Yazhi: V zásadě se jedná o elektromagnetickou vysokoenergetickou bublinu určenou k oslepení hvězdných lodí na oběžné dráze při pohledu dolů pomocí senzorů, jako jsou ty, které máme. Je tedy zcela zřejmé, že pokud by vše, co se v DC odehrálo, bylo jen lidské, nemělo by zájem o oslepení hvězdných lodí Federace. Skutečnost, že tam nevidíme, je také odhalením.

Gosia: Jak to souvisí se správcem Saturn a dalším?

Yazhi: Vím, že to nějak přímo souvisí. Je to komplikované. Používají vícenásobnou účast a více vstupních bodů v biologických oblecích (lidé) a mimozemské rasy Federace.
Stále o tom přemýšlím. Pozoruji. Přemýšlím. Dosud jsme nevyvodili závěry. Možná by to změnilo dynamiku situace od planetárního nepořádku vytvořeného lidmi až po úplnou invazi.

Gosia: Berou stále ohledy na lidské vědomí? Bezdůvodně bychom nebyli napadeni invazí.

Yazhi: Absolutně. Maitre jsou velmi vojensky silní. Je čím dál častější vidět operace hvězdných lodí a manévry z povrchu. Rychle se to stupňuje. Videa UFO jsou prostě všude, nyní je jich nespočet a nejsou falešné. Padělky jsou nyní v menšině. Máme podezření, že o tom Federace věděla už dříve, že to je důvod, proč nás nechtěli tak blízko. Nemůžeme s jistotou vědět, že to jsou Maitre nebo co se děje. Takže neříkám, že jsou, ale všechna data naznačují, že jsou.

Gosia: Jsou Maitre typy plazů?

Yazhi: Ne, nejsou. Před mnoha lety byl Maitre výsledkem genetické modifikace provedené plazy na rostlinné druhy Gray. Naprosto jim chybí empatie a je známo, že jsou také proti plazům. Spolupracují a pak bojují. Jsou sekundární rasa. Mohou se reprodukovat pouze uměle, proto se jejich DNA nevrací do normálu.
Abyste vytvořili vše, co se děje, nepotřebujete k tomu ʺmimozemskouʺ technologii. K dosažení cíle stačí lidská úroveň Billa Gatese-Sorose. Pravděpodobně to pochází z lidštější úrovně. Plandemický podvod není zdaleka dokonalý. Navrhují ho lidé.
Nanoboty a chytrý prach při testování ukázaly, že byly vyrobeny z velmi lidských materiálů souběžně s úrovní lidské technologie na Zemi dnes. Zakázaná technologie, přísně tajné. Podle našich standardů jsou ti nanoboti a chytrý prach docela rudimentární. Čipy o velikosti rýže, o kterých říkají, že budou implantovány pod kůži, jsou velmi stará technologie a do médií jsou tlačeny pouze jako dezinformace, jsou daleko před tím. Jsou směšné. Ale lidé neznají nic lepšího, a tak si myslí, že jde o špičku. Ve skutečnosti je to má jen odvrátit od existence skutečných čipů, které jsou jak v testech PCR, tak ve vakcínách.

Gosia: Ale pořád to museli od někoho získat. Pochybuji, že si to vymysleli sami, ne? Cítím, že to musí pocházet od někoho mimo planety.

Yazhi: Ano, ale to v podstatě všechno. Dokonce i náušnice, knoflíky. Suchý zip je od ET. CD jsou od Ummitů.

Gosia: Není to v rozporu s přirozeným vývojem a prvním nařízením? Upřímně řečeno, jsem úplně ztracena v tom, jaká jsou pravidla.

Yazhi: Nejsi jediná. V dnešní době je to úplný nepořádek. Platí pouze v případě, že to federace chce, a ne v případě, kdy je to pro ně výhodné. Mějte také na paměti, že ne veškerá takzvaná ʺmimozemskáʺ technologie byla zavedena záměrně. Většina z nich byla odfiltrována pouze jako nápady přicházející z hvězdných semen vstupujících na Zemi s částečnou nebo plnou pamětí, nebo jen jako náznak, jako inspirace.

Například zde diskutujeme témata, která je třeba dát. Je to obousměrný kulturní vliv mezi hvězdnými rasami a lidmi. Mnozí by to viděli jako diskreditaci, ale to by byla prostá neznalost tvrdého a prostého faktu, který jsme se snažili sdělit od doby, kdy jsme s vámi začali pracovat: Tady je více lidstva . Hranice mezi tím, co je ʺmimozemskéʺ a ʺlidskéʺ, je velmi vágní, temná, pochybná, rozmazaná. Také výrazně přispívá k tomu, že dokazování naší existence je ještě těžší. Lidstvo jsou ve skutečnosti všechny lyřanské rasy a další.

Všechno, co existuje, přichází jako výsledek kolektivního projevu využívajícího kolektivní nevědomí, které můžeme nazvat Matrix, ze kterého to, čemu říkáme lidstvo na Zemi, vzniklo a bylo nazýváno ʺoddělenéʺ pouze proto, že jejich přirozeností byla poněkud izolovaná společnost na jedné planetě.

Ale i tak je to také temné, protože i standardní úrovně loutkových vlád, jako je Trump nebo Putin, mají přístup k existenci mimozemšťanů a dokonce s nimi občas mluví přímo. Omezení jsou tedy určena pouze pro jednoduché lidi. Z pohledu hry jsou skuteční ʺhráčiʺ, obyčejní lidé. Všechno ostatní, co existuje, je pouze rámcem jejich zkušeností, dalšími zkušenostmi.

Když se vrátíme k Maitré, mnoho věcí jim nelze přičíst, nenaznačují Maitré nebo jakýkoli jiný invazivní druh. Pokud ano, proč by vůbec měli zájem být v budově Capitolu? Myslím tím, že mohou mít bezpečnější a lepší instalace velení a řízení kdekoli jinde. Za tím oni nejsou.

Gosia: Jak víš, že to nemůže být jiný ET.

Yazhi: Může. To, co se děje, je však prozradí. Zjevné otroctví. Přímá genetická modifikace. Nulová empatie. Potřeba kreativní energie koncentrované strachem. To vše ukazuje na regresivní druh ʺtulpůʺ, jako je Maitré. Je to jako otisk prstu, který na ně ukazuje. Není to typické pro plazy, ti dávají přednost populaci s ovládanou myslí. Měkčí přístup k otroctví. Dobře vědí, že nakonec úplné otroctví vyústí v hroznou vzpouru.
Maitré chce ovládat a rozdělovat s využitím technologických zařízení ve svůj prospěch, např. inteligentní prach a nanočipy. Technologie, o které jsme zjistili, že dokáže nejen vidět a slyšet vše, co daný subjekt dělá, a přenášet to na web, ale také ovládat emoce, hormonální sekrece, reakce, vyvolávat strach, štěstí, činy nebo pasivitu.
Tyto čipy nalezené v testech PCR a také ve vakcínách mají schopnost promlouvat v lebce, syntetická telepatie. S jakýmkoli subjektem lze tedy libovolně hovořit a vést ho, třeba jako MK ultra, nebo ho jednoduše zbláznit. Nesčetné možnosti využití této technologie pro Cabal.
Tyto čipy by poskytly plnou kontrolu nad lidstvem, což by z nich udělalo kyborgy nebo biologické roboty. Lidé by si mysleli, že to, co dělají, je kvůli jejich vlastním myšlenkám, zatímco jim to vložili do mozku pomocí této technologie mikročipů a chytrého prachu. Nedokázali by se vzbouřit, a ještě by si mysleli, že rádi, přesvědčeni, že se tak rozhodli.

Gosia: Byl Maitré vždy kolem Země a využíval výhod lidí?

Yazhi: Je těžké určit, odkud dorazili na Zemi v lineárním čase, ale jsme si docela jisti, že docela nedávno. Něco okolo několika tisíc let, možná víc, ale ne moc.
Ale jak jsem řekla výše, tyto čipy vypadají velmi lidsky, dokonce základní. Navzdory tomu, co jsem řekla výše, pro nás jsou starodávné. Ukazují na lidskou ruku. Nebo nás někdo opravdu chytrý chce přimět, abychom si to mysleli.

Rýžové žetony jsou na běžné lidské úrovni. Každý o nich ví. Inteligentní prach a nano technologie jsou však přísně tajné, mimo rámec veřejného porozumění, přesto stále lidské, jen skryté před veřejností. Chytrý prach a nanoboti jsou pro nás starodávní, protože už nepotřebujeme nic fyzického, abychom mohli v těle něco dělat. Můžeme to všechno udělat pomocí frekvenční manipulace a projekce. To je nadlidská technologie.

Gosia: Proč by to neudělal i Maitre? Nemají tu technologii?

Yazhi: Nevidíme je jako technologicky zvlášť pokročilé. V podstatě jsou vyspělé jako malé Zeta Grays.
https://swaruu.org/transcripts/pcr-tests-maitre-tall-greys-yazhi-taygetan-pleiadian-communication

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět