824 Chybějící letadla a lodě - MALAYSIA 370 - Bermudský trojúhelník Cosmic agency

[ UFO ] 2021-02-26

Énéeka of Temmer - (Cristina, Estella)
Je nemožné vědět to na 100%. Ale nejjistější věcí je, že došlo k výboji reaktorů, pyramidového nulového bodu, který způsobil magnetickou anomálii v celé oblasti. Skutečnost, že tam je voda, také upřednostňuje elektromagnetismus vyplývajícího z toho, že se reaktory zbavují nebo vypouštějí nevyužitou energii. Dělají to jako opatření pro zachování systému. V určitém okamžiku přestanou pracovat a na daném místě bude vše v klidu. To znamená, že i nadále ukládají energie nulového bodu, a přichází okamžik, kdy je vydají ven do prostředí, jinak by se roztavil reaktor nebo vnitřní skladovací systémy.

Výboj prochází směrem k zemi pod pyramidami, jak je to ve všech, ale protože je vše ponořené, voda jako velký vodič prochází všude. To může vysvětlit, co se tam děje, energie, kterou vydají, je hodně.
Kvůli stejné dynamice změn, ke které dochází zde v časoprostoru, je nejbezpečnější říci, že jsou letadla stále na Zemi, ne venku.

Q: Mám tato zajímavá fakta:🛩✈️ 🛩 🛫 🛩🛬
5 letadel Avenger bylo nalezeno ponořených pod mořem, ale ne příliš hluboko, poblíž Baham. Poté se věřilo, že byl nalezen let 19. Ale protože bylo dno mělké, bylo poměrně snadné najít sériová čísla letadel, a neodpovídají sériovým číslům letů 19. Je to dalších 5 letadel. Americké námořnictvo však nesouhlasí se ztrátou dalších 5 letadel ve stejné oblasti.
Relativně nedávno, asi před 15 lety, bylo v bažinách centrální Floridy severně od Miami nalezeno dalších 5 letadel Avenger. Byly 2 - 3 metry hluboko, ale mezi komáry, rostlinami, vodním močálem, hady a krokodýly, což velmi ztěžuje výzkum. Přesto pořídili sériové číslo některých z 5 letadel a nebyla to sériová čísla z letu 19, byla to stejná sériová čísla jako u letadel, která jsou pod vodou na Bahamách. Stále chybí let 19, a letadla, která US NAVY neztratila, jsou nalezena dvakrát.

Énéeka of Temmer: Myslím, že letadla byla převedena z jedné časové osy na druhou. Mohou být dvakrát, pokud vezmete objekt (5 letadel) ze dvou časových os do jedné. Jinými slovy, existuje něco jako ʺtrychtýřʺ, který vede všechno k něčemu jinému.
To je dobře známé těm, kteří létají na vesmírných lodích pro manipulaci s časem, jako je Swaruú nebo Dhor. To znamená, že můžete jít do minulosti a unést člověka a odvést ho na konkrétní místo. Pak se vrátíte do minulosti, než tuto osobu unesete, a poté ji znovu unesete a vezmete ji na stejné místo, kam jste vzali první. Takže na stejném místě už jsou dva. Teoreticky to můžete udělat kolikrát chcete ... naplnit celý stadion, všichni skuteční, žádné klony.

Swaruu má celou historii, kdy se potkala, aby sdílela informace.

Q: Není známo, kdo dokázal vzít tato letadla na stejnou časovou osu?

Énéeka of Temmer: Není to známo, nebo si nejsem jistá, jestli je možné se dozvědět, zda je tam někdo poslal. Může to být jen anomálie způsobená super silným elektromagnetismem té oblasti v té době, způsobená depolarizací reaktorů. Protože čas není šipka, je to pouze energetický směr, který lze reprodukovat s frekvencí.

Q: Je telegram, který dostal bratr George Paonessa, skutečný?

Anéeka of Temmer: Ten případ nedává smysl. Ale bylo to skutečné. Jedná se tedy o dočasný uzel a nejsou zjevně tak neobvyklé. Ale nemám k tomu nic dalšího.
Pokud vidíme logickou časovou osu, jako normální letecká mise, je to jen přímá struna. Ale pak se tam něco stalo a na tuto časovou osu bylo umístěno 10 zničených letadel, která by neměla existovat. A současně chybí 6 dalších. Ačkoli má Mariner špatnou pověst jako letadlo, které hodně exploduje v plamenech, nenašlo se nic z tohoto letadla ani z dalších 5 (model Catalina byl spolehlivější). Ale v telegramu ʺpřesněʺ nezmizeli a zároveň zmizeli. Logika neexistuje, proto tomu říkám uzel.

Q: Yazhí nám řekla, že normálně elektromagnetický tok nestačí k přesunutí předmětu z místa, například z moře do pouště, že jej jen trochu změní svou polohu v čase. Znáte případ, který změnil místo? Jako loď na pevnině?

Anéeka of Temmer: Ano, záleží na síle okamžiku a v takovém případě se přesunuli na jinou časovou osu. Ve skutečnosti to je víceméně to, o čem jsem mluvila druhý den, že letadla nebyla omylem odeslána k Alpha Centauri, jen změnila místo nebo čas, takže nejde o to, kde jsou, ale kdy jsou. Neznám případy lodí, ale vím o lidech. I když si pamatuji na případ americké válečné lodi před několika lety, která obdržela hovor SOS v normálním nebo starém rozhlasovém pásmu. Bylo to uprostřed Atlantiku. Moderní loď vyrazila na sever a snažila se triangulovat slabý signál. Na místo dorazila o několik hodin později, ale nic tam nebylo. Pak začali analyzovat zvuk. A ukázalo se, že šlo o obchodníka volajícího o pomoc, protože ho torpédovali Němci. Byl to jen signál, ale je to zdokumentováno. Moderní loď přijala nouzový signál starý asi 70 let. Nebylo to v trojúhelníku, bylo to poblíž. (pozn. viz Kolcová - Tesla)

Nepamatuji si podrobnosti, ale není to jediný případ signálů z lodi na moři, které jsou zmatené, nebo přijaté o desetiletí později. Existuje několik případů lodí, které jsou nalezeny bez posádky. Nejznámější je případ María Celeste, ale zdaleka není jediný.
Také bombardér B17 8. amerického letectva z druhé světové války přistál na své základně BEZ posádky. Ani nevědí, jak přistál.
Není známo, kam mizí posádka. Objeví se pouze unášená loď, opuštěná.

Q: Portál nemá dostatek energie, aby unesl i loď?

Énéeka of Temmer: Ano. Nebo proto, že posádku unesl a loď ignoroval. Mám další případ, který si nyní pamatuji a pamatuji si ho podrobně:
Bojové letadlo Vampire z RAF na konci 50. let pilotoval na vánoční večeři pilot z Německa na základnu v Anglii. Uprostřed Severního moře, v noci a bez měsíce, všechna světla letadla zhasla. Stále letělo, ale téměř v úplné tmě. Pilot neviděl ovládací prvky ani přístroje. Potom začal kreslit do vzduchu kruhy nebo tvar osmičky, což je signál pro pomoc, protože byl dezorientovaný a mohl spadnout do studeného Severního moře. To pro případ, že by to někdo viděl na radarech. Z ničeho nic se o pár minut později objevilo staré letadlo typu Mosquito, což je britský stíhací bombardér z druhé světové války, se všemi světly. Válečné znaky z roku 40. Pilot Mosquito letěl vedle RAF, který musel zpomalit na minimální rychlost, aby odpovídala Mosquito. Pilot Mosquito signalizoval s rozsvíceným světlem v kokpitu, aby ho následoval. Letěli vedle sebe déle než dvě hodiny. V letadle RAF nic elektrického nefungovalo, komunikovali pouze znameními. Pilot Mosquito ukázal, aby s ním sestoupil a uvolnil podvozek. Ten den, 24. prosince v noci, křídlo vedle křídla začali klesat v úplné tmě. A najednou ucítil a slyšel náraz na přistávací dráhu. Pilot RAF po přistání otevřel svůj kokpit, viděl jen světla starého Mosquita, které mávalo a loučilo v posledním průletu poblíž něj. Proudový pilot byl překvapen druhem letadla, které mu zachránilo život, ale přijal, že možná bylo nějakého sběratele. Aniž byl schopen vidět cokoli, zůstal ve špatném počasí ve svém letadle celou noc. Po svítání viděl, že je uprostřed opuštěné dráhy, kde se řídící věž zhroutila a byla v troskách, s trávou v trhlinách na přistávací dráze a kolem nikdo. Vystoupil ze svého letadla a v první vesnici zavolal svým příbuzným a svým nadřízeným. V historických knihách se ukázalo, že v Mosquito byl kapitán čety, který vyhledával letadla, která byla při misích ztracena nebo se vrátila poškozená, až se sám nevrátil. Pilota naposledy slyšeli, když hledal jiné letadlo, které bylo ztraceno v polovině roku 1944.

Q: Jak jste se dozvěděli tento příběh?🧲🌪🌊

Énéeka of Temmer: Patří mezi dokumenty této třídy jevů. Dokumenty zde odkazující na Zemi. Není jich mnoho a jsou v papírové, ne digitální podobě. Možná je to strašidelný příběh, ale ... duchové letadel? To je křížení hranic. Vše se děje teď.

Další případ: Letadlo, které letělo z USA do ... Nepamatuji si, jestli to byla Venezuela nebo Kolumbie. A asi o 50 let později požádalo o přistávací dráhu na moderním letišti, které mělo být původním cílem. Letoun přistál před zmatenými úřady. Když viděli, že se všechno změnilo, posádka starého obchodního letadla zpanikařila. Bez povolení se vydali na dráhu, vzlétli a znovu zmizeli v ničem. Už nikdy nebylo vidět.

Q: Robert řekl, že se teď objevují nějaká chybějící letadla a lodě, co s nimi dělají?

Énéeka of Temmer: Například Flight 370 nedávno zmizel. Není nám jasné, co se tam stalo.
Dvě věci, krátce poté nad Ukrajinou sestřelili Boeing 777, ale podle toho to není stejné. Jiní trvají na tom, že ano. Naše senzory detekovaly Boeing 777 jako ten z Malaysia Airlines na supertajné vojenské základně na ostrově Diego Garcia v Indickém oceánu. Takže pro nás je nejpravděpodobnější, ale ne úplně stoprocentní, to, že se jedná o falešnou vlajku a že unesli letadlo na ten ostrov, nehavarovalo.

Skutečnost, že se nachází na ostrově Diego García, je známá konspirační teorie, ale my si to potvrdili shora. Když se to stalo, už jsme se dívali na všechno shora. Já osobně ne, ale ostatní.
Šlo o únos objektu zájmu na palubě. Ostatní jsou eliminováni jako ʺvedlejší škodyʺ. Na palubě byli vědci. Nepamatuji si přesně, kteří. (pozn. patent na mikročipy - 20 vývojářů společnosti Freescale Semiconductor)

Q: Co je v trojúhelníku u Japonska? Jsou tam také ponořené pyramidy?

Énéeka of Temmer: Na Zemi existuje několik energetických bodů, pokud je vidíte na mapě, jsou od sebe téměř ve stejné vzdálenosti. Nemáte registrované, nebo nevíte, co je dole, ale je možné, že existuje více reaktorů, nebo je to pouze pomocí Ley line, přenosem energie z jiných reaktorů nebo pozemskými energetickými body.
Ta oblast pocházela z Lemurie a bylo tam několik měst na ostrovech, mnoho z nich v Polynésii, jsou to pozůstatky starověkých měst s ponořenými částmi a další nad vodou, svědectví, že země byla geologicky řečeno skutečně zaplavena, ne tak dávno.
Na rozdíl od Bermud nemám k tomu místu konkrétní vysvětlení. Totéž s ostatními energetickými body na jih od mysu Dobré naděje v Africe. Vyskytují se zde podivné vlny a nestálé počasí a magnetické anomálie. Nemám vysvětlení, abych se s vámi podělila, ale musí to být ze stejné dynamiky planetární energie.

Jižně od Jemenu, pod vodou se nachází portál, který regresivní hodně využívají. Je napájen také ley line, ale je umělý. Používá se, a to je problém i pro navigaci.
Před několika lety zastavili kosmickou loď s jehlovým nosem a lidským nákladem na palubě. Je to pro dopravu a náklad obecně. Protože regresivisté nemohou odletět kosmickou lodí, používají portály. Jejich loď s jehlovým nosem přepravovala náklad pouze na portál, aniž by jím prošla. Tranzují pod vodou jako ponorky.

Q: Je portál na DUMB pod vodou?

Énéeka of Temmer: Ano, je přesně na DUMB, hned vedle jemenského kontinentálního šelfu. Je to vchod jako v oblasti 51, ale ne tak dlouhý. Vstup do oblasti 51 po moři je v zátoce Santa Monica, kousek od Los Angeles.
Vesmírná loď může také jít pod vodu. Skrývá se pod vodou, aby ji Federace nezjistila. Pomáhá to, ale je stále viditelná. https://swaruu.org/transcripts/missing-airplanes-and-boats-370-malasyia-bermuda-triangle-extraterrestrial-contact

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět