812 Cvičení pro harmonický soulad Marta

[ Ezoterika ] 2021-03-03

Pokud pociťujete vnitřní nerovnováhu, chcete rychle sladit svůj energetický stav, například když do vás vstoupil příliš velký tok energií nebo se nerovnoměrně rozložil po celém těle, a poté je vám fyzicky zle, tělo vibruje, hoří, máte závratě, nebo je vám špatně.
Cvičení lze použít k rychlému sladění vašeho emočního stavu, když ve vás emoce zuří a překročí mez, obtížně se uklidňují.
S pomocí cvičení můžete rychle sladit svůj duševní stav, když vás obsedantní myšlenky trápí a pronásledují natolik, že vás dokonce začne bolet hlava.

Cvičení
Zavřete oči a představte si, že jste ve středu svých těl, střed své multidimenzionálnosti. Vědomí mějte v oblasti svého srdečního prostoru a odtud vnímejte všechna svá těla, jako byste byli matrjoškou.

Vaše těla vás obklopí jako svatozář, seřazená jedna po druhé: fyzická, éterická, astrální, mentální, karmická, buddhická, atmatická.
V úrovni srdečního prostoru, dejte dlaně k sobě v gestu ʺnamasteʺ. Můžete cítit, jak se z toho vyrovnají všechna vaše těla. Jako by se narovnaly a vyrovnaly v rovnoměrné a harmonické řadě. Všechna těla se navzájem automaticky ladí, dostávají se do rovnováhy, což harmonizuje váš energetický, emoční a duševní stav.
Chvíli zůstaňte a zkuste cítit všechna svá těla současně, jako obrovská a vícerozměrná skládací matrjoška. Pocítíte, jak skrze vás energie volně proudí a uvnitř vládne nadpozemská dobrota.

Tato velmi jednoduchá praxe vám může vám pomoci každý den.

Doporučujeme vám také uvolnit fyzické tělo.
Když například nemůžete dlouho usnout, postavte se doprostřed místnosti, silně tlačte všechny svaly těla do středního bodu, opřete dlaně o sebe a opakujte totéž, položte nohy na podlahu a roztáhněte lokty a nohy. Fyzické tělo se bude stahovat a uvolňovat. Obvykle stačí pět až sedm pokusů o kompresi-relaxaci, aby byl spánek snadný a klidný.

Postarejte se o sebe, své blízké. Jste pro tento svět velmi důležití.

Zdroj: https://novzhizn.ru/vyravnivanie-vseh-tel-praktika/

Zpět