807 An-Ra Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-03-05

Královna An-Ra
Váš svět je neustále zpochybňován Temnými entitami, které se nechtějí vzdát své moci a kontroly nad vámi a Zemí. Jak jsem se zmínila ve své předchozí zprávě, čistím Alianci a odstraňuji všechny poškozené členy a nechávám za sebou jen spolehlivé a čisté, kteří dokončí bitvu na Zemi a pomohou s úkolem vytvořit ve vaší realitě nový svobodný svět. Byla jsem velmi zaneprázdněna snahou ulehčit váš přechod do 5. dimenze. Nastal čas, aby si lidstvo vzalo svou moc a svobodu zpět do svých rukou a začalo žít svůj vlastní život, aniž by mu ho nařizovaly vlády, které stále vnucují jejich vůli do vašeho každodenního života.

Miliony pravidel, která byla každému vnucena, zmizí. Viditelnými známkami změn bude odstranění povinného pravidla nošení masek, které ohrožuje vaše zdraví, protože vaše plíce nejsou správně okysličovány. (pozn. přidám plísně a další bakteriální svinstvo). Mnoho dalších věcí se děje za zavřenými dveřmi, které vám ještě nebyly sděleny. Celá pravda brzy vyjde najevo všude. Prosím, buďte na to připraveni.

Jsem ráda, že lidstvo začíná mít více porozumění, co se stalo a proč jste se nikdy necítili jako svobodné bytosti. Konečně vidí, že život zde pro ně byl vytvořen iluzí s úmyslem udržet je zde jako vězně. Lidské bytosti si po staletí myslely, že jsou ve vesmíru úplně sami. Pravdou je, že existují miliony civilizací. Bude to pro masy docela šok.

Jako Velká rada jsem trávila spoustu času přípravami na dokončení naší operace na planetě Zemi. Moje egyptská flotila se také připravuje na přistání na Matce Gaii, jakmile bude založena Nesara Gesara a dojde ke zveřejnění.

Plánujeme s vámi sdílet naše technologie a naučíme vás, jak je používat, jak jsme se o to snažili před 10 000 lety. Moje dcera, která ode mě nedávno získala pověření, souhlasila s tím, že převezme odpovědnost za vedení mé flotily, která pomůže lidstvu s jejich transformací.

Já, královna An-Ra, se chci soustředit na svou práci jako Velká rada. Právě teď pomáhám Galaktické federaci světla připravit se na závěrečný střet s temnými, které je úplně odstraní z této části Galaxie. Nemůžu se dočkat, až bude tato planeta zcela svobodná a už nebudou existovat žádné negativní síly narušující přirozený tok božství.

V blízké budoucnosti bude mít Texas ve Spojených státech důležitou roli. První Centrum světla bude otevřeno v Texasu, kde budou všichni vítáni. Budou tam vedeny meditace, setkání, uzdravování atd. Tento typ center se bude stavět po celém světě v každém městě, vesnici nebo osadě.

Pro lidskou civilizaci se blíží vzrušující doba a jsem vděčná za to, že mohu být součástí tohoto procesu. Moje dcera bude také hrát roli vyslankyně zde na Terra Christa a zahájí některé z našich technologií, aby pomohla s rozvojem lidské rasy. Jsem vděčná za možnost účastnit se těchto historických okamžiků na Matce Zemi.

Zůstaňte odvážní a důvěřujte Božskému procesu osvobození na vaší planetě. Svoboda je na dosah, máte v sobě sílu osvobodit sebe a tento svět, stačí se k němu připojit pomocí meditace. Jsem královna An-Ra a jsem ráda, že mohu s vámi všemi komunikovat.
Děkuji
https://sananda.website/queen-an-ra-via-erena-velazquez-march-5th-2021/

Zdroj: https://sananda.website/

Zpět