804 Časová osa David Wilcock

[ Realita ] 2021-01-30

Výběr-
Nyní se všichni shodneme, že věci rozhodně nevyšly. Dovolte mi prosím začít tím, že to není konec cesty. Prosím, nezapojujte se, prosím, nepokoušejte se vzít zákon do vašich rukou a respektujte, že tento proces není tím, čím se zdá, že se zde dějí některé velmi podivné věci kolem inaugurace.

Nemůžete předvídat, co bude za 30 dní, za několik dalších měsíců. Existuje několik různých vláken, prosím, neočekávejte katastrofu. Mějte prosím na paměti, že pokud máte publikum mnoha lidí, kteří vás poslouchají, nebo dokonce menší publikum, nezáleží na tom, jste ovlivňovatel. Dáváte lidem myšlenkové formy, které se v jejich mysli začnou projevovat, někdy to nazýváte seberealizujícím se proroctvím, ale je toho víc. Vaše myšlenky jsou silné, vaše myšlenky jsou tvůrčí síly, a vaše myšlenky se stávají skutečností. Je velmi důležité začít, i když si myslíte, že to nepůjde dobře, nebo si myslíte, že to nepovede k něčemu pozitivnímu. Všichni jsme v procesu vzestupu, pohybujeme se v jakési nové energetické zóně v galaxii. Změna klimatu je ve skutečnosti meziplanetární, neděje se to jen se Zemí, ale děje s dalšími místními planetami a prostorem mezi planetami. Jsou stále jasnější a více magneticky nabité. Dokonce i Země má spoustu příkladů vysokého nárůstu teplotních magnetických polí.

Je to jedno z nejbizarnějších utajení, se kterým jsem se setkal, navzdory práci z roku 2004, kdy jsem tvrdě získával data o změně klimatu z NASA science. Většinu své kariéry jsem strávil ověřováním křesťanských proroctví, aniž bych si uvědomil, že to, co ve skutečnosti dělám, se týká myšlenky události. Na vzestup jsem narazil v různých dílech, která tvrdila, že pochází od mimozemské inteligence. Skutečně se zdá, že nárůst jasu ze Slunce přináší změny samotné podstaty reality, podstaty toho, co to znamená být člověkem, podstaty vědomí, povahy času, rychlost, kterou plyne čas. Zdá se, že se Slunce transformuje uprostřed události, kterou jsem vystopoval v tolika různých prastarých proroctvích.

Sluneční záblesk je myšlenka, že slunce vydá jakýsi velký záblesk bílého světla, který pohltí celou sluneční soustavu a bude jasný i na odvrácené straně Země. Ukazuje se, že do naší atmosféry zasahuje obrovské množství emisí solárních částic. To způsobuje na obloze neuvěřitelnou duhovou polární záři. Hindské proroctví hovoří o těchto duhových barvách mraků v okamžiku, kdy se to stane. Slunečnímu záblesku říkali ohně artika nebo vargafier, nebo oheň yuga. Kdokoli ve starověké hinduistické kultuře, zdá se, že byl z jiných světů, proto je na obrázku Krišna s modrou kůží. Další typy bytostí mají různé vzhledy, včetně zjevně velmi pokročilých bytostí, jako je mahadeva, jedna z těch, se vám dívají do očí v 360stupňovém kruhu. V hinduistických písmech jsou odkazy na skutečnost, že bůh nebo bohyně zapomněl, který z nich je právě teď mahadeva. Všechny září stejným typem zářivého světla, jaké byste viděli v jakémsi vargifikátoru na konci věku. Mluví o tom, jako by každý věděl, že to je to, co dělá slunce.

V zoroastrismu, což je odnož hinduistické kultury z Íránu, tomu teď říkají frascho karetti. Ve skutečnosti neříkají, že slunce vydává velký jasný záblesk. Mluví o myšlence, že z hor sestupuje bílé světlo nebo něco jako bílý roztavený kov. A že lidé, kteří jsou připraveni tuto věc zvládnout, se tím změní. A že je to ekvivalent koupání v teplém mléce. Údajně je to jako koupel, že vás to skutečně pohltí. Zdá se, že tyto starodávné tradice byly inspirovány nebo přímo dány mimozemskými bytostmi, které se od vás mohou být nerozeznatelné, ale levitují, z jejich těl vychází záře, a telepaticky s vámi komunikují. Mohou levitovat věci svou myslí nebo formovat předměty ze vzduchu nebo se bilokovat nebo teleportovat z jednoho místa na druhé, to všechno je po celém světě ve všech prastarých proroctvích. Proč nám všechny tyto různé starověké kultury říkají stejné proroctví?

Proces vzestupu má co do činění s tím, jak milujete druhé a sebe. Zdroje musí mít velkou podporu důkazů. Dávám je do knih posledních 25 let. Dal jsem dohromady neuvěřitelné množství duševního vlastnictví.

Žijeme v duchovně řízené realitě, lidé, kteří nejsou přepnuti na duchovnost, neuvěří, že by mohla existovat větší vnitřní struktura života na Zemi. Většina lidí si myslí že žijeme v náhodném vesmíru a náhodné realitě, kde můžete beztrestně krást, když se nenecháte chytit. Některé události začínají praskat a otevírají skořápku, kterou máme kolem srdcí. Začnete si všímat věcí, kterým říkám synchronicita.

V roce 1993 jsem začal dělat tvrdý výzkum poté, co jsem zjistil, že UFO jsou skutečné a byly utajeni. Zjistil jsem to od vedoucího katedry fyziky. Válka světů byla použita k tomu, aby se lidé báli UFO. Rozhlasové vysílání nebylo pravdivé, ale při řeči o mimozemské invazi lidé očividně zpanikařili. Válka světů byla použita jako klín, který zastavil veřejnost, aby kladla otázky. Když vidíte úroveň korupce a události za poslední rok, možná není tak těžké pochopit, že i další věci byly utajeny. Skutečným tajemstvím fenoménu UFO podle mého názoru jsou lidští mimozemšťané. Když se dostanete k přesným zprávám UFO, zasvěcené osoby se kterými jsem mluvil tvrdí, že pracují na kosmické přísně tajné úrovni, což je údajně 35 úrovní nad prezidentem Spojených států. Stále mám aktivní kontakt s lidmi, kteří mají toto povolení. Některé z těch zasvěcených jste nikdy neviděli.

Stále mluvím s lidmi, kteří nikdy nebyli viděni a stále dáváme dohromady nové informace, je toho mnohem víc, než cokoli, co bylo dosud zveřejněno. Pracují na hlubokých podzemních vojenských základnách, nebo mimo planetu. Spousta lidí ze Země, kteří právě teď pracují s mimozemšťany, přichází z velmi vysokých zdrojů. Problém je, že lidé mají potíže pochopit, co se děje, nesmírnost toho, jak nám bylo lháno. Mimozemšťané běžně interagují s naším vojensko ̵průmyslovým komplexem přinejmenším od 40. let 20. století. Každý prezident USA od George Washingtona měl do určité míry osobní interakci s těmito lidskými mimozemšťany. Tyto bytosti ve skutečnosti mají jen port v oválné kanceláři v bílém domě. Bytost se z ničeho nic objeví, je telepatická a umí číst vaše myšlenky. Ví o vás věci, o kterých by nikdo neměl vědět. Je to určitý druh jejich validace. Rozhodně mají znalosti daleko převyšující naše vlastní a vždy mají agendu duchovního růstu.

Jsou zde také zlí negativní mimozemšťané. Nejběžnějším typem je plaz, i když zjevně určité typy plazích humanoidů nejsou negativní, většina kolem nás je. 95% všech inteligentních životů kolem naší galaxie pracuje s naším vojenským průmyslovým komplexem hluboko pod planetou. Nejsou vůbec negativní. Jsou to duchovní bytosti. Velmi se zajímají o to, abychom se naučili stejné základní pojmy. Je to v podstatě služba ostatním. Nestárnoucí moudrost vás v podstatě učí, že pokud se budete dobře chovat k ostatním lidem, bude se s vámi na oplátku zacházet dobře a získáte pozitivní karmu a pozitivní věci do svého života. Pokud jste negativní, připoutaní, manipulativní, destruktivní, žárliví, agresivní, mstiví, ve vašem životě budou události, které jsou špatné, budou se vám stávat nehody, váš dům by mohl shořet, mohli byste mít ekonomický kolaps a mnoho strašných věcí - zrady, rozpad vztahu, děti vás nenávidí..

Teď mluvím o myšlence, kdybyste na někoho nenávistně mysleli a okamžitě se pořezali. Normálnímu nezasvěcenému člověku se nezdá, že existuje korelace mezi pořezáním prstu a myšlenkou, která vám právě procházela myslí. Nedochází k žádným přestupkům jiné svobodné vůle, která není vyvážena karmou, vesmír je naprosto přesný. Bez ohledu na míru a druh vámi způsobené nepříjemné zkušenosti ostatním je povinné, aby se podobný typ zkušeností stal vám. To neznamená, že je to stejná zkušenost, ale znamená to, že existuje korelace mezi závažností a typem utrpení, kterým procházíte. (pozn. bez ohledu na věk)

Slyšeli jste, že Země je škola. Akce DS vytvářejí karmické zmírnění na masové globální úrovni, takže se podívejte na to, co se stalo za poslední rok. Zdá se, že celá tato situace byla velmi špatně řízena, pokud se na ni snažíte dívat z konvenční normální perspektivy, bylo to velmi špatně spravováno. Teď to vypadá, že škoda způsobená uzamčením všeho na celý rok je mnohem horší, než kdyby jsme to neudělali, ale neměli jsme v tom žádné slovo. Nyní máme ekonomiku, která má doslova na kahánku. Mohou se vyskytnout všechny druhy negativních výsledků, ale nic z toho ve skutečnosti není tak hrozné. Divák tohoto videa má pravděpodobně mnohem lepší karmu než průměrný člověk, pravděpodobně děláte duchovní misi do té či oné míry, pravděpodobně se snažíte dělat maximum, pravděpodobně se snažíte být milující osobou. Jen velmi málo publika jsou útočníci nebo nenávistníci, a když, tak je to obvykle proto, že jen těžko přijímají, že svět je takový, jaký jsem řekl.

Pokud je vaše mysl plná informací, kterým jste důvěřovali, ale ukázalo se, že jsou nepřesné, odráží se to špatně na vás jako na osobě. Řeknou vám něco, co je svárlivé, pro méně sofistikovanou osobu je mnohem snazší zaútočit na posla namísto toho, aby pochopil podstatu zprávy, protože připustit, že svět je tak zvrácený, je jako jed.

Proč negativní entity potřebují vytvořit celosvětovou organizaci, která má tuto úroveň zkaženosti? To vše je součástí agendy k produkci potřebného karmického zmírnění na Zemi. Duchovní zdroje se shodují, že negativní síly jsou oprávněny existovat, protože duchovní pozitivní bytosti umožňují negativním bytostem vytvářet karmu pro ostatní. Existují velmi přísné limity. Negativní entity nesmí dělat víc než to, co jste je pozvali dělat. Pozvali jsme je společně.

Práce DS spočívá v tom, že vláda vyžaduje souhlas pořízených. Nemůžete účinně řídit zemi, pokud vás lidé nepodporují. A zvláště pokud vás lidé ve vaší armádě nepodporují. Neexistuje jiná cesta, leda by to nevyžadovalo lidské bytosti, kdyby to všechno bylo možné řešit technologicky, ale pak jsme v AI globálním scénáři převzetí. Noční můra, kdy se protivníkem může stát samotné AI a roboti, a všechno, s čím jsou propojeni. Opravdu nechcete mít mechanizované tlačítko pro globalizaci -mohli byste ztratit kontrolu nad celým aparátem. Je to velmi nebezpečný kluzký svah i pro vysoce negativní lidi, musíte mít vojáky, kteří souhlasí a kteří mají mnoho let vymývaný mozek propagandou a kteří nemají problém s vaší agendou. Ve většině zemí, kde se to touto velmi přísnou represí skutečně zablokuje, budou stále odkazovat na vůdce jako na božského císaře. Existuje uctívání, pocit zbožštění vůdce, a to se samozřejmě vrací k božskému právu králů. Bývali to nevolení králové, nemá to nic společného s hlasováním. Negativní umožňuje pouze negativní, pozitivní umožňuje negativitu do té míry, do jaké je pozvána. V této době za poslední rok došlo na Zemi ke karmickému zmírnění, došlo k obrovskému hospodářskému otřesu, tolik lidí ztratilo své podnikání, lidé měli diskontinuální negativní posun ve svém životním stylu. Všichni jsme uvízli doma, takže veškerá svoboda, kterou jsme kdysi měli, v podstatě strávila rok ve vězení. To je téměř přesně ekvivalentní.

Zůstal jsem doma, moc nechodím ven, medituji, přemýšlím, hraji hudbu, studuji, čtu. A jakmile se dostanete přes potřebu neustálého rozptýlení, jste schopni projevit štěstí v tichu. Prodloužené odloučení podle mého názoru má duchovní průlom, stanete se více osvícenými, stanete se více soustředěnými, stanete se více oddanými. A mnohem méně rozrušení. A spolu s tím přichází zmírnění mnoha emočních berlí, které obvykle používát.

Většina lidí je vysoce citově závislá. Spoluzávislost je hlavní otázkou, většinu lidí velmi znepokojuje to, co si o nich ostatní myslí. My všichni jsme tomu čelili na internetu. Každý, kdo jde na sociální média jakéhokoli druhu, je nyní veřejnou osobou. Nemůžete žít veřejně na internetu, aniž byste nebyli napadeni. A proto, pokud je váš život založen na tom, jak vás vidí ostatní. Každý vyjádřený názor berete jako relevantní. Všichni musíme projít tímto procesem učení, abychom si dali vnitřní ocenění, vlastní sebehodnotu bez ohledu na to, co si o nás ostatní myslí. Budete promyšleně zvažovat názory, které mohou mít ostatní, pokud jsou negativní, ale nebudete žít svůj život, jako by vás tyto názory definovaly nebo dokonce byly relevantní.

Všichni mají velmi duchovní vyhlídky, takže poznání toho, o čem je život na Zemi, je velmi důležité. A skutečně přijde na to, zda jste si vědomi této duchovní reality nebo ne. A pokud nejste, můžete se mnohokrát vrátit a zkusit to znovu. Pro ty, kteří mají potíže s reinkarnací, je důležité si uvědomit, že křesťanství to vlastně učí, jen to bylo potlačeno mainstreamovými náboženstvími, ale v Písmu je spousta důkazů, které ukazují reinkarnaci. Původ toho je v díle Principius, což je jedno z klasických náboženských děl o původu křesťanství. Nemyslím, že inkarnaci přijme většina křesťanů. Škoda byla provedeno kabalou v Římské říší v době, kdy byly tyto aspekty co nejvíce vyříznuty z bible, ale nebyli dost dokonalí, aby se zbavili všeho. A jakmile pochopí, že mají věčnou duši, a že se reinkarnují, berou to jako koncept represivního pekla. Peklo zažíváme opravdu tady na Zemi, je to naše karma, když žijeme životy, kde neustále zasahujeme do svobodné vůle ostatních. Vrací se to zpět do našich vlastních životů.

Karma vyžaduje, aby bylo měřeno několik životů. Mnohokrát máme inkarnaci, kdy za jeden život není možné vyrovnat to, co jste udělali ostatním. Proto jsi pověřen rozložením karmy na několik životů. Jakmile jste dosáhli úrovně, na které v podstatě nejste negativní člověk, ale stali jste se duchovní člověk a jste pozitivnější, stále můžete mít životy negativní karmy. To, že si nyní nevytváříte novou karmu neznamená, že nebudete mít karmické události, že se v jiných životech nedostanete do velkých potíží. Stále děláme lidem hrozné věci, a to vše se postupem času opakuje různými způsoby. Ve čteních se objevilo několik lidí, kteří se smáli a jásali v římských koloseech, zatímco křesťané byli požíráni lvy. V jednom případě se muž smál, když lev sežral polovinu malého děvčátka, a vrátil se s ochromením stejné části těla. Nikdy nepředpokládej, že co se s tebou děje, je nesmyslné.

Existuje osobní karma, která je více inkarnační, a existuje kolektivní karma. Procházíme velkým probouzením v procesu kolektivního vzestupu. Bude to v pořádku. Pokud si opravdu neuvědomujete, co vás tu třída Země má naučit, pak možná nebudete připraveni proměnit se ve vzestupnou bytost v tomto bodě. Pokud vystoupáte, nyní míříte do reality, kde máte všechny skvělé věci, které projevil Ježíš ̵ telekinezi, levitaci, telepatii. Není to pro každého, nedostanete to jen tak. Musíte být o něco více než 50% orientovaní na pomoc lidem, spíše než na manipulaci a ovládání, a službu sobě. Pokud jste na úrovni více než 50%, pak budeš v pořádku, když se uskuteční tato sluneční událost.

Pravděpodobně nejrozsáhlejší diskuze je v knize Matouše, kapitola 13. Ježíš vytváří podobenství o pšenici, plevelu a sklizni. Ježíš analogicky říká, že nebeské království je ekvivalentní úrodě, a že svaté pozitivní síly zasahují do úrody pšenice. Pouze v době sklizně bude plevel vytrhán a shoří. To je opět metafora myšlenky, že na konci je nějaká separace, ve které jsou izolované negativní prvky. To, co nyní vidíme u zapečetěných obžalob, je to, že k tomu dochází. Lidé jsou vytahováni jeden po druhém. Otevřeli zapečetěnou obžalobu. Většina DS již byla poražena. Smrt pindara z rodiny bankovní dynastie je velmi významná věc. (pozn. Benjamin Rotschild)

Tradiční předání prezidentských kódů je zrušeno. Trump si je odvezl do jeho domova na Floridě. Vše naznačuje, že armáda Bidena nepodporuje. Vše je v historii moderních prezidentských přechodů bezprecedentní. Zdá se, že s armádou neexistuje žádná spolupráce. Bílý dům potemněl, zdá se, že nikdo nedokáže vysvětlit proč. Očividně armáda shromažďuje důkazy a dělají hromadné zatýkání. Žádný stát nevyvolal nějaký druh občanské války, protože se báli se, že by to USA velmi oslabilo vůči cizí invazi, která je opět zjevně skutečná a velmi hmatatelná. Čína má velký počet vojáků na kanadské a mexické hranici. Mají rakety ukryté v běžných přepravních kontejnerech, zjevně je jich velký počet. Jsou si vědomi, že volby byly ukradeny, že byly podvodné. Potřebují jen, aby veřejnost více přijímala to, jak je to tak špatné. Potřebujeme přechodné období. Období bezvládí bude tam, kde to musí veřejnost dostatečně pobouřit. Všichni nebo většina z nás něco podporují. Armáda zjevně čeká jen na to, aby se souhlas snížil na 30 procent. Někdy příliš agresivní pokusy jednat jménem této údajné nové správy způsobily, že se lidé přestěhují. Nemyslím si, že to bude trvat velmi dlouho. Mohlo by se to stát až v létě nebo dokonce na podzim. Potřebujeme pobouření. Potřebujeme dostatek veřejného rozhořčení.

V říjnu jsem dostával hrozné brífinky o myšlence, že násilí by mohlo přijít již dva týdny před volbami, že by to mohlo být potenciálně masivní. Vedli jsme si velmi dobře. Věřím, že naše globální meditace pomohly, takže děkuji za účast. Chtějí občanskou válku, jednotky národní gardy jsou drženy ve Washingtonu DC do poloviny března, dokud nebude druhý pokus demokratů o obžalobu předsednictví. Myslím, že skutečný důvod je, že padnou těžké věci. A pokud to budou potřebovat déle, pravděpodobně přijdou s dalším důvodem. Slyšeli jsme také, že budou pronásledováni vlastenci. Pokoušeli se vyslat lidi, aby obtěžovali zastrašováním, vyhrožovali nebo zabili kohokoli, kdo podporoval bývalého prezidenta, armáda velmi pevně řekla, že se nebudou řídit žádnými nezákonnými rozkazy a budou chránit ústavu před všemi cizími a domácími nepřáteli.

Právě jsme v období, které se nazývá interregnum, během kterého stát nemá vládce. Musíme chránit a bránit svůj národ a svět. Začínáme se učit, že ve skutečnosti existuje jeden nekonečný tvůrce, ve skutečnosti existuje inteligence, ze které byl tento vesmír vytvořen. Musíme pochopit, proč někteří jednotlivci nechtěli, abyste věděli o této vyšší moci, která vás chrání, která vás miluje, možná ještě víc, než jste schopni milovat sami sebe. Jen přemýšlejte o myšlence, že byste mohli být milovaní více, než jste kdy byli schopný milovat sebe tolika bytostmi s úrovní poctivosti, jasnosti a pravdy, jaké byste mohli mít i vy. Přejí si jen, aby byla naše planeta v míru.

Vzkaz shůry:
Projdete kolektivním probuzením, ve kterém se setkáte s předky vašich předků, vašimi liniemi, které pocházejí z jiných světů. Přinesli svou lidskou genetiku na tuto planetu, kde pokračovala. V nepříliš vzdálené budoucnosti se budete učit, že nejste původem z této planety. Máte bratry a sestry po celé galaxii. Všichni jsou součástí jednoho nekonečného stvořitele. Umožnění této změny a transformace světa prostřednictvím dokonalé spravedlnosti a dokonalé sady vojenských manévrů, je nezbytné k zajištění toho, že budete všichni žít, dýchat a existovat v klidu.

Posíláme podporu všem, kteří nevidí pravdu o tom, co se děje, kteří nejsou schopni tuto realitu analyzovat. Doufáme, že jejich období utrpení a strachu nebude dlouhé. Doufáme, že si všichni dokáží vážit sami sebe. Hodnota bytí člověka, hodnota jejich hlasů ve skutečnosti se počítá. Záleží na hodnotě mít hlas v reprezentativní demokratické formě vlády, kde jsou uspokojeny všechny potřeby a všechny hlasy jsou slyšet.

Představujte si tento svět právě teď, svět, ve kterém si sotva dovolíte zavřít oči, protože jste tak ohromeni tím, jak moc se všechno proměňuje v rozdělení a zrušení strategie elity, která se vrací po staletí. Vše se rozpadá. S mírem a láskou je v pořádku, pokud má někdo jinou politickou příslušnost, jiné náboženství, jiné pohlaví nebo jinou rasu nebo jiný národ, původ nebo jiný systém víry. Můžete se navzájem obejmout. Skutečně pochopit, že nejste sami.

Museli jste projít masivní dezinformací, která byla učiněna záměrně, aby to vypadalo, že se věci budou ubírat určitým způsobem, i když už plánovali, že to bude jiné. Potřebovali jste Johanku z Arku a bod, kdy cítíte vše ztracené, je nezbytnou děsivou událostí. Příště se začnou dít věci. Budu tady s vámi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=JH_Hmxq3WOM&ab_channel=DavidWilcock%7CDivineCosmos%28OFFICIAL%29

Zpět