799 Nejlevnějším prostředkem na Covid je soda Dr. Mark Sircus

[ Realita ] 2021-02-22

Oficiální studie z brazilského Acre oceňuje rychlost zotavení pacientů infikovaných COVID-19 po inhalaci 3 gramů hydrogenuhličitanu sodného ve 100 ml vody v rozprašovači.
Nový výzkum hydrogenuhličitanu jej přidává na seznam léčby. Virové infekce jsou citlivé na změny pH. Jednoduchá alkalizace krve snižuje náchylnost buněk k virům.


Hydrogenuhličitany lze užívat preventivně orálně a mohou být inhalovány a dokonce pumpovány do plic u pacientů na JIP, pokud jsou poškozeny jejich plíce (s následným odsátím).

Výzkum provedla Federální univerzita v Acre ( UFAC ) ve spolupráci s Nadací Oswalda Cruz (FIOCRUZ), zabývající se výzkumem virů a vakcín. Studie byla schválena Národní komisí pro etiku a výzkum (Comissão Nacional de Ética em Pesquisa). Léčba, jejímž cílem je zlepšit saturaci kyslíkem v krvi, byla k 18.2.21 provedena u přibližně 300 lidí.

FIOCRUZ https://en.wikipedia.org/wiki/Oswaldo_Cruz_Foundation
UFAC https://en.wikipedia.org/wiki/Oswaldo_Cruz_Foundation
studie https://www.bahianoticias.com.br/saude/noticia/25933-estudo-no-acre-avalia-eficacia-do-bicarbonato-de-sodio-para-tratar-covid-19.html
další studie účinků sody:
https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_bicarbonate.htm

Člen výzkumného týmu Dr. Carolina Pontes říká, že roztok založený na hydrogenuhličitanu udržuje plicní sekret tekutější. U pacientů s mírnými příznaky se léčba provádí inhalací, v závažnějších případech se hydrogenuhličitan vstřikuje přímo do plic a odsává zpět.

Příklad:
Dr. João Rodrigues , 32 let, zasažení 80% plic, pět dní v nemocnici.
ʺZlepšení bylo nesmírně významné, něco, co mě i jako lékaře překvapilo, nikdy jsem neviděl tak rychlé zlepšení.ʺ

Infekčnost koronaviru je mimořádně citlivá na pH. Kmen MHV ̵ A59 koronaviru je poměrně stabilní při kyselém pH 6,0. Po krátkém ošetření alkalickým pH 8,0 se rychle a nevratně inaktivuje. Lidský kmen koronaviru 229E je maximálně infekční při pH 6,0. Infekce buněk koronavirem A59 při kyselém pH 6,0 vede k desetinásobnému zvýšení infekčnosti viru oproti neutrálnímu pH 7,0.
Data naznačují, že koronavirový IBV využívá přímou aktivaci fúze viru a buňky s nízkým pH.
ʺFúze koronavirového IBV s hostitelskými buňkami nenastává při neutrálním pH. Aktivace fúze je proces závislý na nízkém pH. Při pH 5,5 je poloviční maximální rychlost fúze, malá nebo žádná fúze při pH 6,0.ʺ

Bikarbonát je také fungicidem a je jediným lékem proti Candida Auris, která je odolná vůči farmaceutickým fungicidům. Jedná se o vysoce smrtelnou infekci, která ohrožuje svět ještě více než COVID, který je ve srovnání s ní benigní, přesto o ní není zmíněno ani slovo.

Politický systém, mainstreem, vládní agentury a lidé jako Dr. Fauci trvali na podpoře šíření poplašných zpráv, které zastírají, že existuje bezpečná a účinná léčba COVID ̵ 19 a jeho mutací ...

Zajímají se pouze o prodej vakcín veřejnosti. Nejde jim o veřejné zdraví nebo bezpečné vakcíny.
Terorizují celou generaci dětí do bodu, kdy značné procento uvažuje o sebevraždě.

Komentář
Během ʺvěku Coviduʺ lidé obětovali vše (zaměstnání, rodinu, náboženství, společenský život). V nejintenzivnějších místech s vyšší mírou úmrtnosti a infekce, je mnohem větší nevědomost a strach.
Veřejnost se stala kořistí farmaceutických zájmů, které využily strachu a nevědomosti. Farmaceutický terorismus, lékařská nevědomost a medicínský humbuk drží lidi co nejdál od užitečné přírodní léčby, nutí do léků a nebezpečných vakcín, které zabíjejí.

ʺJak léčba HCQ/zinek/antibiotika, tak léčba Ivermectin/zinek/antibiotika jsou prokázané, bezpečné a levné. Dokonce i ti nejznalejší odborníci jsou cenzurováni, když říkají cokoli, co je v rozporu s agendou očkování/lockdownu.
Média se podílejí na udržování neinformovanosti veřejnosti. Negativní reakce na vakcíny COVID jsou bolestně vysoké - vyšší než u jakékoli jiné vakcíny dosud, avšak teroristický tisk o tom neuveřejní ani slovo. Pravda ale stejně uniká a děsí, téměř polovina veřejnosti jsou skeptiky vakcín COVID.

Úředníci v oblasti veřejného zdraví se více podobají andělům smrti a zkázy než poskytovatelům zdraví a bezpečnosti. Jejich odborný status je stimuluje k vyvolávání strachu a posiluje proti skutečným odpovědím ohledně ohrožení veřejného zdraví.

V Nepálu s minimální infekcí COVID jsou ʺodborníci na veřejné zdravíʺ upřímní. ʺVláda byla velmi neefektivní,ʺ říká doktor Anup Subedi, lékař infekčních nemocí. ʺDošlo k neochotě zapojit odborníky a využívat data a vědu.ʺ

Pokud člověk nemyslí sám na sebe, stává se virtuálním otrokem zákeřných lidí a organizací. Máme na planetě novou formu terorismu. COVID agendu podporující zdravotníci jsou vinni z masivního týrání dětí jejich uzamčením, maskou a společenským distančním šílenstvím. Nic z toho nebylo nutné pro nemoc, kterou i bez ʺpovolených lékůʺ přežije více než 99,6%.

Smrt nakonec přijde na každého, ale se sodou přijde spíše později.

Měli bychom být všichni znepokojeni, když prominentní hlasy, jako je Robert F. Kennedy Jr . jsou cenzurováni, umlčováni a jsou nuceni mizet ze sociálních médií za vyjádření ʺnežádoucíchʺ myšlenek.

Buďte opatrní, jinak se vy a vaše děti přidáte na dlouhý seznam obětí lékařských teroristů.
V případě medicíny je dobré zjišťovat, co se děje od doby, kdy před 100 lety převzali Rockefellerovci oblast medicíny. V roce 1918 lékaři úspěšně používali hydrogenuhličitany k léčbě španělské chřipky.

Závěr
Existují tři formy hydrogenuhličitanu ̵ hydrogenuhličitan sodný, draselný a hořečnatý ...
Jsou to netoxické, alkalizující látky pro prevenci a léčbu nemocí, jako:
rakovina
nemoc jater
diabetes typu I a typu II
lupus
srdeční choroba
farmakologická toxikóza
cévní chirurgie
tonzilární herniace způsobená mozkovým edémem
toxikóza z kyseliny mléčné
hyponatrémie nebo nízký obsah solí nebo ztráta solí v důsledku nadměrného pocení.

Výzkum britských vědců z Royal London Hospital ukazuje, že hydrogenuhličitan sodný může dramaticky zpomalit progresi chronického onemocnění ledvin. Přesto debata a nevědomost kolem těchto jednoduchých léků pokračuje.

Armáda Spojených států uznává, že hydrogenuhličitan sodný je lékem volby k odstranění uranové toxicity z ledvin - jediný účinný lék. Bikarbonáty jsou také konečnou formou chemoterapie. (pozn. mimochodem, pokud to se sodou přeženete, zvracíte stejně jako po chemoterapii)

Za tři dolary za libru překoná hydrogenuhličitan sodný chemoterapii a ozařování, protože se zaměřuje na kyselost a podmínky s nízkým obsahem kyslíku.
Léčba rakoviny hydrogenuhličitany odstraní základní důvody, proč se rakovinné buňky formují a jsou agresivní, takže jde o lékařsky zdravou terapii, kterou by nikdo neměl popírat.
Podávání bikarbonátů také činí tyto tradiční terapie rakoviny bezpečnější a efektivnější.
Sodík, draslík a hydrogenuhličitan hořečnatý jsou zázračné léky ne kvůli jakékoli víře, ale kvůli tvrdým lékařským vědeckým datům, anamnéze a základní fyziologii.

Stále je lékařskou tragédií, že je přehlížena nejlevnější, nejrozšířenější bezpečná a účinná medicína.

Důležité po zamyšlení
Bikarbonáty fungují s jinými farmaceutickými i přírodními léky synergicky.
Při použití nejtoxičtějších léků, například při chemoterapii nebo radiační terapii, bikarbonáty zmírní jedovaté účinky.
Při použití s jinými přírodními léky bude jeho léčivá síla pouze zesílena ... (pozn. toto není zdravotnické tvrzení - ta se uvádět od jisté doby nesmí)

Zdroj: https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_bicarbonate26.htm

Zpět