796 Prána CElena

[ Ezoterika ] 2021-02-24

Vyšší Já -
Boží prána je nejvyšší způsob, jak získat energii. Vaše těla tomu ještě nejsou přizpůsobena. Spíše prostě zapomněla na tento způsob stravování ̵ tento způsob života. Tato výživa znamená čistotu energií. Vaše tělo by mělo být otevřené tomuto způsobu výživy a těmto vibracím. V opačném případě může výživa přinést nepříjemné pocity nebo dokonce zhoršení nemocí. Proto se nejdříve musíte očistit, abyste přešli na tuto výživu. Očistěte své tělo a očistěte své myšlenky. Očistěte své energetické struktury a připravte své tělo na nový typ výživy.

Měli byste také pochopit, že pokud přejdete na výživu pránou, vaše trávicí orgány budou atrofovat, vytrácet se, protože nebudou fungovat. Trávicí systém se nevyvinul najednou během staletí. Byli jste tak uspořádaní již od samého začátku, spolu s výživou jste měli možnost trávení, protože vám Stvořitel dal chuť, chuťové vjemy poznání světa, které jsou také krásné. Proto bylo nutné odstraňovat produkty vstupující do vašeho těla. Postupně však nastal problém. Začali jste jíst více, než potřebujete. Ve skutečnosti vám stačí malé množství potravin, které lze zcela vstřebat. Jste však zvyklí konzumovat více jídla pro své vlastní potěšení a v souvislosti s vašimi stravovacími návyky, a proto většina potravin v těle není trávena a hromadí se v odpadních produktech.

Proto existuje mnoho gastrointestinálních onemocnění, protože trávicí systém je přetížený a zanesený. Vaše těla byla navržena speciálně pro výživu pránou, to znamená přijímání energie vakua, energie kosmu přímo ze vzduchu, a ne pouze ze slunce, jak si někdy myslíte. V průběhu vaší evoluce jste vyvinuli trávicí systém, který nebyl navržen k jídlu, ale k ochutnávání potravin, různých druhů ovoce a bylin a produkty částečného rozpadu se musely vylučovat z těla. Vaše nezřízenost a přechod na konzumaci živočišných potravin však přinesly důsledky, které byly integrovány do vašich genetických materiálů a vyvinuty se ve vás ve formě virů a bakterií, které se také staly součástí vašeho těla. To vše je prvkem rozvoje, vývoje vašich těl a výsledek vašeho výběru.

Přechod na výživu není možný odděleně. Musíte přestavět všechna svá těla, zejména své fyzické. Proto to nebude fungovat hned, a proto se mnozí z vás snaží, ale později se vrátí ke své obvyklé stravě. Začněte v malém. Nejprve začněte výměnou za snídani nebo oběd, vzdejte se obvyklého jídla během tohoto období a pozorujte tělo. Zpětná vazba je velmi důležitá. Vaše tělo vám samo řekne, kdy se snadno obejdete bez fyzického jídla. Pokud jste neměli oběd a cítíte se unavení a letargičtí, pak na to není čas. Zkuste to na snídani nebo na večeři. Každý jste jiný a nejprve budete mít různá období. Začněte například malým množstvím jídla, například džusem, nebo pokud můžete, ihned vodou. Koneckonců, vaše touha po jídle často nesouvisí s hladem, ale s touhou zaplnit si žaludek nebo se jen tak něčím rozptýlit. Najděte období, které můžete nahradit pránou a zrušit fyzický příjem potravy. Dělejte to postupně, například každý druhý den. Postupně přejděte k úplnému zrušení tohoto jídla. Jedná se o vzdání se zvyku na fyzické jídlo.

Samotný systém pránické výživy je spojen se stavem energetické otevřenosti vašeho organismu, vašich energetických struktur. Pokud jsou uzavřené, znamená to, že se něčeho bojíte a nedůvěřujete světu, znamená to, že prána nemůže vstoupit do vašich energetických struktur v dostatečném množství a vyživovat vás.
Doporučujeme začít v ranních hodinách, tyto hodiny jsou spojeny s chutí pracovat a vaše myšlenky jsou zaměstnány dalšími problémy, které si sami vytvoříte. Pro začátek je ideální ráno, kdy jsou energie velmi měkké. Usmívejte se poránu a na slunce, otevírejte své energetické obvody a přivolávejte energii prány do svého těla. Nechte ji vstoupit, představte si, se zavřenýma očima, jak dýcháte čistě bílé nebo zlaté světlo. Začněte dýchat toto světlo. Nejprve dýchejte plícemi. Pak si představte, jak je každý orgán postupně plněn tímto světlem, až jsou všechny orgány naplněny. Pak si představte, že jak pokožka, tak celé tělo, každá z buněk dýchá v tomto čistém světle a je jím naplněna. Představte si, se zavřenýma očima, jak světlo vyplňuje vaše tělo a čistí ho od odpadu. V obdobích exacerbace některých nemocí je to také možné, ale berte to jako nezbytnou očistu těla. Mohou se objevit různé obavy, ale buďte klidní a sebevědomí.

Postupně trénujte své tělo, aby dýchalo pránu. Pokud to děláte pravidelně, vyčistí se vaše energetické kanály a tělo si bude pamatovat, jak to udělat. Poté budete muset přeškolit své tělo, aby se naučilo dýchat znovu, dýchat pokaždé, každá buňka a každý orgán. Postupně se to tělo naučí a začne to dělat automaticky. Jedno jídlo snadno povolíte, a když se vaše tělo naučí vdechovat pránu dovnitř, můžete přistoupit ke zrušení dalšího jídla. Musíte však pochopit, že během živení pránou čistíte své energetické systémy čistým bílým světlem a během období fyzické výživy naopak znečisťujete svá těla potravinami s nízkými vibracemi - tělo se nikam nepohne. Vše proto musí být provedeno v kombinaci.

Fyzické jídlo musí být čisté. Měli byste ho přijmout s radostí a vděčností. Neměli byste mít negativní emoce, aby nedošlo k zbytečnému procesu. Proto je nejprve nutné, aby si každý z vás vytvořil návyk na novou čistou výživu a návyk na čistou existenci, čisté vnímání zbavené virů temnoty, všech negativních emocí a hodnocení. Když se tělo čistí pránickou výživou, je v prvních fázích velmi citlivé na temné viry, právě proto, že se otevírají všechny energetické struktury. Pokud vpustíte viry temnoty, tj. negativní myšlenky a emoce, tělo začne trpět a různé nemoci se mohou zhoršovat. Kromě toho viry, které žijí ve vašem fyzickém těle a vy si jich ani nevšimnete, začnou bojovat. Nebudou chtít odejít nebo se transformovat, a proto se ve vás pokusí vyvolat relaps temných projevů, protože právě to je jejich jídlo v energetickém smyslu.

Pokud ale jste vytrvalí a cílevědomí ve své touze přejít na práníckou výživu, budete postupně, krok za krokem, čistit svá těla a dříve či později všechny viry jednoduše opustí vaše těla a budete očištěni a začnete svítit. Pocítíte to díky mimořádné lehkosti a přístupu ostatních lidí k vám. Budou vás obdivovat v pravém slova smyslu. Pro mnoho z vás tento proces nebude rychlý a pro nikoho se nestane okamžitým. Dlouhá staletí vývoje vašich systémů a mnoho let vývoje vašich současných fyzických těl vedlo ke vzniku programů a stereotypů výživy a chování. To vše bude muset být přestavěno.

Q: Tradiční dýchací systémy popisují různé kanály příjmu energie. Jsou zastaralé nebo nesprávné?
A: O to nejde. Byly přizpůsobeny vašim současným výživovým systémům a konstrukci vašich energetických struktur, kdy energie vstupuje do vašich těl určitými kanály. Neexistují žádné překážky toku energie ostatními kanály a body vnímání. Například póry pokožky nejsou navrženy pouze pro odstranění potu, ale v jemné rovině jsou to kanály vašeho záření, tj. body vstupu a výstupu energie. V průběhu staletí se vaše energetické struktury uzavřely, a proto se vytvořily další body vstupu energie. Kromě toho byla energie rozdělena na mužskou a ženskou podle kvality jejího zbarvení, a proto byly pro tuto energii vytvořeny různé kanály.

Samozřejmě, všechno není tak primitivní. Existuje také složitější rozdělení, například máte kanály, které přijímají aktivní energii Slunce a pasivní energii Měsíce a mnoho dalších odrůd. Pokud je to pro vás pohodlnější, můžete si představit tok energie těmito kanály. Celé vaše tělo je ale schopné vnímat energii přímo, což ve skutečnosti někdy i dokáže, pokud se před tímto procesem neuzavřete. Energie světa se nyní již mění a zmenšuje se rozdělení na dualitu. Probouzejí se nové energie, a proto již nestačí dělit pouze na dva dýchací kanály těla. Otevírá se jich spousta.

Q: Existuje rozdíl v příjmu, řekněme, ranní energie a večerní energie?
A: Vaše tělo vám samo řekne vše. Vaše těla jsou ve skutečnosti úžasně jemné a dobře nastavené nástroje vnímání. To, co s nimi teď děláte, je podobné zatloukání hřebíků pomocí fotoaparátu. Ve vašem těle je mnoho jedinečných a velmi citlivých systémů, které se samy vyvíjejí. Jedná se o jemné nastavení a vaše tělo zná všechno samo. Bude se otevírat postupně. Všechny programy se nezapínají silou vůle. ale otevřením svého těla, svých těl. Postupně, pokud důvěřujete svým tělům, proces začne sám o sobě a bude pokračovat. Tělo se jakoby probudí ze spánku a zapne všechny potřebné, dříve nefungující programy, včetně programu pránické výživy. Ale tento program bude aktivován až po očištění těla a ustálení energetického stavu. Určitý systém se zapne, pokud se v síti nahromadí dostatečné napětí potřebné k aktivaci těchto programů po vyčištění systému.
Děkuji za vaší pomoc.
https://yasnoznanie.ru/2021/02/24/karmicheskiy ̵ uroki ̵ pranopitanie/

Zdroj: https://yasnoznanie.ru/

Zpět