764 Štěstí, nebo zkouška Nikolaj Artjuchov

[ Ezoterika ] 2021-02-11

Dítě je nedílnou součástí rodiny, což je nesmírně důležité pro rozvoj a pokrok moderní společnosti. Děti jsou prvkem štěstí a božské účasti, který vyšší mysl poskytuje zrychlenému vývoji lidstva a rozvoji duše.

Záleží na Bohu, kam duše přijde v důsledku svého evolučního programu. Duše dítěte je křehká, dokud není zahájen zážitek. Rodina má v tomto procesu prvořadý význam. Dítě získává první životní postoje v rodině a vyšší účast pomáhá dětem projevovat jejich vnitřní božské vlastnosti.

Bůh je zdrojem Horního světla, které zahřívá duše dětí. Vkládáním duchovního poznání dítěti od dětství je v duši položena harmonická interakce s jeho duší. Každá duše, zralá i mladá, prochází na Zemi fází dětství. Děti se aktivně podílejí na růstu a rozvoji sebe sama a lidí kolem sebe. Právě duchovní pokrok je nejdůležitějším prvkem ve vývoji mnoha duší na planetě Zemi. Děti, stejně jako dospělí, se také musí rozvíjet a postupovat nejen v hmotném světě, ale také v duchovním.

Děti jsou štěstí, které vnáší do našich duší světlo a záři pouze testováním osobních vlastností, testováním s tolerancí a nezištnou láskou. Děti září svou láskou, krásou, znalostmi, čistotou a světlem. Září pro dospělé a vedou celé lidstvo ke skutečné transformaci v jednom světle našeho Pána.

Zdroj: https://absolutera.ru/article10139-schastie-ili-ispytanie

Zpět