727 Změna způsobů odezvy Samamury

[ Ezoterika ] 2021-01-17

Postup k uklidnění mentálních a astrálních těl Klidem rozumíme schopnost odstranit obavy z myšlenek a podvědomí - jejich rozpuštění v míru a radosti, které vás inspirují nebo uklidní. Pokud máte podvědomé obavy, fobie nebo obsedantní myšlenky, nebo v určitých situacích stejné myšlenky a reakce, doporučujeme psychicky nahradit takové obrázky, myšlenky, fóbii a strach obrázky a myšlenkami, které uklidňují, nebo inspirují.

Takto začnete přeprogramovávat vaše neurosomatické spojení a neurální spojení v mozku, která jsou zodpovědná za promítání obav. Vložíte do těchto spojení obrázky pacifikace a vyměníte koncepty pro neurální spojení. A pokračováním v těchto praktikách po dobu 21 dnů přeprogramujete šablonu nervové komunikace mozku a nahradíte reakci na určitou situaci, která vyvolává strach nebo fóbii nebo úzkost.

Po 21 dnech, když dojde k události, která ve vás vyvolává strach, nebo při promítání vnějších obrazů a zpracování vnějších informací mozkem, začnete místo strachu rozdávat obrazy míru. Tělo na tyto obrazy okamžitě začne reagovat. A pokud dříve tělo vysílalo projekce určitých obav, negativity, situací a podobně, nyní začnete ve stejných situacích pociťovat pocit míru nebo inspirace.

Je to velmi jednoduché. Mentálně si představte své obavy, fóbie apod. A mentálně nahraďte děsivé nebo negativní, rušivé obrazy a myšlenky představou, která vám přináší mír. Nedělejte to silou, představu můžete i několikrát změnit, dokud nepocítíte nástup míru v okamžiku substituce. Když pocítíte svou sílu, tvá pozornost se uklidní v okamžiku rozpuštění. Takto nahradíte pocity strachu, negativity, apatie a podobně. Tímto způsobem přeprogramujete neurosomatické a neurální spoje v mozku a donutíte program, aby reagoval na určitou vnější situaci a situace odlišně.

Konflikt mezi tělem a myslí
Proč je tělo nemocné, když se cítím zdravý?

Kdo ti řekl, že jsi nemocný? Kdo ti o tom řekl? Tvé tělo? Ale tělo vám právě ukazuje vás samotné v aktuálním okamžiku, v němž jste se svými myšlenkami a svými možnostmi. Chcete-li od těla slyšet radost, důvěru a vůli, dělejte tuto radost, důvěru a vůli. Tělo je otiskem vašich minulých emocí, pocitů a vidění světa. Pokud trpíte, tělo trpí spolu s vámi a nadále pokračuje v utrpení, i když vědomí již nechce trpět. Ale řekl někdo tělu, že už nemusí trpět? Vysvětlil mu někdo, že utrpení již není relevantní? Ne. Nechcete trpět, ale tělo promítá naprogramovanou emoci utrpení na dlouhou dobu, protože nerozumí tomu, že už nechcete trpět. Co to znamená? Že pokud nechcete trpět, mluvte s tělem, zaměřte svou pozornost na tělo, na každou buňku.

Představte si, že každá buňka touží po vaší pozornosti. Každá buňka těla chce držet krok se svým vědomím, pomoci mu, chce žít s pozorností vědomí. A dokud svou pozornost nesměrujete na každou buňku, buňka žije s tou pozorností, emocemi, které převládaly ve vaší pozornosti, ve vašem vědomí. Pokud máte většinu času strach, máte z něčeho strach, pak to buňka promítne automaticky v čase, a tím vytvoří obecné emoční pozadí těla. A pak dochází ke konfliktu mezi myslí a tělem. Vědomí se raduje, jásá a tělo je nemocné, miluje strach a bolest. Nasměrujte své vědomí do těla, nechte každou buňku přeprogramovat a radovat se spolu s vědomím. Je to docela jednoduché. Nasměrujte svou pozornost, buďte tělem, buďte s tělem a tělo rychle vstoupí do nové vibrace lásky vědomí! To samé i naopak. Pokud je vědomí náhle rozptýleno vnějšími negativními faktory a tělo je v rovnováze, nasměrujte vědomí na tělo, najděte rovnováhu těla a neprogramujte buňky těla na negativní.

Odpověď
Pro každého člověka nastaly úplně jiné časy. Absolutně každý člověk získal přístup, schopnost komunikovat se svými vyššími aspekty. Již neexistují žádné bariéry v komunikaci s vaším vyšším aspektem, žádné hranice, není nic, co by každého brzdilo, obzvlášť vás, který nyní čtete tyto řádky Co vám brání v tom, abyste si hned teď položili otázku a dostali odpověď od sebe, od všeho, čím jste. Pro vás, jako fyzicky projevenou bytost, jste jen zanedbatelným zlomkem všeho, čím jste. Jste to vy, kdo nyní čte tyto řádky, vás oslovujeme.

Zhluboka se nadechněte, vydechněte a položte si otázku
---------------------------------------------------------

Nyní se zhluboka nadechněte a vydechněte a začněte říkat, co vychází z vašeho srdce.

Nyní už žádný z vás nepotřebuje kontaktéra, někoho, kdo vám poradí a provede vás na vaší cestě. Každý kontaktér je stejný člověk jako vy. A jako každý člověk na Zemi, má tisíce problémů, tisíce radostí. Má svou vlastní trnitou cestu. Hledáte odpověď od člověka, který vám může odpovědět jen z vlastní zkušenosti, nic víc.

Představte si, že jste u zrcadla a díváte se na sebe, že vedle vás stojí kontaktér a vy se ho ptáte: jak vypadám? Kontaktovaný vám odpoví: máte křivý nos, vypoulené oči a vypadáte na 50 let. Ale podíváte se na sebe a vidíte osobu s rovným nosem ve 20-22 letech a nechápete, proč existují takové rozdíly. Jediné rozdíly spočívají v tom, že vás každý vidí tak, jak vás vidí podle svého nastavení, vzorců a programů chování, výchovy a společnosti, kde vyrostl.

Úkolem kontaktu je vzít vás za ruku a vést vás tmou k vašemu zrcadlu, a to je vše. To je vše, jak s vámi sdílíme informace prostřednictvím kontaktů. Vést tě za ruku tmou k zrcadlu. Tady se vaše temnota rozplývá a před každým z vás se objeví zrcadlo, váš nejvyšší aspekt. Zeptejte se a dostanete odpovědi. Bez dotazu nedostanete odpovědi. Takže nečekejte a žijte odpověďmi kontaktéra. Doba světla vaši temnotu rozpustí, osvětlí vás, ne vždy krásné a upravené, ale vás pravé před sebou samým. Přijměte pravdu, milujte se a začněte měnit způsob, jak chcete vy sami, a ne někdo jiný pro vás !!!

Postavte se vlastní nohy (šilhání)
Když jste plánovali a chtěli se inkarnovat na Zemi, věděli jste, že každý den iluze vaší volby bude narůstat, až ve vás dozraje. Budete hledat tisíc důvodů, proč dělat to či ono. Budete hledat stovky způsobů, jak přesunout odpovědnost za vaše volby na své mentory, kteří vám pomáhají a kteří upřímně chtějí rozvoj vaší duše. Neříkáme, že byste měli, ale můžete se sami rozhodnout, jak budete na této planetě žít. Můžete vstát z kolen svého slepého vědomí beznaděje své situace a konečně si uvědomit, že to, co opravdu chcete, bez pokynů jiných lidí, bez tvrzení vašich blízkých - to je vaše volba. A když si zvolíte z Duše, ze srdce, bude to pro vás snadné - žádné rozpory, žádné výhrady, žádný nepříjemný pocit, že něco není v pořádku, že něco nezapadá do vašeho obrazu vesmíru.

Šilhání jste si vybral proto, aby vás omezovalo, ale neomezovalo na vaší cestě vývoje. Má zabránit tomu, aby vaše pozornost vyšla z rovnováhy, ale nemá omezovat vaše vědomí v poznání, že vše je iluze. Můžeme vám až do konce vašeho pozemského života opakovat a předávat zprávy o tom, jak důležité je rozhodovat se, dělat, tvořit na této zemi. Ale dokud se nezačnete hýbat a nepochopíte, co pro vás není zajímavé a důležité - např. kdo a co na to řekne, vyrazí vám to dech. Nezáleží na tom, kdo a co řekne, ale jak bude jednat a co to s vámi udělá. Postavte se na vlastní nohy, nastal čas, abyste jednali. Nehledejte odpovědi od jiných Duší. Vše bylo vždy ve vás, každá odpověď pro vás se odvíjí od vás samých. Každá odpověď je vaše energie, kterou od vás čte kontaktér. Odvíjí se od vás.
Pochopte, venku není nic a nemůže to být. Vysíláme pouze to, co ve vás již je a je připraveno se pro vás rozvinout. Kdo vám tedy brání v získávání těchto odpovědí sám. Nikdo. Vy sami jste schopni dělat a vytvářet to, co chcete, a zároveň cítit, že se vám to vrací, nebo že něco dělat nechcete.

Zdroj: https://vk.com/@samamury-konflikt-tela-i-soznaniya

Zpět