722 JFK Losha

[ Ezoterika ] 2021-01-20

Moji milí vlastenci!
Nevzdávejte se poté, co jste svědky dnešní "aféry" ... stále se toho může stát mnohem víc, a jak zjišťujete, není to vždy tak brzy, jak byste chtěli. Dovolte mi, abych vám pomohl odvést mysl od zarputilých myšlenek! Rád bych trochu promluvil o "časových liniích". Někteří z vás si možná neuvědomují, kolik různých, a přesto podobných časových linií se objevuje v každém okamžiku ... s tím, co se děje v USA a ve světe se to stává ještě důležitějším. Zpočátku je těžké určit, kdy se časová osa posouvá ... ale jak si stále více uvědomujete prostředí kolem vás, je to zjevnější.
Vezměme si jasný příklad, například když děláte něco, pro co máte vášeň ... něco kreativního nebo pohlcujícího. Ztratíte pojem o čase. Toto je jeden základní způsob, jak pochopit, že se časové linie posouvají.

Vezměme si tedy současnou geopolitickou scénu ... to není situace, kdy někdo dělá něco vášnivě. Některé úkoly, které Aliance právě provádí, jsou však rozhodně časově náročné! Pokaždé, když v našem současném prostředí došlo ke "klíčovému" momentu, došlo také k nepostřehnutelnému "posunu" v univerzální časové linii. Teď to může znít příliš grandiózně, ale když bude dosaženo některého z úkolů Aliance, může to způsobit posun v časové linii celého vesmíru ... to je pravda! (pozn. OK, děláme to pro vesmír, vydržet)

Ve skutečnosti to je bod, odkud pochází koncept "Všichni jsou jeden" ... všechno, co každý z vás, Vlastenců dělá, ovlivňuje "celek" ... Vesmír ... a vy jste si mysleli, že jste bezvýznamní. Nic není dál od pravdy. Tyto nepostřehnutelné časové linie se neustále mění a zahrnují každého z nás. ... Jak můžete pomoci v tomto okamžiku extrémní úzkosti a deprese? Najděte něco, co byste mohli dělat s vášní ... něco jen pro sebe. Když tedy děláte něco vášnivého, způsobí to úžasný pocit energie všude kolem vás (a skrze vás!) A tato energie, založená na principu "Všichni jsou jeden", se poté rozšíří ven, aby obklopila osoby vedle vás, pak vaše sousedy, město, stát a poté celý svět! Prostě můžete nechat Vesmír poslat krásnou energii kamkoli potřebuje!

Záleží vám na vesmíru, na prezidentovi Trumpovi, na naší Alianci, na všech našich bratrech a sestrách po celé planetě a na všech našich Patriotech, kteří se snaží stejně jako vy, aby pomohli dosáhnout pozitivní výsledek naší současné situace.

Soustřeďte se na to, co vás opravdu baví, právě teď ... to je také "důležitá" akce právě teď, protože vlastně pomáhá všem ostatním zde na Zemi, včetně pomoci vám osobně! Spousta peněz za nic, že?🙂

Vím, že tato zpráva nebyla to, co jste ode mě v této kritické době naší historie očekávali. Pomáhá vám ale pochopit, že jsme v tom opravdu ... VŠICHNI ... "společně" ... ať se nám to líbí nebo ne. Proč se to nepokusit využít co nejlépe a jít dál a pomáhat si tím, co nám dělá radost s vědomím, že naše radostné činy šíří lásku po celém vesmíru! Nejsou zde žádné bezvýznamné duše! Každý z vás je právě teď velmi důležitý pro posun časových linií, abychom mohli pokračovat v cestě ke svobodě, svrchovanosti a jednotě ... našim spojeným státům Ameriky! (kabala použila "velká" písmena ve Spojených státech). Už nejsme pod jejich režimem ... jen několik dalších "okamžiků v čase", než to všichni uvidí!

Prosím, nadále si důvěřujte, Patrioti ... a věřte ve své "skutečné" vůdce. Nepochybuji, že jste připraveni dostat se zpět do lodi, osušit se a nadále důvěřovat cílům, které za to stojí - Svoboda a spravedlnost pro všechny.

(pozn. teda teď jsem se opravdu vykoupala ...a toho bahna všude... )

Zdroj: https://sananda.website/john-f-kennedy-via-losha-january-20th-2021/

Zpět