6889 Andromedská rada světla: Andromeďané vás nyní pošťuchují Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-07-06

Jsme Andromedská Rada Světla a jsme velmi nadšeni, že se s vámi můžeme spojit.

Jste na pokraji tolika změn na Zemi a jste uprostřed vědomí této změny. Změna vědomí přichází vždy jako první a někdy může být změna vědomí pro lidskou bytost, která ji prožívá, trochu znepokojující. Někdy vám to trvá docela dlouho, než se aklimatizujete na energie a plně se vtělíte do nového vědomí. Mnozí z vás dělají tuto práci záměrně, protože jste se rozhodli být těmi, kteří se probudí jako první a kteří povedou cestu. Vedete více příkladem, než jakoukoli jinou cestou a mnozí z vás jsou vyzýváni, aby vystoupili a více se prezentovali jako myšlenkoví vůdci nového věku. Někteří z vás mohou cítit ten tah uvnitř sebe a uznávají, že tam je pošťouchnutí a impuls, ale vyčkávají.

Můžete vyčkávat, ale nakonec uděláte ten skok a krok, který chcete udělat. Možná právě teď je ten čas a možná vás přesvědčí poselství, že jste Pracovníkem Světla a Ukazatelem cesty. Jste jedním z tvůrců změn a jste tam proto, abyste ostatním ukázali, jak se to dělá. To je míněno tak, aby vás povzbudilo vaše ego, ale můžete toto poselství brát jako další pobídnutí, další pošťouchnutí. Ať už jste plánovali dělat cokoli, ti, kteří z toho budou mít prospěch, na vás čekají.

Dnes můžete pomoci probudit se více lidem, než kdykoli jindy v lidské historii. Z místa, kde právě teď sedíte, máte obrovský dosah a na planetě je s vámi více lidí, než kdy předtím. A tak jsme tu také proto, abychom vám řekli, že je v pořádku věřit v sebe, i když to nikdo jiný nedělá. Je naprosto logické, že jste to vy, kdo si dává jistotu, že máte na to, abyste vedli ostatní. Nemusíte čekat na souhlas někoho jiného. Nemusíte mít lidi, které byste považovali za vestavěné následovníky.

Můžete se tam dostat hned teď, protože je tu volání od těch, kteří budou mít největší prospěch z toho, co máte říci, co máte naučit, co máte channelovat. V tomto životě není třeba se obávat pronásledování, a i když se ve vás tyto pocity mohou objevit, pamatujte, že nežijete v době, kdy lidé upalují čarodějnice na hranici. Žijete v době, kdy jsou lidé oslavováni za knihy, které píší, a za kanály na YouTube, které zakládají, a jsou oslavováni proto, že jsou jiní, protože jdou proti proudu sklonů společnosti a široce rozšířeným názorům doby. Stanete se součástí této evoluce vědomí a můžete rozhodovat o tom, jak to uděláte a dokonce i kdy to uděláte. Ale pokud cítíte volání, uděláte to. Ukážete lidstvu, co je uvnitř něj tím, že mu ukážete, co je uvnitř vás, a nikdy nebyla lepší doba než teď.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/06/the-andromedan-council-of-light-the-andromedans-are-nudging-you-now/

Zpět