6865 Životní gobelín: Odpočiňte si a dostanete Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-07-03

I když pravděpodobně tu a tam zažíváte zázraky - některé minimální, jiné zjevnější, mysleli jste si, že se vše stane okamžitě. To není pravda z několika důvodů, z nichž nejdůležitější je, že vy a vaše kohorty se musíte přizpůsobit nově přijatým dovednostem. Děje se více zázraků, než si nyní připouštíte, ne proto, že byste se učili pomalu, ale proto, že jste ještě nepřizpůsobili své pozemské smysly realitě těchto zázraků. Vy a vaši spolupracovníci pokračujete v hledání 3D zázraků namísto diskrétnějších událostí, které se pro vás rychle stávají důležitějšími, než jste očekávali. Zlato je cennější než voda, dokud neuvíznete v poušti. Tak je tomu i nyní. To, co nyní považujete za nezbytné, se za pár dní nebude zdát tak důležité. Ne proto, že by tato věc, osoba, nebo činnost byla méně důležitá, ale proto, že budete mít jiné potřeby. Ti z vás, kteří sníte o zvýšení svých finančních zdrojů, objevení dokonalého partnera, nebo nalezení vynikající práce, se budou v příštích několika hodinách cítit zklamaní, dokud se to, v co jste doufali, neobjeví neobvyklým způsobem - ne tak, jak jste si představovali, ale vhodnější pro vaše bytí a potřeby.

Takže se uvolněte s vědomím, že to, co potřebujete, nebo v co doufáte, se objeví, až to bude vhodné a v rámci vašich aktuálních dovedností. Není třeba křičet bolestí, nebo si představovat nejhorší možný výsledek. Ve vašem světě je všechno úžasně v pořádku. Jako mladíkovi mi učení se čtení zdálo komplikované a matoucí, písmena a slova zněla jedno jako druhé, ale měla jiný význam a psala se odlišně. Přesto jste důvěřovali svým instruktorům a rodičům, že vědí, co je potřeba, abyste se naučili číst. Tak je tomu i nyní. Rozdíl je v tom, že vy jste předchůdci, takže jediné bytosti, které vás mohou informovat o blízké budoucnosti, jsme my z Vesmírů. Váš vysněný svět se pravděpodobně zdá spletitý. "Proč se prostě nemůže stát všechno?" Jako dítě jste pravděpodobně záviděli starším sourozencům, nebo kamarádům, kteří uměli číst, jezdit na kole bez přídavných koleček, nebo mít romantické vztahy. Nezdálo se vám, že byste tyto dovednosti někdy zvládli - dokud jste to nezvládli? 3D dílky, po kterých nyní toužíte, jsou dané - stanou se, protože máte schopnosti k jejich dosažení.

To, co nyní řešíte, je začít znovu s dovednostmi, které jste nikdy předtím na Zemi nepoužili. Dovednosti, které dřímaly od chvíle, kdy jste vstoupili na Zemi, až do současnosti. Vědomě "pracujete" na vytváření svých 3D snů a podvědomě testujete své univerzální schopnosti 24 hodin denně. Takže se rychle unavíte a začnete být frustrovaní, protože chcete někoho, nebo něco, abyste dokázali, že jste opět Univerzální bytostí. Po celou dobu toužíte po 3D odměnách, o kterých jste dlouho snili. Není zde místo pro odpočinek, protože od sebe neustále očekáváte více. Místo toho, abyste pilněji tlačili, je čas na odpočinek. Pouze s odpočinkem v sobě najdete skryté klíče ke splnění svých 3D snů i univerzálních přání. Na rozdíl od 3D platí, že větší tlak nepřinese to, co chcete. Odpočiňte si a dostanete. Pracujte a trápejte se a vaše sny se vám budou vzdalovat. Váš nový svět je v rozporu s vaším 3D světem, ve kterém byly tlačení a skřípění zubů nejběžnějšími metodami dosahování cílů. Váš nový svět je o výběru jednoduchého tlačítka. Odpočívejte a budete přijímat, tvořit a učit se. Tlačte a budete jen vyčerpaní.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/03/life-tapestry-creations-rest-and-you´ll-receive/

Zpět