6846 Sananda: Vytvoř si vlastní cesty Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2024-07-01

Účast na této cestě Vzestupu je pro mě něco nesmírně příjemného, protože tak mohu velmi jednoduchým způsobem předávat svou energii a svou lásku. Synové a dcery moji, nenechte se chytit do špatných věcí, špatných okamžiků, zpráv. Dívejte se před sebe a vždy vidíte osvětlenou cestu. Vždy vidět slunce na obzoru. Naplňte svou procházku květinami, zvířaty, věcmi, které máte rádi. Když se díváme na dlouhou cestu, představuje to, čemu říkáte budoucnost; představuje okamžiky, které přijdou. Pokud si tedy vytvoříte osvětlenou, květinovou, otevřenou cestu, překonáváte veškerou nepřízeň osudu, která se na této cestě může objevit.

Neříkám, že problémy skončily, že budete mít nádherný život bez jakýchkoli překážek. Říkám, že vytvoření osvětlené a květinové cesty vás vede k tomu, abyste byli vždy silní a připraveni čelit jakékoli překážce, jakémukoli problému. Problémy tu budou, protože byly vytvořeny už dávno. Ale vy, když dnes vytváříte osvětlenou a květinovou cestu, až dosáhnete problému, budete nesmírní a silní a uvidíte problém, nebo překážku jako velmi malou, a budete vědět, jak to snadno vyřešit. Přemýšlení s obavami o problémech a budoucnosti přidává na cestu další problémy. Je to přidávání kamenů a zdí na cestu, což způsobí další zpoždění vaší cesty.

Snění je právě teď to nejlepší, co můžete udělat. Představte si, jak vytváříte tuto cestu, se vším, co je krásné, se vším, co se vám líbí. Nezáleží na tom, jestli do toho vložíte něco, co je pro vás nemožné. Záleží na tom, co vyzařujete. Žijte přítomným okamžikem. Žijte s pocitem toho, čeho jste dosáhli. Přitáhněte k tomuto okamžiku radost, a uvidíte, jak se cesta stává lehčí a snáze se po ní chodí. Problémy se zmenšují, jsou téměř bezmocné. Přestaňte se na všechno dívat negativně. Přestaňte vstřebávat negativa, která jsou vám předávána. Buďte vždy pozitivní, v každé situaci. Jakkoli se to může zdát obtížné, podívejte se na to z té pozitivní stránky. Pokud ji nevidíte, zapomněli jste snít, zapomněli jste myslet pozitivně. I v negativních věcech lze vždy najít pozitivní stránku. Pořád se učíme. Buďte si tedy jisti, že ji najdete, ale musíte rozsvítit své srdce, rozsvítit svou mysl, abyste mohli vidět pozitivní stránku této obrovské překážky.

Neočekávejte chvíle oslav, nečekejte chvíle bez bolesti, ale musíte věřit, že cesta může být skutečně osvětlena, i když je bolest kolem. Cesta je vaše; bolest patří někomu jinému, není vaše. Vytvořte si cesty, které jsou osvětlené a květinové. Mezi sutinami se budete moci projít mnohokrát, ale budete jimi moci bezpečně projít, protože suť vám nepatří. Byl to plod okolí, cesty tam venku. A i když jsou trosky vaše, buďte si jisti, že jste je dokázali překonat. Stačí jen věřit a vytvořit osvětlenou a květinovou cestu. Začněte žít tímto způsobem. Dejte na cestu vše, co byste chtěli mít a aby se stalo. Nikdy nezapomínejte: Je to vaše cesta. Nezveřejňujte věci, které se netýkají jiných lidí. Je to vaše cesta, je to vaše duše.

Může se dokonce stát, že lidé kolem vás mají prospěch z vaší osvícené cesty. Ale vy jste si je do cesty nepostavili, jsou jí v cestě. Požadavky, myšlenky, nápady musí být jen pro vás. Nezapojujte do toho další lidi. I když je milujete, cesta je vaše. Učiníte-li svou cestu jasnou a květinovou a budete-li mít kolem sebe dítě, přijme veškeré Světlo a všechny květiny, které jste mu položili na cestu. Protože jsi mu svítil na cestu. A protože jste za něj zodpovědní, dostává to i ono. Ale nepleťte si ho do cesty. Chápejte ho, prosadí si svou. Nemůžete vytvořit jeho cestu. Bytosti, které ho chrání, znají jeho cestu ke stvoření. Stále se toho musíte hodně naučit, respektovat cestu toho druhého. Být za někoho zodpovědný neznamená vnucovat se, neznamená to vytvářet tuto cestu. Staráš se o svou, takže se nepřímo dostaneš k těm kolem sebe. Ale nemá to vliv na cestu toho druhého, jinak je to invaze do svobodné vůle.

Může se to zdát divné, ale není. Každé dítě je obklopeno bytostmi, které ho chrání. Dláždí si svou květinovou a osvětlenou cestu, kterou lze přidat k tomu, co vytváříte jako jejich matka, nebo otec. Ale mají svou vlastní cestu. Nejste to vy, kdo ji vytvoří. Děti nejsou opuštěné. Nepřichází na tuto planetu proto, aby byli závislí na "A", nebo "B". Přicházejí s posláním. Nebudete to vy, kdo bude rozhodovat o tom, zda je splní, nebo ne. O každého z nich pečují jeho mistři duše, a v pravý čas každý z nich udělá, co je třeba.

Takže vám ještě jednou připomínám: Každý z vás si hleďte své cesty. Žádná jiná neexistuje. Právě teď existuje pouze jedna osoba: vy.<

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/07/01/sananda-create-your-own-paths/

Zpět