6790 Skupina: Usmívejte se na cestě domů Steve Rother

[ Ezoterika ] 2024-06-20

Zdravím vás z domova. Jste kouzelné bytosti. Dnes k vám přicházíme, abychom vám pomohli připomenout, kdo skutečně jste, a přinést esenci bytostí stvořitelů sem na Zemi. Ano, vzhlížíš k nebi a stavíš nás na piedestal. Říkáte, že jsme andělé z druhé strany závoje, ale my vás ctíme stejným způsobem, jsme poctěni být ve vaší přítomnosti. Jste bytosti stvořitelů, každý z vás. To ale také znamená, že jste zodpovědní za to, co je ve vašem oboru. Pro lidi to není vždy snadné přijmout, protože máte ego, se kterým musíte zápasit. Musíte vyvážit ego různými způsoby, abyste zjistili, jak může fungovat pro vás. Představte si, že stroj na tvoření sedí na vašich ramenou. A můžete manifestovat cokoliv, co dokážete vyvážit mezi hlavou a srdcem.

Stroj na tvorbu
Nejprve si povíme něco o samotném stroji na tvorbu, o tom, jak funguje a jak si můžete velmi pečlivě vybrat, co do něj vložíte. Je to, jako by nahoře byl koš, do kterého tyto výtvory naskládáte. Snažíte se všechny tyto věci ve svém světě velmi rychle manifestovat. Ale bez ohledu na to, co je na vrcholu, jako první se projeví ty, které jsou smíchány s emocemi. Největšími tvořivými emocemi, které máte, jsou strach a hněv. Tyto negativní emoce mohou být použity proti vám a často se tak děje. Jak to rezonuje s vaším srdcem, co si přejete vidět ve světě? Vždy se najde něco, na co nemůžete úplně přijít. Musíte vyvážit energii a přijít na to, co pro vás funguje. I když je to docela jednoduché, není to tak snadné. Jsou chvíle, kdy se díváte na televizi, nebo čtete zprávy a rozechvěje to vaše srdce. Živí vás to nějak, nebo vás to rozčiluje?, nebo vás to frustruje, protože vidíte, že se svět ubírá směrem, který nepodporuje vaše systémy víry? Moji drazí, vybírejte si velmi pečlivě, čemu se znovu a znovu vystavujete. Je úžasné, co s tím můžete dělat, pokud jste si vědomi toho, že jste bytosti stvořitele v každém ohledu.

Bloudivý nerv
Často jsme mluvili o bloudivém nervu, který běží dolů za ušima a prochází mnoha částmi vašeho těla. Je to polovina vašeho autonomního nervového systému a lze ji procvičovat jako sval. Můžete ji vybudovat meditací, modlitbou, nebo kterýmkoli z aspektů, které používáte, abyste se dostali do středové bytosti. To umožňuje vašemu duchu jasně procházet vaším oblekem a komunikovat se světem. Je tak krásné se na to dívat z této strany závoje. Jste velmi magické bytosti, které mají klapky na očích. Je pro vás velmi těžké vidět, kdo skutečně jste, ale my vás vidíme. Co se tedy stane, když vyvážíte hlavu a srdce? Když cítíte něco opravdu nádherného, váš bloudivý nerv se v této energii rozsvítí. Vyzařuje signál do vesmíru a jako energie se vrací ke všem vibracím, které odchází. Proto si musíte dávat pozor na to, co říkáte. Pamatujte, že vesmír má jen jednu odpověď na všechno, co se od něj žádá: "A tak to je!" Vždy odpoví "Ano" bez ohledu na to, o co se ho zeptáte, protože tuto vibraci vrací.

Vesmír je vám k dispozici; Vesmír tvoří to, o co Stvořitelské bytosti žádají. I když to může znít velmi jednoduše, někteří to zažívají zcela opačně. Díky otevřeným portálům, hvězdným branám a nedávným křížům časových linií máte nyní větší kontrolu než kdy předtím. Planeta Země se resetuje a s ní i celé lidstvo.

Vytvořte něco kouzelného
Můžete vstoupit do strachu a hněvu, nebo můžete vstoupit do radosti. Jak tedy vědomě vysílat signály do vesmíru? Jak se dá vytvořit něco kouzelného? Ve skutečnosti existuje velmi jednoduchý způsob, ale lidé milují složitost. Pokusíme se to zkomplikovat natolik, abyste to pochopili. Když se opravdu usmějete, váš bloudivý nerv se rozsvítí. Můžete dokonce cítit, jak přímo za ušima klesá do vašeho trávicího systému, do vašeho srdce, vibruje do všech různých oblastí, které bloudivý nerv pokrývá. Když se to stane, rozvibruje to signál do vesmíru.

Všimli jste si někdy, že když se někdo usměje, nebo zasměje opravdu velmi, smějete se i vy? Je to přirozená reakce na vibrace vysílané do vesmíru. Takže, pokud si vědomě vzpomenete, můžete si vytvořit svůj svět úsměvem. Pravděpodobně nejdůležitějším aspektem toho všeho je vytvářet svůj svět během cesty.

Víme, že někdy byste rádi našli cestu nejmenšího odporu, dokonalý další krok. Ale to je těžké, když o věcech příliš přemýšlíte. Ach, milujeme, když to děláte! A také milujeme, když vyrovnáváte své ego, protože ve skutečnosti víte, jak to funguje. Nalezení této rovnováhy je součástí vaší práce, součástí toho, kvůli čemu jste přišli na planetu Zemi. A daří se vám lépe, než si vůbec dokážete představit.

Nové příležitosti
Vytvořte si svůj svět nejprve prostřednictvím úsměvu. Než nastoupíte do auta, nebo vlaku a pojedete do práce, nezapomeňte se usmívat. Podívejte se na sebe do zrcadla a usmějte se. Ucítíte ho za ušima v bloudivém nervu, jak si začne razit cestu do vašeho těla, a vy ho ponesete dál. Řekněme, že se pustíte do práce a musíte se vypořádat s nejrůznějšími problémy. Možná jsou na vás lidé dokonce naštvaní, nebo frustrovaní. Tuto energii můžete také změnit úsměvem. Nic dalšího není potřeba. Nyní máte před sebou více příležitostí tvořit než kdykoli předtím, a mnoho lidí si to uvědomuje. Spolu s těmito příležitostmi jsou obrovské pokroky v technologiích, které vidíte, umělá inteligence, kvantové výpočty a tak dále. Bojíte se toho? Pokud ano, vypněte je. Je to opravdu tak jednoduché. Nemůže vás ovládat, pokud se pro to nerozhodnete, protože jste tvořivé bytosti. Jste největší andělé, kteří kdy žili. Domov jste zažili znovu a znovu. Vytvořili jste věci ve svém světě všude kolem vás. Realita je taková, že svůj další krok vytvoříte těsně předtím, než se vaše noha dotkne země.

Vykročte vpřed na své cestě
Když hledáte cestu nejmenšího odporu, mějte na paměti, že někdy tam ten odpor dáváte z nějakého důvodu. Pokud si dokážete vzpomenout na tento důvod, pak to pochopíte a uvědomíte si zajímavé možnosti." Budete mít úplně jinou perspektivu, ze které můžete sledovat svět kolem. Nadechněte se. Ukotvěte toto světlo, usmívejte se a vnímejte, jak bloudivý nerv proudí vaší bytostí, světlo přichází skrz vrchol vaší hlavy, razí si cestu vaším bloudivým nervem dolů po celém těle, do vašich nohou a chodidel. Kořeny vyrůstají z vašich nohou do samotné země a Matky Země a vyživují každou vaši část. Je to harmonie, kterou jste si zasloužili. S každým nádechem vytváříte svět kolem sebe. Je to odpověď, kterou vám vesmír dá pokaždé. Jak vykročíte vpřed, musíte učinit mnoho rozhodnutí o tom, jak bude váš svět vypadat v budoucnosti. Mnoho z těchto odpovědí již znáte, pokud vypnete mozek před přílišným přemýšlením. Lidé jsou v podstatě bytosti se dvěma oddělenými mozky. Mluvíme o rychlém, automatickém mozku, který je v obleku, a o vašem vědomém mozku, který věci zvažuje. Mnohokrát můžete být ovládáni opakovaným vystavením automatickému mozku obleku.

Jednejte, než začnete znovu jednat
Neexistuje nic dobrého a špatného, ale často vás mozek obleku může vystavit věcem, které nechcete. Než zareagujete, nejprve jednejte. Nadechněte se. Projděte si věci svým vědomým mozkem a pokuste se do něj vnést co nejvíce informací. Odstupte na chvíli od svých vlastních systémů přesvědčení. Podívejte se na svět kolem sebe a pak se rozhodněte sami. Změní to váš svět. Jste magické stvořitelské bytosti, které mají pásku přes oči. Závoj vám nemůže zabránit, abyste to věděli, ale oslepí vás. Své vlastní výtvory ani neuvidíte, dokud nebudou přímo u vás. Najednou se otočíte, podíváte se za sebe na svou minulost, a i přes všechny ty problémy si řeknete: "Ach, tady jsem si vytvořil docela pěkný život."
Je tu ještě jeden aspekt, o kterém chceme mluvit, léčení, protože mnozí z vás jsou empatici. Přišli jste se slabým a křehkým systémem hranic, abyste mohli dělat svou práci. Dokážete velmi rychle cítit ostatní lidi a vidět věci, které ostatní nevidí. I když je to velmi krásné, někdy je to pro vás také velmi obtížné, protože ne vždy víte, kde jsou vaše hranice. Můžete dokonce být mistrovský manipulátor, často aniž byste si uvědomovali, co se děje. Jste pánem svého světa, a to více, než si uvědomujete.

Vzpomeňte si, kdo skutečně jste
Jste největší andělé, kteří kdy žili. A když si začnete vzpomínat na svou andělskou přítomnost, na tu část vás, která patří domů, uvidíte, že jste si sundali křídla, abyste hráli hru na předstírání, že jste lidé. Ale když se na chvíli zastavíte, vystoupíte nad to všechno. Právě teď se na vaší planetě děje mnoho věcí, máte válku a mnoho nových technologií, které se šíří po vaší planetě. Existuje celá řada věcí, které budou vyžadovat masivní úpravy. Ale pokud si vzpomenete, kdo jste, když jste doma, necháte svého ducha zářit skrze oblek. Vytvoříte svět, který doufáte, že vytvoříte, s nejvyšším potenciálem pro vás. Fandíme vám z druhé strany závoje. Váš svět se každým dnem zmenšuje. Rostete, i když víme, že to ne vždy vidíte. A když se na sebe podíváte, někdy se navzájem odsuzujete. To je běžná zkušenost těch, kteří jsou koneční.

Váš Nekonečný Duch
Skutečnost je taková, že váš duch je nekonečný. Byli jste na Zemi tolikrát, hráli jste tolik různých rolí. Kdybychom vám je mohli ukázat, vysmáli byste se právě těm věcem, které právě teď nazýváte obtížemi. Vy to zvládnete, to vám slibujeme. Vaše velikost se začíná vynořovat novými způsoby. Díváme se na vás a tleskáme vám z této strany závoje. Snažíme se vás povzbudit, abyste tyto kroky podnikli a vytvořili tuto cestu, a to i přes výzvy, které na ní stojí. Jen na chvílis e nadechněte a usmějte. Aktivujte ten krásný bloudivý nerv a vnímejte, jak vaše vibrace proudí do vesmíru kolem vás právě teď. Pokud tuto energii proženete sami sebou, vyléčíte se nejen z fyzických neduhů, ale také z emocionálních nemocí.
Když posíláte tento svět do další úrovně, neuvidíte tyto kroky, dokud se neotočíte a nepodíváte se za sebe. Teprve pak uvidíte, co jste skutečně stvořili. Tleskáme vám z této strany závoje, za to, že máte odvahu sundat svá křídla, a přišli na Zemi předstírat, že jste člověkem a hrajete v těchto fyzických tělech konečnou hru.

Když vkládáte věci do svého stroje na tvoření, pamatujte, že ty s nejvyššími emocemi jdou okamžitě na vrchol. Zamilujte se do svých výtvorů, zamilujte se do svých snů. Sněte ten nejvyšší sen, jaký můžete, a nechte své srdce vibrovat. Jste kouzelné bytosti, každý z vás. Naším úkolem je pouze nastavit před vámi zrcadlo, abyste si mohli začít vzpomínat, kdo skutečně jste - kouzelníci na herním plánu. Doufáme, že vám pomůžeme vzpomenout si na vaše kouzlo, vstoupit do něj a vytvořit mnohem vyšší svět. Svět, kde všechen hněv, frustrace a strach mohou jednoduše proudit skrze vás, aniž by se vás držely. Chovejte se k sobě navzájem s úctou. Pečujte o sebe navzájem a otevírejte tyto dveře při každé příležitosti. Hrajte si spolu a nezapomeňte se usmívat! S největší ctí vám děkujeme za to, že jste chopili a udrželi svou vlastní sílu. Jsme devítičlenná skupina a máme vás moc rádi. Espavo

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/20/the-group-smile-your-way-home/

Zpět