677 Jsme v Číně Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-12-12

- Soren z plejádské flotily Delta - (zkráceno)

Jsme v Číně. Jsme v základnách dole, máme odboj, nějakou alianční armádu a milice z jiných přátelských zemí. Zachraňování lidí ze základen je naštěstí u konce. Chvíli to trvalo. Lidé v základnách se téměř vymykají chápání populace na povrchu. Samozřejmě odstavujeme základny, ale na čínské vojenské základny se dostáváme odspoda. Máme to v ruce. Deep state nevyhraje. Co se týče Číny, útočíme na ně zespoda. Bojují, ale nás skutečně nečekají. Máme výhodu momentu překvapení. Co nejvíce lidí se snažíme zajmout, ale někteří jsou zabiti. Snažíme se je vykouřit plynovými bombami, jako má vaše armáda, ale my, Plejáďané, upřednostňujeme pozastavení animace, kdy je posbíráme a předáme na loď. Máme lodě, které slouží podobně jako vaše vězeňské transportéry.

Pozastavení animace se děje změnou času nebo je možné paralyzace zvukem. Děláme obojí. Vaše jednotka má chrániče sluchu, takže jim to nevadí. Snažíme se co nejméně poškodit lidský život. Chtěli jsme zajmout některé z jejich vojenských velitelů, ale jsou teď chytřejší a pohybují se po celém státě. Číňané mají obrovskou armádu, jsou v ní mnozí lidé. Mnoho velitelů.
Přebíráme základny a jejich vojenské zařízení, a pak nám udělají tu čest a přijdou o ni bojovat. Ani je nemusíme hledat - přijdou sami!

Sharon: Vzpomínám si, že to někdo řekl dříve. Byli šťastní, protože jejich výhra byla ještě sladší. Nemusíte je hledat? Co Švýcarsko? Slyšela jsem, že mnoho z toho má něco společného s Klausem Schwabem a Davosem.
Soren: Stále po nich jdeme. Skrývají se v Alpách a nemůžeme se na ně vždycky dostat, protože jejich barikády jsou dost rozsáhlé. Ale pořád jsme i tam. Další věc je, že hodně používají klony a ti skuteční, kteří jsou stále naživu, se skryjí. V Rusku jsou také hory, kde se skrývají, taky tam mají opevnění.

Sharon: A co jejich odchod z planety?
Soren: Není to pravděpodobné, protože máme planetu obklíčenou. Všechny lodě, které přicházejí a odcházejí, jsou kontrolovány, dokonce i na palubě. Každý, kdo přepravuje hledané členy Iluminátů nebo velitele Draků, je zatčen. Základen ve Švýcarsku není tolik, prošli jsme je.

Sharon: Jak vaše působení v Číně ovlivňuje USA a hrozící válku mezi temnotou a Světlem?
Soren: Oslabujeme čínskou armádu. Ze svých válek víte, noví rekruti nejsou tak dobře vyškoleni, a upřímně řečeno, je menší pravděpodobnost, že s vámi budou chtít bojovat, protože jsou to obvykle branci. Stále bojují se zbraněmi. Některé vojenské operace mají pokročilejší výzbroj, ale mnoho používá střelné zbraně. Je to dáno povahou těch, kteří řídí svět. Budou je muset dostat silou. Je to jediná cesta. Je zřejmé, že se nestarají o zákony. Nezajímá je americká ústava a nehrají podle pravidel. Vytvořili pravidla, pod kterými jste žili, a nakonec je porušili. Vědí, co teď děje na Zemi, vědí, že jsou hotoví, pokud neudělají něco zoufalého a tak to zkouší. Bojují za to, aby lidé měli vymyté mozky a byly pod vlivem černé magie.

Bojují za to, abyste se navzájem zabili. Vědí, že tak sníží vaši frekvenci. Kolektiv znovu vyvolává mnoho negativity. Stejně jako světové války ovlivnili 20. století. Věděli, co přijde. Věděli, že jsme tady. Věděli, že spojujeme spojence a pracujeme na jejich svržení. Byla to jen otázka času. Trvalo to tak dlouho, protože odváděli naši pozornost na jiné záležitosti a zkoušeli nás zastavit.

Válka udělá s jejich frekvencí zázraky. Vytvoří dost prostoru, aby v předvečer, kdy se Země dostane do páté dimenze mohli žít dál. Mají umělé časové osy, které nepodléhají univerzálnímu zákonu. Když Země půjde 5D, umělé časové osy stále zůstanou, protože se jim je teď podařilo válkou posílit. Existuje spousta negativní energie k vyčištění.

Sharon: Lidé se musí dál transformovat. Vím, že to dělám v noci a vstávám s drsným pocitem. Eliminujeme mnoho negativní energie, která udržuje 3D časové osy.

Soren: Všimli jste si, že lidé umírají. Člověk, kterého znáš, byl portálem temných energií a teď půjde a už nebude přispívat k temné energii na Zemi. Tito lidé začnou chodit ve větším množství. Musí to tak být. Držte své světlo. Zůstaň pozitivní. Stále měníte časovou osu a chcete být na nejvyšší možné, kdykoli se něco stane. Jinak trpíte následky, které byste jinak neměli. Zůstaň pozitivní.

Sharon: Takže mezi Čínou, USA a Švýcarskem je teď hodně společného?

Soren: Ano, Švýcarsko má tendenci být centrálou Deep State, je to místo všech globálních setkání atd. Dobré místo nasadit své špiony.

Sharon: Ano, zamaskovat ve Švýcarsku přes dva metry vysokého Plejáďana.

Soren: Nejsou tak vysocí. Ale jo, jsme Seveřané, hodně z nás. Někteří jsou tmavší. Mluvila jsi se všemi typy. Ve vašich politických systémech je mnoho mimozemšťanů, i lékaři. Budou stále více a více prominentní. Je čas, aby se zviditelnili a ukazovali cestu pro vás ostatní.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog/soren-of-the-pleaidian-delta-forces-were-in-china

Zpět